Zodac pri kojení. Má vplyv na dieťa ako hystaminikum?

maca28
2. sep 2008

ahojte,mam dost surny problem,dcerka berie fenistil kvapky,2x denne po 5 kvapiek,teraz ten problem,velmi ma svrbia a opuchaju oci,soplim,kycham a driape ma v nose-senna nadcha.mam doma zodac,no ten sa neodporuca brat,lebo kojim,asi sa vstrebava do mlieka..ked vynecham malej fenistil a ja zacnem brat ten zodac,bude to mat ucinok aj na dceru?

jahodka11
2. sep 2008

maci, ked sa neodporuca, tak radsej neber, skus dat viac kvapiek dcerke, ja som malemu na noc davala 10 a pekne spinkal

maca28
autor
2. sep 2008

jahodka ale ja to potrebujem pre seba..

bianca
2. sep 2008

maca tak si daj aj ty fenistil alebo si rano kup Livostin.

maca28
autor
2. sep 2008

som rozmyslala aj nad claritinom,len neviem ci je to na predpis..livostin nie je? je to na alergiu?

maca28
autor
2. sep 2008

a kvapky som si dala asi tri krat,no ja musim 40 a malej to strasne ubuda,neviem ako to vysvetlim lekarke ze zas potrebujeme predpisat 😒

bianca
2. sep 2008

maca Livostin su kvapky do nosa a oci a myslim ze to ho kludne predaju.Ja ho beriem cele tehu a som v poho a to mam silnu alergiu na prach

maca28
autor
2. sep 2008

bianca,aha..tak skusim,len mne kvapky do nosa a oci nepomozu,potrebujem nieco silnejsie,zarazit histamin,skriabe ma cela tvar,kazdy rok beriem zodac,aj ked som bola tehul ☹

bianca
2. sep 2008

maca tak zavola alergologovi nech ti nieco doporuci.

jahodka11
2. sep 2008

claritin alebo clariness (neviem, ako sa to presne pise) sa da volne kupit.... 🙂

mimakro
3. sep 2008

Skús sa popýtať alergologičky. Určite je prípravok, ktorý sa pri kojení môže. Mne zaberalo aj Rhinallergy od firmy Boiron. To je homeopatikum a pri dojčení sa určite môže brať. Claritin je aj bez predpisu.

sirinka
3. sep 2008

maca28 v kazdom pripade aspon zavolaj tvojmu alergologovi, ale bezne sa to robi tak, ze ked aj mamicka aj dietatko maju problem, mamicka berie lieky a cez mliecko dostava aj babatko, tak si myslim, ze to bude ok. ale urcite zavolaj dr.