Zlepená predkožka

renca910
10. jan 2015

Ahojte,zaujima ma ci ste niektora s dietatkom absolvovali to co caka nas,malemu este nejde stiahnut predkozka mal to aj zapalene,ma tam nahromadenu smegmu,sme objednani k urologovi,bude mu s tym robit nieco,ze mu to prejde laserom a potom mu to stiahne,nic konkretne som k tomu nevygooglila,preto ak mate niektora skusenost,budem rada ak mi to presnejsie objasnite,dakujem

karamellka1
21. apr 2015

@luky2012 no toto som sa len náhodou dočítala tu na MK a toto je aj prvý výrobok, ktorý od nich mám. A musím povedať že som maximálne spokojná. Poviem pravdu, neverila som že to má taký účinok. Pridala som sa aj do skupinky JUST a čítam, že je tam kopec skvelých výrobkov /i keď tie ceny sú dosť vysoké/, ale ak to má pomôcť tak radšej od nich ako 5 neúčinných krémov z lekárne.

karamellka1
21. apr 2015

@luky2012 OK napíšem moderátorkám

andreaj24
21. apr 2015

@karamellka1 dakujem krasne za odpoved a poprosim o pridanie do skupinky.vdaka este raz dufam,ze aj nam pomoze.

renca910
autor
21. apr 2015

@karamellka1 ahoj ja mam tuto masticku,je to to iste o com pises?

renca910
autor
21. apr 2015

@andreaj24 ahoj,mastim to triamcinolonom uz po druhy krat,teraz od zaciatku aprila,poradili mi mastit to 2mesiace,zatial sme stale v tom istom bode,nepohli sme sa ani o mm nizsie 😞

andreaj24
21. apr 2015

A ta slezova mast vam nepomohla?Ci tu ste neskusali?

karamellka1
21. apr 2015
julinka2406
21. apr 2015

@karamellka1 prosim vas mozete aj mna pridat,dakujem

karamellka1
21. apr 2015
lasto
21. apr 2015

@karamellka1 aj ja poprosím pridať

karamellka1
21. apr 2015

@lasto
@julinka2406
@andreaj24
@renca910 baby, môžete vstúpiť aj samé, zistila som že to nie je súkromná skupinka https://www.modrykonik.sk/group/7197/

julinka2406
21. apr 2015

@karamellka1 ok,idem na to a dakujem

andreaj24
21. apr 2015

@karamellka1 vdaka 🙂

jarmilka1985
6. máj 2015

@karamellka1 oiorosim aj mna pridat do skupinky just, lebo som ju nenasla. Dakujem!
My mame 26mesiacov a posledny asi rok sa stiahne tak na 70percent aj to nie uplne z celeho zaluda lebo dole to ma zrastene akoby uzdicku cca odhadom 20 az 30percent. A ma ho kusok doruzova, ale neboli ho to. Teda uz vie povedat ked boli a minule ked sa mu postavil pipo tak hovoril ze ho to boli tak moze byt tym ze to tam ma zrastene...Macali sme asi tyzden s sleze nebadanom, ale nam to nepomohlo...

jarmilka1985
6. máj 2015

@karamellka1 lunk co si dala nenajde akoby to bolo zmazane...

karamellka1
6. máj 2015

@jarmilka1985 áno, pozerám že už je to súkromna skupina. Napíšem im 😉

haallo
11. máj 2015

ahojte vie mi niekto dat kontakt na predajcu tej masticky Just slezova mast .mala by som o nu zaujem .dakujem

nikak23
11. máj 2015

ja tiez pridavam skusenost...predkozka sa malému nedala stiahnut, bolelo ho to, skusali sme slez aj postupne stahovanie, ale nakoniec nam na chirirgii pani doktorka predpisala masticku Triamcinolon, natierali sme kazdy vecr po kupani a nic ine som nerobila, asi po mesiaci sa kozicka pekne uvolnila a pekne sa dala stiahnut. Ale nic na silu, uz mame pokoj, iba z casu na cas dame na pipika Canesten a je vsetko v poriadku.

adulik0606
11. máj 2015

@nikak23 Zdravim,prosim vas nezostavala vam ta masticka Triamcinolon?Kupim.Dakujem

nikak23
12. máj 2015

@adulik0606 ahoj, nie nezostala, ale myslim, ze ju bezny pediater moze predpisat.Urcite vsak pomaha, treba vyskusat. drzim palce.

tauta1
16. júl 2015

Ahojte ,tak aj ja hľadam radu aj keď som si myslela,ze po návšteve urologa s mojím 7 ročným synom ,bude pokoj.No žiaľ začínam ľutovať,že sme tam išli.Samozrejme mu predkožku stiahol nasilu a od vtedy sú to 2 dni má syn bolesti pri cikaní,predkožka nejde vôbec stiahnuť. No je to horšie ako to bolo.Namáčame v repíku a nevieme čo ďalej.čo robiť? Už som z toho zúfala

sandey
16. júl 2015

Asi aj dobrý urológ ktorý to vie urobiť sa ťažko hľadá. My sme mali fantastického, žiadna bolesť, nič, akokeby mu nič nerobil...

tauta1
16. júl 2015

@sandey môj synček asi je už starší a predkožku má nejako zúženú,neviem tento urolog je dosť známy aj mne vyliečil kamene vlastne rozbil.tak už ozaj neviem

sandey
16. júl 2015

@tauta1 malý mal 5 keď mu to robil A že tiež to bolo veľmi zlepene

modrookalienka
16. júl 2015

moj maly ma dva roky, jemu sa to nejak pred 3-4mes akousi nahodu uvolnilo na dvoch miestach (resp.vytvorili sa take uzdicky,kanaliky, aj smegma nam pekne co sa tam hromadila od narodenia vysla), niekde vstrede a z kraja...ale ze by sa to aj nadalej uvolnovalo pocit nemam...no k dr sa zatial nechystam, a teraz ako je leto aj som ho prestala kupat v tom sleze... myslite ze by som ho nadalej mala castejsie kupat v nom alebo popripade skusit nejaku masticku na uvolnenie?

unique26
20. júl 2015

@modrookalienka servus, nechces skusit slezovy krem od spolocnosti JUST ? Maminy maju s nim vyborne vysledky

jarmilka1985
20. júl 2015

@modrookalienka
@unique26 my mazemz slezovym od justu 2 mesiace a uvolnilo sa to hore kde uz kusok uvolnene bolo...a dole je staletotal zrastene.Mazem ked nezabudnem kazdy den, po spche, pretiahneme, namazeme a stale dufame...Robim nieco zle?

unique26
20. júl 2015

@jarmilka1985 treba stale pravidelne, nezabudat, ono to povoli, len to chce cas a trpezlivost, niektore maminy mali vysledky uz po tyzdni, ine po mesiaci, ine aj dlhsie, takze len trpezlivost a ono sa to zlepsi, drzte sa

haallo
20. júl 2015

My to robime uz dva mesiace a nic😐nepomaha

unique26
20. júl 2015

@haallo treba vydrzat, my ked sme zacali, tak to tiez slo velmi velmi pomalinky a dnes to ma nadherne, krasne sa mu stiahne, chce to cas, len trpezlivost maminky