Zdurená prsník u 1,5ročnej

marcela25
12. jún 2018

1,5 ročná dcérka ma zdureny pravý prsnicek, je kojena.
Máte s tým skúsenosť ?

dadanu5
12. jún 2018

Áno my sme mali od narodenia, sme sledovaní endokrino, ale nič nerobia, stratí sa samo len to sleduje a stráca sa nam to mala ma dva roky a raz za pol roka chodime Jr to spôsobené zvýšeným estrogenom ale vraj je aj v normálnej strave nie len v mlieku takze sa mu nedá vyhnúť ani po ukončení kojenia ,takze nic s nami nerobia, len ju skontroluje povie že sa straca a o pol roka zas. ...

simculllka
12. jún 2018

Ahoj, áno, aj my sme to mali. Ja som to začala pozorovať tuším, keď mala dcérka možno 8 mesiacov, do roka to dr vôbec neriešila, potom nás poslala na endokrinológiu, kde dcére robili testy aj sono a vlastne jej vyšlo, že jej rastie prsníček. Nám doktorka povedala, že to je z kuracieho mäsa alebo vajec, hoci sme to nemávali často..povedala, že do troch rokov to deťom zvykne zmiznúť a presne..dcéra má teraz 2r5m a krásne jej to ide dole. Predtým to mala veľké cca 2x2 cm teraz to má možno tak 1cmx0,5cm? Ideme na kontrolu v decembri, tak uvidíme, ale objektívne sa jej to zmenšuje, nič sme s tým nerobli, teraz papá práveže omnoho viac kuracieho jedla( vajcia, kuracie mäso) a aj tak sa to zmenšuje. Neboj, určite budete mať to isté.

michaella94
12. jún 2018

kojenym detickam sa tomoze stat..je to z tvojich hormonov ktore idu do mliecka...na pordni ukaz dr ale myslim ze sa nemas coho bat 🙂