Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Na ktorých miestach máte psoriázu?

mudr_peter_kozub
Moderátor
16. okt 2017

Psoriáza môže mať rôzne formy. Najčastejšie sa prejavuje vo forme ružovkastých šupiniek na koži, alebo vo forme popraskaných a bolestivých ložísk na tele. Tieto sa tvoria hlavne vo vlasoch, na lakťoch, kolenách či v spodnej časti chrbta. V niektorých prípadoch postihuje psoriáza aj kĺby a nechty. Kde všade, na ktorých častiach tela máte psoriázu Vy?

kristyk
21. apr 2021

@veronikazigova
Áno ale nebolo to len mastickou ako som už písala ...veľmi dôležité je upraviť stravu u mne veľmi pomohlo vysadiť lepok prikladám foto pred a po cca 4 mesiacoch

veronikazigova
22. apr 2021

@kristyk ak sa mozem este spytat ako si holite nohy? S cim? Nebojite sa aby sa vam to stale neprenasalo?

kristyk
23. apr 2021

@veronikazigova
😀 buď ziletkou klasicky a cez to opatrne alebo v zime keď to nie je treba na hladko 😂 strojčekom ...

luky97
12. máj 2021

@lubicky ahoj, trápil som sa s ňou veľmi dlho, ale jediná čo ku pomohlo bolo všetko nechať na pokoji 😀 vysadil som maste všetkého druhu a opakoval som sa, v zime som sa pretlačili vitamínom D, a v BB som bol v solnom kúpeli. Je to v floating BB tam je voda s receptúrou s mŕtveho mora a výsledok bol na druhý deň. Cca po 4x keď som tam bol a jedol obyčajný vitamín už mám pokoj a to bolo zimné obdobie. Nijak sa neobmedzujem v strave ani nič podobné.

competition
13. máj 2021

@luky97 wau tak super a bb mam na skok pojdem vyskusat