Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zelený jačmeň a atopický ekzém u 8 mesačnej dcérky

danlu
24. jan 2012

ahojte chcem vas poprosit o radu moja 8 mesacna dcera ma ekzem a znama mi poradila zeleny jacmen. Kedze este kojim zatial ho pijem iba ja ale chcem vediet ci to mozem davat aj malej a ak ano od kedy a v akych davkach. Dakujem 🙂

lucinocka
13. mar 2014

@danlu my sme dostali atop po ockovani v 6 mesiacoch a tiez ho mala tak dva mesiace, pootom sme sa zacali kupat v mori a zmizlo to a uz nikdy sa jej to nevratilo..nepomohla by morska voda?

monasi
13. mar 2014

@monikamajova Monika, ale ja tam zmienku o atopickom ekzeme nevidim v tom članku.

monasi
13. mar 2014

@lucinocka niekomu more prospeje, niekomu naopak. No nemozem cakat do leta, potrebujem to riesit ihned ☹

monikamajova
14. mar 2014

@monasi prosím ťa tvoj mail,ja to mám ako súbor,takže hod mi IP
a pokúsim sa tu aj niektoré články pridať,aby som pomohla mamičkám tu na MK,dakujem za upozornenie.

angelinka13
6. jún 2014

U nas jednoznacne na ekzemy nimbova kozmetika, konkretne nimbovy olejcej, staci par kvapiek nakvapkat do beznej (najlepsie prirodnej) kozmetiky: http://www.nutrimas.sk/Nimbovy-olej-60ml-d46.htm
Ma specif. aromu, ale je velmi ucinny. Na ekzemy by som skor ako jacmen uzivala chlorellu.

skadi
10. júl 2014

ahojte.
Chcem Vás poprosiť o radu. Vidím,že už niektoré z Vás majú skúsenosti s liečbou atopického ekzému u detí s chlorellou, zeleným jačmenom alebo tými prípravkami od energy. Mne sa chlorella dostala do rúk dnes. V lekárni som si kupila českú bio chlorellu ,tiež trím AE a zlým travením. Rozmýšlam o tom,že by som to skúsila dať svojmu 2,5ročnému synovi. Viete mi niektorá poradiť čo je najlepšie pre takého drobca s AE? nepoznám nikoho kto sa tomu venuje. Užívame aj homeopatiká, nemôže sa to s tým nejako neznášať? Ak viete prosím poradte mi. dakujem

mikibe
23. sep 2014

@skadi poštuduj si túto stránku a hlavne tento produkt
http://www.zdravie-aloe.sk/produkty/aloe-v-tube/

spominanyotec
21. júl 2016

dobry den, Vitamin C do Vody = Liecba ekzemu
chcem pomoct vsetkym ludom a najme detom s atopickym ekzemom, aby uz netrpeli. Sam som sa narodil s chronickym exzemom, zdedenym po starej mame.
Od narodenia som mal obrovske problemy, chodil po nemocniciach a podobne. Doskriabany do krvi stale na liekoch.
A vekom sa to zhorsovalo. Tedko mam 40 rokov a za tie roky som vyskusal uz vsetko od diety/ bez mlieka bez masa bez ovocia, bez chemie, skoro vsetko/ rozne
maste rozne bylinky, rozne kupele, takmer vsetko som skusil.
Avsak stale to bolo trochu lepsie a potom naspat zhorsene. Aby som vas nezdrzoval napisem rovno, z coho podla mna plynu tie obrovske problemy s kozou
a alergiou alebo ekzemom.
Je to z vody ktora tecie vo vodovodnych kohutikoch, repsektive z chloru v nej, ktoru kazdy den pijeme a sprchujeme sa nou, teda kazdy den dodame telu jed
, z ktoreho podla mna plynu vsetky problemy.
Prisiel som na to po 40 rokoch skumania, Chlor je zakerny a udrzuje sa v tele, vysusuje pokozku a nasledne omytie spominanou vodou
stav zhorsuje, pretoze cez sucho pokozku vnika ovela viac chloru do podrazdenej pokozky aj do tela, pitie tej vody takisto. Myslel som si ze mam histaminovu intoleranciu,
ale zcervenanie pokozky, mokvanie, svrbenie po jedle, alebo po mlieku je len priznak toho ze telo bojuje s chlorom v tele, teda ezkem je v podstate reakcia tela na jed zvany chlor.
Liecna spociva v neutralizovani vody /chloru/
Vitaminom C. na jeden liter odporucam az 10mg Vitaminu C. Ci uz do vody z vodovodu, do vody na varenie alebo na pitie alebo do vane pri kupani. Moze sa pouzit aj sumivy celaskon,
ktory takisto odburava spominany jed chlor.
Od vtedy co neutralizujem vodu Vitaminom C sa po 40 rokoch skoncilo moje nekonecne utrpenie. Pri sprche som si kupil aj sprchovu hlavicu s uvolnovanim vitaminu c, ale je to
nedostatocne, lebo sa vylucuje malo Vitaminu c do vody. davam si tedko do flase vodu z vodovodu a prisypem trochu vitaminu c a tym sa umyvam a problemy miznu.
Idem si nasporit na iNJEKTOR MEDIKAMENTOV ROVNO
do vodovodneho potrubia teda vitaminu c, aby uz nikdy som nemusel sa sprchovat, kupat prat, pit jed zvany chlor a konecne budem moct zit normalny zivot.
Ak potrebujete dalsie informacie o mojom 40 rocnom vyskume alebo skusenostiach, prosim kontaktujte ma na pglovna@gmail.com - aby uz ziadne dieta netrpelo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli