Používame cookies. Viac informácií tu. OK
klaudiaden
17. máj 2019

@anjika44 ja si osobne myslím, že to má zo zápalu. Zobrala by som ho na tú krv a aj na CRP, aby mu vzali. No každé decko si musí nechať zobrať krv. Neviem, nepochopím, že by moje dieťa robilo u doktora caviky a problémy 🙂

kika831
17. máj 2019

@anjika44 mne lekarka povedala ( mala som to iste pred par tyzdnami), ze to byva ako nasledok infekcie hrdla- skuste striekat tantum verde malemu, nasadit celaskon a ak by sa to do nejakych 4 tyzdnov nezlepsilo, tak by som zacala riesit odbery resp. vyter z hrdla/nosa.

anjika44
autor
17. máj 2019

@klaudiaden no, pri mojom nikdy nevieš - ale ja som tiež bola tisíckrát prechladnutá a žltý jazyk som nemala nikdy, google strAší, že je to žlčník alebo pečeň

klaudiaden
17. máj 2019

@anjika44 tak ako môže to byť zvýšená hladina bilirubínu v krvi, ale tak či tak mu ju musia vziať aby to zistili. Proste choď k lekárke na lačno odober aj ranný moč, najlepšie stredný prúd ani nie prvý ani koniec. Pri bilirubíne, ale čo viem sa farbia očné bielka na žlto, u malých detí som to nevidela ešte. Choď zajtra a neboj sa 🙂

hrehusa
17. máj 2019

@anjika44 tiež by som to tipovala na tú vyššiu hladinu bilirubínu, veď ako veľa mrkvy by musel zjesť aby mal betakarotén farbivé účinky :P

asia83
17. máj 2019

@anjika44 Už som to tu písala. Mala som žltý povlak. Potom som ochorela, brala som antibiotiká a žltý povlak zmizol. Odvtedy ho nemám. Podľa mňa to budú baktérie. Neviem, či aj u detí sa to tak prejavuje, no u mňa súvis baktérie, žltý povlak evidentne bol.

eliska13
17. máj 2019

@anjika44 po chorobe to môže byť
Umýva si aj jazyk, keď zuby?v drogérii majú na to takú škrabku.alebo niečo ako mykóza ..pre istotu, keď to neprejde po 2 t choď k lekárke a dávaj mu probiotika

Tu začni písať odpoveď...

Odošli