Zelená stolica u 2 ročného. Stretli ste sa s tým?

holubok
8. apr 2009

stretlli ste sa u dvojrocneho dietata so zelenou stolicou?Nejedol nic co by mu mohlo zafarbit do zelena,neviete mi poradit?

tamia
8. apr 2009

neprechádzala si na nové mlieko?

junovka
8. apr 2009

holubok, moja Nely mava obcas zelene stolice.Najprv, mi bolo povedane, ze je to normalne, potom, ze je to od prerezavania sa zubkov , az nakoniec nam zistili nejaky bacil v konecniku, ktory liecime uz 3 mesiace probiotikmi.Inak, som aj citala, ze zelena stolica moze byt nasledkom aj alergie na BKM ☹

holubok
autor
11. apr 2009

uz dva dni mal zas normalnu,ale dnes zas tak do zelena,asi radsej pojdeme v utorok k doktorke,pre istotu ci to nieje nejaky bacil.dakujem

sisiska
14. okt 2012

obnovujem temu, lebo mam s nasou 2,5 rocnou dcerkou rovnaky problem...v poslednom case ma obcas taku redsiu stolicu do zelena...mate s tym niekto skusenost u takychto vacsich deticiek, ktore uz nepiju umele mliecko?

sisiska
19. nov 2012

@holubok prosim ta, ako ste vtedy dopadli s tou zelenou stolicou, ked si zakladala tento rpispevok? prisli vam na nieco alebo je to normalne, ze ma dieta obcas zelenu stolicu? dakujem....

jujlucka
23. feb 2013

@sisiska moja dcerka ma tiez 2,5 a dnes mala tiez zelenu stolicu....aj mna by zaujimalo, ze ak ste boli u lekara, co vam povedal....

sisiska
27. feb 2013

@jujlucka pokial ma stolicu zelenu iba jeden den, tak to je ok, moze byt zo stravy...my sme nic moc neporiesili u dr., lebo nasa mava aj taku svetlejsiu do zlta...a dr. vravela, ze pokial pribera, nema bolesti bruska, tak neriesi...

andrea1985a
31. dec 2016

Dobry den prosim Vas ako to dopadlo stymi stolicami? Preslo to samo od seba moj syn ma 15mesiacov a uz asi 5den ma zelenkavohnedu stolicu idu mu zubky a pije este aj nutrilon rano a vecer scoho by to mohlo byt?