Zapálený a opuchnutý penis 22 mesačného synčeka

Prosím o radu mamičky, ktoré majú skúsenosti s podobným problémom: U svojho 22 mesačného synčeka som si včera popoludní všimla opuch na penise, pri cikaní sa sťažoval, že ho bolí "pipíško". Večer sme išli na pohotovosť, tam mu to prepláchli septonexom, kázali máčať v repíku a prísť na druhý deň (dnes) na ďalší preplach. V noci malý veľmi plakal (zrejme keď cikal), ráno už mal celý penis červený a opuchnutý, hneď sme išli zase na pohotovosť, zase mu to prepláchli, plakal. Lekár sa tváril, akože je to úplne v poriadku, zajtra máme ísť zase na preplach, ale mne sa zdá, že sa mu to stále len zhoršuje. Prosím, poraďte, prípadne napíšte, aký priebeh to malo u vašich synov a hlavne, po akej dobe došlo k zlepšeniu. Ďakujem. 😞
damijanka
30. júl 2017
@mlil77 a do striekačky čo dávate ?
damijanka
30. júl 2017
@adazdca a išlo mu to von ?
Lebo my to máme tvrdé a neide
adazdca
30. júl 2017
@damijanka postupne ano.. ale musela som tomu ja trocha pomoct 🙂 tym, že som sa snažila obnažovať tu predkožku
mlil77
30. júl 2017
@damijanka repikovy caj vyluhovany....a super je ze on si to necha, dokonca niekedy mi ukazuje na striekacku ze mu mam dat liecik 🙂 🙂 ale uz sme dlhsie nemali chvalabohu problemy ale fakt ten repik vylieci hned aspon u nas
damijanka
31. júl 2017
@adazdca náš nechce moc dať asi bolí
damijanka
31. júl 2017
A ako dlho to trvalo a aký framikoin ste davali
dogma11
31. júl 2017
@damijanka je iba jeden framykoin a je myslím na predpis.
janka95
31. júl 2017
AHOJ neboj sa nič. Naozaj uvidíš za pár dní sa to zlepší. My sme mali presne toto isté len v 18. mesiaci. Napuchol nechcel cikať a už to šlo. Keď som to zbadala červené krvavé fialové opuchnuté po tom preplachu som myslela že zomrem to bolo hrozné som si myslela že mu to nedajú dokopy Chodili sme asi 5 dní na preplach . A dostali sme antibiotiká a všetko sa upokojilo. Len vydržať máčať v repíku a potom cvičiť pravidelne pri kúpaní že by to nezarastlo. Držím palce je to naozaj hrozné aj pre maličkého aj pre rodiča.
mirkaaa80
1. aug 2017
@damijanka obyčajná očná masť oftalmo framykoin, je antibioticka, ale nám to odporučil pediater, že keď ma pipika červeného kľudne natriet a vždy to pomohlo. Je na predpis. No a k tomu ten repík a po namacani skúšať jemne stiahnuť, ono to cca po 2 týždňoch povolí trošku a už by nemal byť problém potom, lebo keď sa to bude dať aspoň trošičku stiahnuť, dá sa to tým pádom lepšie umyť a predides zápalu.
damijanka
1. aug 2017
Ďakujem vám za každú radu skúsenosť postreh som vám všetkým veľmi vďačná. Ja sa budem snažiť len doma to nejak dať dokopy ak to pôjde nerada by som k dr . Bo by bol plač . Uvidím či to pôjde
damijanka
3. aug 2017
@janka95 a atb aké ste dostali?
mabika
3. aug 2017
kupat v repiku a mast framykoin funguju
larati
9. aug 2017
Ahojte, máme podobný problém. Mám doma masť framykoin, ale nie je to ten oftalmo framykoin.mozem dať aj tu?
damijanka
11. aug 2017
@larati my sme boli u všeobecnej detskej a ona nás poslala na tú urologiu nám nepomahalo nič

Začni písať odpoveď...

Odošli