Zápach z úst od malej. Z čoho môže byť?

vocko3
27. feb 2008

ahojte, mate niekto skusenost so zapachom z pusinky? mojej malej teraz zacalo pachnut z pusy, je to take horke, ako guma. neviem ci to je z cumla, ale zacinam z toho obvinovat kalerab, lebo ked som si pricuchla k tomu co papala, tiez to tak horko pachlo.

euro
6. okt 2010

no volala som dr. a ona povedala že to môžu byť aj afty ale nič som jej v pusinke nenašla tak mi odporučila len vitamíny cebion multi a ak sa to nezlepší tak prísť....dúfam že som niektorej pomohla🙂 pa

majka242
29. aug 2012

Ahoj ja sa chcem opýtať ak by mi vedel niekto poradiť môj malý má 1rok a začalo to horúčkou potom dostal hnačky myslela som že sú to zúbky lebo mu idú stoličky potom to chytilo aj staršieho syna 7rokov hnačky a horúčka na pohotovosti mi nepovedali dokopy nič dali nám hylak kvapky a endiaron a dietu no takže staršiemu to prešlo aj malému ale začalo mu dosť páchnuť z ústočiek neviem čoho je to príčina ak to neprestane pôjdeme určite k pediatrovi, ale ak máte niekto skúsenosť ako my budem rada ak mi napíšete čo môže byť príčinou ďakujem pekne.. 🙂

moon1979
29. aug 2012

@vocko3
malym babatkam treba po jedle vytierat pusu mokrou gázou, aby mliečko a všeobecne jedlo nekyslo v puse a vacsim detom kefkou stierat aj jazyk, lebo hlavne na jazyku sa drzia zvysky jedla, bakterie ich potom rozkladaju a z toho moze vzniknut ten zapach ... ja som si to vsimla u mojho krpca ale ked som mu zacala kefkou vecer stierat aj jazyk tak to preslo ... vyskusaj 🙂

veronicka1901
28. jan 2013

Ahojte, dcerka ma rok a dva mesiace a poslednych 5 dni jej mierne pachne z pusinky. Hrdielko ma ok, ale prerezavaju sa stolicky, moze to byt tym? Ma niekto podobnu skusenost? Dakujem 🙂

vocko3
autor
6. feb 2014

Ja som si vsimla ze niekedy jej pachne ked dlho cmula cumel alebo ked malo pije.

kika214
12. jan 2015

mne doktorka odporucila probiotika Enterinu.. uvidime 🙂

mima2406
14. jan 2015

ahojte mám dvojičky 5,5r,chlapcov a strašne im zapacha z ust,z čoho to može byt?

miselkamejka
5. mar 2015

ahojte aj môjmu malému pachne z úst už 3dni v noci sa budí každú hodinu s cez deň zas spí iba po hodinke.s papanim máme tiež problémy,horúčky mal iba dnes aj to mu teplota vyskočila potom klesla a je strašne podráždený uplakany

prasiatko30
5. mar 2015

@miselkamejka pozrela si mu mandle - to vypada na anginu

luna303
5. mar 2015

mojej malej tiež cca 2 týždne bolo strašne cítiť z úst... potom to prišlo, teplota a soplíky stekajúce. Dr povedal, že má zapálené hrdlo a predpísal atb. Po 7 dňoch od teplôt jej vyšli posledné stoličky naraz 😕 😅 odvtedy žiadny zápach.

miselkamejka
6. mar 2015

Je to hnisava angina a sme na antibiotikach

luna303
6. mar 2015

@miselkamejka skoré uzdravenie! tak aspoň nabudúce už budete vedieť, že hneď navýšiť vitamín C, šalviový čajík a kľudový režim, menej vonku. Snáď sa už potom žiadna angína nedostaví! 😉

miselkamejka
6. mar 2015

@luna303 ďakujem a ten cajik pomôže

prasiatko30
6. mar 2015

@miselkamejka inaksie na anginu ide dobre zmrzlina alebo teda nanuky tie z tych ovocnych drti - chlad znizuje inflamacion mandli - kludne mu daj do ruky nejaky ten nanuk - moja dcera bola minuly rok uplne nadsena ked jej kamoska dr predpisovala na anginy zmrzlinu 😀

danielahamar
6. mar 2015

pri refluxe páchne z pusy a z hlienov

miselkamejka
6. mar 2015

@prasiatko30 jaj aha ale môj malý nie je zatiaľ zmrzlinovy ani nanukovy typ ma ešte len 21mesiacov síce minuleho roku som mu ten nejaký nanuk dala ale nebol nadšený asik bol na to este malý

tamarkamanko
23. sep 2015

ahojte moja dcerka ma slintavku a tiez ma z toho velmy silny zapach z ust uz neviem co jej mozem dat aby to preslo

radicova12345
23. aug 2017

Ahojte. Vie mi niekto poradit mojej malej uz pachne z ust asi 3 dni . Papa este sunar. Nema ani teplotu a nic ju neboli. A ma uz 3 roki aj pol. No zubki ma aj pokazene neviem co mam robit. Poradte mi prosim vas

danielahamar
23. aug 2017

Preco este papa sunar? Vsak hadam ma normalnu stravu,ci? Zapach z ust moze byt reflux, aj zapal criev, nejaka intolerancia

radicova12345
25. aug 2017

Danielahamar anoo papa uz aj stravu. Vsetko a sunar jej este chuti. Papa ho len rano. A doktorka jej brala krv vsetko ma v poriadku. Tak naozaj neviem preco.

zyz
2. júl 2019

Ma niekto skúsenosti s Invaginaciou u ročného bábätka? Môjmu synovi strašne pachlo z pusinky a bolo to to, ale on aj Zvrackal a mal kŕče a až odpadol