Žltá ťahavá stolica. Čo jej môže byť?

funilieta
5. mar 2008

ahojte baby. Moja mala ma v poslednom case taky divnu stolicu. Kojim ju, nic ine jej nedavam. A stolicu ma tak 3krat denne. Je zlta, a ma v sebe take akoby hrudky malicke a tak sa taha, akoby v nej boli nejake hlieny. Nestretli ste sa s takym niecim? 😢

hedunecka
5. mar 2008

funi je to normalne kojene deti maju vselijaku stolicu..moja hajka mala tiez taku zltu obcas vodovu inokedy hustejsiu a ked v nej mala doslova take husky tahaveho hlienu tak bola trosku xora zo zubkov a mala zadny soplik a ten jej stekal do zaludka..
neviem presne ci myslis tieto hlieny, ale mozno ze ma tvoja mala soplik alebo je zachuchmana.
ale urcite je to ok..a moze v nej mat aj take kusky biele/zrazene mliecko/

junovka
5. mar 2008

aj my sme to mali.Preslo to samo 😉

denisocka
5. mar 2008

čaute baby,vidím že nás tie temy spájajú 😀 - môže to byť z nádchy a hlienov , aj my máme a ešte aj smrdí 😀

rinuska
5. mar 2008

To je normálne 😉

funilieta
autor
6. mar 2008

joj dakujem vam, ste zlate, mate pravdu, je trocha nahcladena. Joj to som rada. Mam pocit ze ju stale pozorujem uz mi z toho preskakuje, co vsetko si vsimam na nej, musim sa krotit trosku. Este raz vdaka

denisocka
6. mar 2008

funi,šak ja v noci ani nespala -mne už preskakuje na 100pro !

verkom
26. máj 2013

@junovka ahoj, vidím, že toto je už stará téma, no aj my máme podobný problém avšak moja dcérka už papá aj mrkvičku raz za deň a na večer už dostáva zahustené mliečko. Chcem sa preto opýtať či vy ste prikrmovali alebo ešte ste papali len mliečko? Naša to má už druhý deň a ja neviem či volať doktora alebo nie..... A stolicu má po každom papaní...... Čo mám robiť?

junovka
26. máj 2013

@verkom a cim zahustujes mlieko???? 😕 My sme do 5 .mesiaca jedli vylucne len mlieko , a az od 5.mesiaca som zacala s prvymi prikrmami.

junovka
26. máj 2013

@verkom ...a este, pokial je problem so stolicou, tak moze to suvisiet aj so skorym zavadzanim tuhych prikrmov, alebo zahustovanim mlieka, len este netusim, cim ho zahustujes.

verkom
27. máj 2013

@junovka zahusťujem ryžovými vločkami......