Zádery u detí

silvia610
18. apr 2018

Ahojte maminy chcel by som sa spytat či mate skusemosti čo pomaha na zádere a lámanie nechtov u detí... malý má 2,5r a stále bojujeme so zádermi. Vopred ďakujem za odpovede

nina19833
18. apr 2018

Och zádere som mala aj ja keď som bola malá. Bolo to strašné niečo ☹ Skús mu nejakú mastičku v lekárni kúpiť

telusikk
18. apr 2018

Buď si treba pýtať niečo v lekárni aj spolu s vitamínmi na nechtíky, no možno by som zašla aj za nejakou nechtárkou, tie by tiež mohli vedieť

radolina
18. apr 2018

To asi normalne za manikerkou a skusila by som sa spytat doktorky ci nemoze odporucit prenho nejake vitaminy na tie nechtiky aleb krem aby ich mal vyzivenejsie a nie take krehke

miriam11
18. apr 2018

@silvia610 toto som riesila stale s dcerkou, potom som prisla na to, ze ked má nechty nalakovane priesvitnam lakom, zadery nema. Viem, popri masticke nic moc predstava, ale ucinne

ebi88
18. apr 2018

Kolegyna mala z tusim z oiflame nejaku vodicku ci gel a vychvalovala to se nic lepsie na nechty a zaderky nemala.
Inac ja som ich furt mala a mam 🙂 co uz s nimi

maminkasisa
19. apr 2018

mojim detom na zadere pomaha Betadine z lekarne, pekne zastihnut noznickami, na nechtiky pravdepodobne chyba nejaky vitamin, skus sa opytat v lekarni