Vysyp na tváričke

katinka0000
21. okt 2008

ahojte!
chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenosti s vysypom na tvaricke u babatka. nam sa tvaricka vysypala asi pred 2 tyzdnami. zo zaciatku nam doktorka dala taky krem, ktory nam namiesali v lekarni. bol taky tmavy, cim som zaspinila dost vela oblecenia. k tomu nam dala fenistil kvapky. nezabralo mu to, tak nam minuly tyzden dala locoid krem. natierala som ho tym 2 dni a zaroven som mu davala tie kvapky. od vcera som mu kvapky vysadila, lebo mal uz tvaricku krasnu. dneska som mu nasla znova par vyrazok.
vie mi niekto nato nieco poradit?
dakujem!

katinka0000
autor
15. nov 2008

junovka: a kde to tam mozem objednat? ci ako si to objednavala tie vzorky? len si im napisala?

katinka0000
autor
15. nov 2008

ahojte!
no my sa mame asi tak, ze nicolasko to uz skoro vobec nema. ale cez tyzden ideme este k tomu lekarovi. na hlavicke mal vcera take supinky, tak sme mu ich s pomocou masticky vycesavali. tusim sa to vola hompora, nie?

junovka
15. nov 2008

KATNKA, tu im napis svoj problem: http://www.eucerin.sk/contact_form.asp

junovka
15. nov 2008

najprv napis svoj problem, oni ti poslu odpoved a mali by ti poslat vzorky do tyzdna. 😉

katinka0000
autor
15. nov 2008

junovka: dik! uz som tam napisala.

smajli
6. máj 2010

chcela by som sa opravit... pisala som do temy "krupicka" na tvari,ktoru zavreli a presmerovali sem.... presne tak ako dievcata pisu,ta krupicka na nosteku zmizne sama...
ten sudokrem sme davali na tie podhnisane male vyrasticky na brade... tie su tiez bezne u babatka a tiez lahko zmiznu...aspon u nas...a vraj to tak je..
:o) 🙂

kika9449
16. feb 2011

Ahojte kočky,ja by som tiež poprosila o radu - malinká má 4mes. a na tváričke najmä po hraní ( všetko pcháme do pusinky) ostanú líčka,brada a okolie úst celé červené a veľmi ju to svrbí.Lekár nám odporučil potierať kamilkovým vývarom.teraz sa mi tdá,že vďaka tomu má tváričku úplne vysušenú a rada by som jej to natrela nejakou masťou.Môže byť kamilková indulona?(lekár kázal ,,nemazať" aby sme neupchali póry)
ďakujem ☹

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubinko83
2. mar 2012

ahojte vie mi niekto poradit ? Syn ma 3 roky a ma taky čudny vysyp na tvari,ma to mierne drsne a trošku červene. Chodi do školky takže tam spapa všetko ,vobec si to neškriabe.Ale čim mu to možem potriet vobec neviem?

kitty1984
2. mar 2012

moja dcerka ma 3mesiace a tiez ma taku draplavu mast a vzdy sa jej vyhodi nejaka ta cervena vyrazka ale aj na ruckach ma tiez sucju pokozku natieram ju johnson baby olejom a tvaricku kremom tiez johnson aj tak nepomaha doktorka mi dala taky krem DIPROBASE a mam pocit ze je to horsie aj holtovu mast mam no zatial nepouzivam lebo je to hormonalna tak sa bojim no uz ani neviem cim mam natierat

pe
5. mar 2012

skuste na to este kremik bepanthen, je velmi jemny, zhorsit by to nemal, lebo je aj na atopicky ekzem, ja som to dcerke natrela, ked to mavala taketo a zatial nam vzdy pomohol, je volnopredajny, keby nezabral, potom by som asi isla ku doktorke radsej

zivika
3. mar 2013

ahojte, nas 2 rocny drobec ma na licach a brade taku jemnu "krupicu", nie je to zapalene, ani si to neskriabe, len je to trosku cervene a drsne na dotyk (vidno to hlavne po kupani, aj ked tvaricku mu umyvam stale len cistou vodou)...neviete, co by to mohlo byt? a co by na to mohlo pomoct?
@bubinko83 viem ze uz je to rok, co si sem pisala, ale nespomenies si, z coho to mal vas drobec a co mu pomohlo? 🙂

lencika
25. júl 2013

ahoj ja som ja som velmi spokojna s bepanthen mast a do teraz pouzivam len ten a to ma dcera 2,5 roka, ci na ritku ci tvar alebo suche miesta naozaj nam pomohol skus mozno pomoze

katren
25. júl 2013

@lencika reklama na Bepanthen????? vytahujes niekolko mesiacov "stare" diskusie a vsade pises o bepanthene....

lencika
25. júl 2013

@katren nemam preco dcera spi a listujem na modromkonikovi a zapajam sa do roznych diskusii o com viem napisat, neviem mas s nim zle skusenosti lebo ja fakt nic ine nepouzivam