Začervenaný koniec penisu u 9 týždňového syna

moonlight777
31. júl 2012

Zdravim vsetkych,

mame 9 tyzdnoveho synceka a od vcera pozorujem ze ma koniec pipika zacervenany (asi tak pol cm), neplace, nevyzera ze ho to stipe alebo otravuje, predkozku sme sa samozrejme nepokusali stahovat, vraj s takym niecim treba cakat az pomerne neskor. Mate niektora s tym skusenosti? Neviem ci to ma len zaparene tak ako mavaju deticky zadocek?

Ak mate skusenosti, co ste na to davali? Zijem v UK a dostat sa k pediatrovi je tu komplikovane.
Dakujem vopred

M

zuzikkaa
31. júl 2012

@moonlight777 moj maly tusim tiez mal zo zaciatku mierne scervenanie...pri kupani alebo ked mu len umyvas ritku skus MIERNE tu predkozku stiahnut-nie nadoraz a oplachnut vodou...ci sa pod nou neskryvaju nejake necistoty a to ho drazdi no a na zadocek pouzivam sudocrem tak som to stym natrela,,skratka krem co pouzivas na ritku

anjelicek26
31. júl 2012

@moonlight777 - pri kupkani mierne pohybat vo vode, nech sa vyplavia necistoty, ale viac nic, inak mozes natriet ako pisala kocka predo mnou jednoducho kremom na zadok, malo by to pomoct.

moonlight777
autor
31. júl 2012

@zuzikkaa
@anjelicek26
dik baby, i ked mam obavu mu to i mierne natahovat, poznam pripady ked 3 mesacnemu to pretahovali trochu a potrhali sa tie miniblanky su vnutri, tak sa bojim.... Zatial skusam omyvat a davat mu na to krem, dufam, ze to pomoze 🙂

anjelicek26
31. júl 2012

@moonlight777 - nie pretahovat urcite nie, my sme nepretahovali vobec a tak do polky sa mu to stiahne same, zapaly nepozname, ani zapach, ani problemy nikdy nemal, postupne sa to uvolnuje same, len pomaly.

strapco13
31. júl 2012

@moonlight777 pretahovat nasilu nie..skor len tak pozmolit vo vode, pomoct mozu kupele v repiku
moze to byt reakia na plienocku, ak by sa to zopakovalo..zmenit znacku alebo latkovky
mozes jemne kremom na zapareniny natriet

babajaga
31. júl 2012

ahoj,nas maly to mal cca 3-tyzdnovy,dokonca na plienocke ako hnis som nasla....doktorka nakazala stiahnut ,davat atb masticku....stiahlo sa mi pekne,asi masticka pouvolnovala....takze skusat stahovat a pekne penis umyvat..pri znakoch zacervenania davam masticku....

svetlusska
31. júl 2012

@moonlight777 ahoj ja mojmu malemu pri kupani troska pretiahnem kozku ale nie velmi a vyumivam to biele co ma okolo pipika a taky probem sme doteraz nemali ale nie nasilu len tak trosku a tiez ma 9 tyzdnov.

zuzikkaa
31. júl 2012

@svetlusska
@moonlight777 ved presne tak som to myslela,ze len tak mierne tu predkozku odhrnut aby sa vyplavili necistoty,,nie pretahovat uplne len par mm

moonlight777
autor
31. júl 2012

dakujem vsetkym za prispevky dievcata 🙂

angua27
31. júl 2012

ja radím nesťahovať nasilu. príroda je mocná a predkožka pôjde stiahnuť, keď na to príde správny čas. určite však súhlasím s tým, že pri kúpaní jemne požmoliť predkožku medzi prstami vo vode, aby sa uvoľnili nečistoty.
ak má Tvoj malý začervenaného pipíka, je tam nábeh na nejaký jemný zápal, vôbec ho to nemusí štípať ani bolieť. my to mávame často od malička a ešte stále. najčastejšie je to reakcia na moč. keď sa vyciká, plienka hneď všetko nepoberie a chvíľu moč pôsobí na pipíka. kúpať v repíku, občas natrieť sudokrémom. 😉 nám repík pomáha pri každom náznaku začervenania pipíka a malý si v ňom veľmi rád pipíka kúpe. 😉

asfodelka
31. júl 2012

@moonlight777 ahoj, my sme mali podobny problem, zabrala masticka Framykoin. behom jedneho dna. nam urolog povedal ze stahovat pri kazdom kupani tolko kolko sa da jemne.

svetlusska
31. júl 2012

@zuzikkaa jjj tak tak aby si vycistila to biele co ma tam a tot vsjo aspon ja tak robim...

moonlight777
autor
1. aug 2012

@angua27
@asfodelka
@svetlusska
dakujem kocky za rady 🙂)))

babatkonr
22. okt 2013

@babajaga Ahoj, prosim ta nepamatas si nahodou nazov tej masticky? My to mame tiez zacervenane a belavy hnis, porad prosim, dakujem

babajaga
22. okt 2013

@babatkonr ahoj,jasne ze ano,ale masticka je na predpis...framykoin............bez k lekarke,treba odobrat moc,pre istotu....

lenqua_12325
25. aug 2018

od dvoch týždnov malému stahujeme predkožku, od začiatku to islo samé, lahko. pri kúpaní každý večer vyčistím a je spokojný, mám dojem že sa mu to viac páči ako nepáči 🙂
usádza sa im tam také biele- neviem čo to je ..a ked sa to neumýva, nastane problém.