Zmena mlieka z Nutrilon anti coliks na iné

lussy1910
10. feb 2015

Ahojjte máme za 1O dní 4 meisace a od narodenia sme na um, ktoré použivate Nutrilon anti coliks a chcete začat prikrmovat budete aj potom menit mlieko či stale budete davat nutrilon anti coliks ? Ja by som už od pol roka chcela zmenit na hami alebo sunar

lubimesastale100
10. feb 2015

@lussy1910 najlepsie sa poradit s pediatrom asi....to by zaujimalo aj mna , nakolko sme od narodenia na bebe len mal problemy s kolikami tak sme presli na bebu sensitive len ta je bezlakktozova cize je redsia a je po nej castejsie hladny ....tiez ma 4 mesiace a od 5 chcem prikrmovat tak som uvazovala aj o zmene mlieka len sa bojim aby tie koliky zas nemal ked zmenim mlieko... 😒

lussy1910
autor
10. feb 2015

@lubimesastale100 no však aj ja sa toho bojím ale myslím si ked už budeme prikrmovat ta možno sa už nevratia

mirkava
10. feb 2015

@lussy1910 my sme tiez davali antikoliks, potom sme presli na nutrilon HA a teraz uz davame normalny nutrilon. Koliky boli, ale po vysadeni antikoliks sa nastasie nevratili a prikrmujeme od 4teho mesiaca.

mirkava
10. feb 2015

@lussy1910 antikoliks vam predpisuje pediater?

lussy1910
autor
10. feb 2015

@mirkava ano prečo ?

adka455
29. mar 2015
Používateľ adka455 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adka455.

Nám pri problémoch s kolikou pediater odporúčal kvapky coliprev tie sa pridávali do mlieka. So zmenou mlieka postupne a skúste tie kvapky preventívne. A určite sa poradte aj s vašim pediatrom.