Zúbky? Alebo úpal?

zarkaamamka
1. jún 2019

Ahojte

Boli sme dnes na oslave
Bola vonku samozrejme mala nemala klobuk hadzala ho o zem
Ma 2r 3mes
Ale stale ruky v ústach
Chytila som ju vravím aka je teplá a všetci ze s tepla
Prišli sme domov a 38.7 teplota
Dala som cipok panadol
Môžu to byť zuby alebo úpal? Ďakujem

iveta143
1. jún 2019

@zarkaamamka ma uz ocne zubky? moj synovec pri ocnych mal vysoke teploty, da sa povedat, ze rast tychto zubkov znasal najtazsie zo vsetkych

zarkaamamka
autor
1. jún 2019

@iveta143 ano ma tusim že stoličky chýbajú

lubik87
1. jún 2019

@zarkaamamka Pozri do pusy a zistíš čo je to zo zubov ....môže byť úpal kľudne...ak bolo aj u vás tak ako u nás na slnku a.drobec bez capice tak je to dosť.pravdepodobne...ak ti dáva stále dolu naši šnúrky a zaväzuj

zarkaamamka
autor
1. jún 2019

@lubik87 ma 2r ma klasicky klobuk tam ani snurky nepomôžu a do úst si nenechá pozerať.. o 20tej stale 38 teplota len pol stupna som zrazila
Zatial spi ale za chvilu jej dam nurofen
Aspoň keby teplota klesla

iveta143
2. jún 2019

@zarkaamamka hlavne nech vela pije

dzulli1980
2. jún 2019

Môže byť prehriata ... aj naša tak bola, tiež horúčavy, zhadzovala klobúk, ona nechcela ani piť ... mala vysoké teploty okolo 40, tiež sa jej po čípku znížila o pol max. celý stupeň, teplotu mala skoro týždeň ... žiadne slnko, sedieť v chládku, tekutiny ... a klobúk so šnúrkami na zaviazanie.
@zarkaamamka

lubik87
2. jún 2019

@zarkaamamka uvidíš podľa mňa skôr to prehriatie..môže.mat aj dva dni teploty... Šnúrky pomôžu zaviazať na pevnom a nech sa s tým naťahuje po pár minútach už bude mať na háku....alebo zatieniť nad dieťaťom alebo ešte osviezovat