Zatvorené očko od narodenia. Stretli ste sa s tým?

baletacka
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa Vás opýtať, mne sa malý narodil 15.2. a ešte dodnes poriadne neotvoril pravé očko, v porodnici mi povedali, že ho má v poriadku, ale ho ešte neotvoril úplne, len tak do polovice. Mal z vás niekto takýto problém?

cherries
21. feb 2009

ahoj baletacka , navstiv svoju pediatricku nech to riesi ano mali sme nieco podobne , treba mu vycistit ocko a dufam ze nema zapal ..

marselina
21. feb 2009

baletacka:náš tobiášek měl asi dva dny přivřené pořád obě očička,ani jsme nevěděli jakou mají barvu,až když nás pouštěli domů tak je měl otevřené ale pořád ne uplně jak by měl.asi tak po dvou týdnech je otevřel normálně,ale než měly bězný tvar tak to trvalo asi měsíc,byl zpočátku jako čínánek,očička hodně malá a šikmá.
uvidíš,časem se to spraví.

suziad
21. feb 2009

Aj nasa malinka to robila, vzdy mala jedno zavrete ale same sa to upravilo ani neviem kedy 😀

andy80
21. feb 2009

baletacka: Jiřík když se narodil, tak měl očičko tak oteklý, že jsem myslela, že má jen jedno. A to je co měl tak nateklé, tak ho míň otevíral do šesti neděl, pak se to srovnalo. Škoda, že nemám v PC fotku, bych ti to ukázala, každý říkal, že vypadá jak kvasimodo. A jaký je z něj teď krasavec s moooc hezkýma očima.

baletacka
autor
23. feb 2009

ďakujem vám baby, dúfam, že to bude len to, čo vravíte, zajtra ideme k očnej lekárke, takže uvidíme.