Z čoho sa mi urobila červená mapa na jazyku?

fraules18
25. jan 2015

Prosím o radu s čoho sa urobí červená mapa na jazyku??od čoho to môže byť a ako sa toho zbaviť?? ďakujem za každú radu

mahu74
25. jan 2015

V takýchto prípadoch zvykne poradiť aj zubár (okrem zubov má v "kompetencií" aj ústnu dutinu). Skúste riboflavín.

miadi
25. jan 2015

z lizania ruskych znamok 🙂
ale vazne zubar alebo prakticky lekar by mohol vediet presne o co ide. Moze to byt alergicka reakcia na jedlo popalenie jazyka nedostatok nejakeho vitaminu..

bombo
26. jan 2015

Podľa toho, kde na jazyku sa nachádza fľak.
Na jazyku sa odráža zdravotný stav človeka, napr. na špičke je srdce, potom pľúca..., ak je celý jazyk červený znamená to zápal, alebo anámiu...
Po vyliečení príslušného orgánu sa aj fľak stratí

nika2015veronika515247
22. apr 2015

Ja mam tie fliaky po okrajoch a v zadu na jazyku.Poradte mi co mam robiť.Brucho ma svrbi na pravej strane moze to suvisiet s tim?

sendy182
22. apr 2015

Skus si dat vysetrit imunitu....po porade s lekarom by som nasadila kyselinu listovu, bekomplex....

silvia2103
22. apr 2015

Ja by som skusila liecbu na parazity...ci nemas hlisty aj ja som to mavala a zacala som brat vermox a zmyzlo to

vishka
22. apr 2015

Ja mam mapy na jazyku od utleho detstva. zvyraznuje sa mi to po alkohole, paradajkach a kyslych potravinach. Ked som prestala jest mliecne, mapy zmyzli ale trha sa mi jazyk obcas je citlivy. Pozorujem to v zavislosti od toho co jem. Takze najprv uprav stravu, ak to nezmizne tak mozu to byt inekcie, zapaly, malo mineralov, vitaminov. Dat sa komplexne vysetrit jednoducho