Z čoho môže mať malá pod bradavkou hrčku?

nenka83
9. dec 2007

ahojte baby.moja malinka ma uz 5 den pod jednou bradavkou hrcku. volala som dr den po ako som to zbadala,povedala mi ze to je normal, ze to je z toho ze kojim-z mojich hormonov. no ja uz 5 dni nekojim a hrcka je uplne tvrda. mam strach, nemoze to byt nieco ine? 😉

makalka165
5. dec 2011

@teress ahoj, tak ja pevne verím že to je len nejaká uzlinka ako u nás 🙂 neboj a žiadne stresy má do viac bábätiek 😉

teress
5. dec 2011

@makalka165 mate ju stále? ja som to malej nahmatala dnes uplne nahodne....volola som dr...tak zajtra sa mame ist ukázat....vravela že pri kojení je to normálne, ale ja už mesiac vobec nekojím...mam strach ved čo všetko dnes vidíme v tv

makalka165
5. dec 2011

@teress to je pochopiteľné, aj ja som sa zľakla 😒 máme to ešte stále ale menšie a budúci týždeň na poradni to chcem znova doktorke ukázať

teress
5. dec 2011

@makalka165 tak držím palce, my ideme zajtra tak som zvedavá čo povie,,,ja sa bojím hlavne nádoru...ale to by hadam hned zistovala

makalka165
5. dec 2011

@teress to si aj ja myslím...neboj, nič to nebude 😉 som zvedavá, tak môžeš zajtra napísať ako ste dopadli ale ja pevne verím tomu že dobre 🙂

teress
8. dec 2011

@makalka165 tak u dr sme dopadli tak že to bude hormonálneho povodu, dala nam octanovú mast...a čakat, len keby to moc opuchlo a bolo bolestivé mame prísť...tak aspon že tak 😉

makalka165
8. dec 2011

@teress ahoj, super, tak to som rada 🙂 držím palce aby sa to čím skôr vytratilo 😉

milka24
13. jan 2012

ahojte..mam podobny problem, u 17 mesacnej dcery som si vcera vsimla ze ma jednu bradavku zacervenanu,zda sa mi aj trochu opuchnuta 😒 ...neviete co to je??,moja lekarka ma dovolenku,tak k nej az v pondelok...ale mam z toho stres...nekojim ju uz 9 mes..dakujem za kazdy nazor

greeny
5. mar 2012

@milka24 ako ste nakoniec dopadli s tou hrckou u doktorky? mala ma tiez hrcku ale ja ju este 2x denne kojim tak mozno z toho.

milka24
12. mar 2012

@greeny zmizlo jej to same,je mozne ze sa niekde udrela.odvtedy to nemala ;)

majka_3
9. apr 2012

@teress Ahoj .mozem sa ta spytat???? ta hrcka zmizla?? ostala,?? nebolo to nic vazne??? dnes som malej nahmatala v pravom prsku pod bradavkou tvrdu hrcku asi ako hrasok...velmi som sa zlakla...ale som jej to chytala a smiala sa tak asi ju to neboli no a chytala som aj druhe a tam nic necitim mozno len take nieco uuuuuplne malicke co sa skoro nedalo ani moc nahmatat..myslis ze to moze byt taka hormonalna zmena???
mame 4 mesiace a nekojim uz 3 mesiace.....velmi sa bojiiiim ☹

teress
9. apr 2012

@majka_3 ahoj, ano zmizlo...najskor to mala na jednom prsku potom na oboch...teraz jej to zmizlo...nemali sme na to nič, okrem octanovej masti...ale potom som jej už ani tú nedávala...vkuse smrdela ako ocot...a zmizlo to samo...dr. nam povedala že je to hormonálneho povodu a samo sa to upraví🙂 takže žiaden strach, ked pojdete na prehliadku tak na to dr. upozorni🙂

jajamalka
9. apr 2012

@majka_3 naša to mala tiez, na odporúčanie dr som jej to párkrát natrela octanovou masťou a bolo po probléme 😉

majka_3
9. apr 2012

@teress
@jajamalka
Ďakujem pekne za info ... 🙂
lebo staale na to myslim.....a mam strach...ale dost ste ma upokojili... 🙂
pekne šibačky 😝 vam prajem.. 😉

natalia_2
30. mar 2013

@teress ahoj,moj chlapček ma 2 týždne a tiež som mu našla volne pohyblivu hrčku v pravom prsniku pod bradavkou,dost ma to vylakalo....po sviatkoch zbehnem za doktr...davala si nato octanovu mast alebo daku detsku?

teress
30. mar 2013

@natalia_2 len octanovú klasickú masť🙂

barbi1250
2. aug 2013

@teress a smiem sa spýtať ako dlho mala dcérka hrčku? Moja ju už má druhý týžden, lekárka to v poradni videla ale vyjadrila sa, že to bude pozorovať, že to nemá bolestivé ale ani octanovú masť nám nedala, tak neviem či jej to akože samé zmizne 😒

katarina0408
24. okt 2013

ahojte ja som sa chcela opytat,mam taky problem ze mojej neterke minule pri beznej kontrole doktor nahmatal malicku hrcku na pravej strane bruska,tesne pod pecenou,co to moze byt?strasne sa bojime ze je to rakovina,malu to vobec neboli,ani neciti ze by tam nieco mala ale neviem mi sa strasne bojime ze to moze byt rakovina.neviete mi poradit?

daduskakoso
12. aug 2017

Ahojte
Mám 13 a mám hrčky na oboch prsníkoch a dosť to bolí na dotyk mám sa báť? 😔