STREDAJŠIA MINISÚŤAŽ: Ohodnoťte výrobok Bupi a vyhrajte

michaela_bupi
25. máj 2016

Koľko hviezdičiek kvality by ste priradili Bupi vlhčeným utierkam od 1 po 5 (*****)? Tešíme sa na vaše hodnotenia. Zajtra ráno žabka Bupi odmení jednu z vás Bupi darčekom.

michaela_bupi
autor
25. máj 2016

Mamičky, ďakujeme za všetky vaše príspevky. Teší nás vaše pozitívne hodnotenie Bupi vlhčených utierok, ale vážime si aj pripomienky a návrhy na ich zlepšenie. Vďaka vašim názorom máme možnosť Bupi produkty neustále inovovať a prinášať tak produkty, ktoré bábätkám čo najviac vyhovujú.

Naša stredajšia minisúťaž stále trvá - až do zajtrajšieho rána...

praznula1
25. máj 2016

BUPI pena na umývanie je SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobre sa nanáša a super vonia. 🙂

praznula1
25. máj 2016

Obrúsky, žiaľ , neviem ohodnotiť, nakoľko vnučka je atopička a dcéra používa iné, DM - kové, myslím.

majik66
25. máj 2016

* * * * * 🙂

shani1588
25. máj 2016

za nas s krpcom inak ako 5* ani nemozeme dat 🙂

simusska
25. máj 2016

Urcite 5*!!!! Su jemne, prijemne na dotyk. Nie su velmi mokre. Sice ich moja 6 mesacna dcerka nepouziva pravidelne ale ked su niekde v akcii tak ich kupime.

alenkapalenka
25. máj 2016

Neviem ohodnotit...zatial vzdy umyjeme ritulu v umyvadle...a asi 2x som musels pouzit tie co sme dostali...ale raz urcite vyskusame 🙂 bupi mame radi

simonka391
25. máj 2016

5 hviezdicieeeek, jednoznacne

kajca84
25. máj 2016

*****

mimik123456
25. máj 2016

5*

zuzka1803
25. máj 2016

U nás majú vlhčené všestranné využitie, takže sa nám osvedčili na 5.

zuzanasucha
25. máj 2016

Som velmi spokojna z vlhcenymi obruskami a nie len s nimi ale so vsetkymi vyrobkami bupi ♡
Zuzana

lary777
25. máj 2016

su vyborne az na tu cenu. raz som poprosila maminu aby mi kupila aspon 5 ks nejake lacne obrusky a dala som jej zopar eur a ona mi kupila bupi 😀

zuzkaa8855
25. máj 2016

Osobne bupi nemsm odskusane ,ale mam nakupene pre babatko ktore cochvila pride na svet a preco bupi? Lebo mi to znamy odporucaju a chvalia si vsetky produkty.🙂)))verim ze aj my budeme spokojny s preto davam 5*****

venija
25. máj 2016

urcite si zasluzia 5*. Poslednýkrát ich vyuzila aj staršia dcéra v nemocnici.

vladkulienka
25. máj 2016

vlhčene Bupi sú super. sú tak akurát vlhčené, bez parfumov a to je velikánske plus...ja by som brala aj také cestovné balenie napr. po 15-20ks. lebo celé balenie je ťažké v taške na kočík a pri prvej dcérke som mala vlhčené aj v tom menšom balení (pampers z rakúska) a vyhovovalo mi to... ono sa to nezdá, ale bývame na treťom posch. bez výťahu. kočík nechávam v kočikárni a tašku beriem domov. k tomu takmer 3mesačné dieťa na rukách a dvojročné samokráčajúce, ktoré občas treba poháňať alebo aj naháňať a niekedy aj nákup na pleci...to sa vtedy počíta každý gram naavyše 😀
inak sú obrúsky za 5*

mirkars
25. máj 2016

Neviem si predstaviť život bez vlhčených utierok. Bez nich ani na krok. Bupi dostáva jednoznačne 5* 🙂

cilkajanka
25. máj 2016

Bupi patria k tým, ktoré kupujeme 🙂 sú dosť vláčne, aby utreli nečistoty a pritom jemné ku pokožke. Za mňa ***** 🙂

macca1000
25. máj 2016

Bupi je uzasna kozmetika pouzivame stale pri prvom babatku a aj teraz pri druhom... Vyhovuje nam najviac!!! Obrusky su tiez super odporucam ***** 😃

magimary
25. máj 2016

🙂 ***** 😎

macopka
25. máj 2016
emma512
25. máj 2016

U nás veľmi obľúbené! BUPI😘 jednoznačne 5*

shilou
25. máj 2016

Ja som ešte zlý výrobok od bupi veru nemala,ak by sa mi niečo nepozdávalo,prípadne nesadlo,určite by som napísala...Ja vsetke výrobky čo som doteraz vyskúšala hodnotím 5 hviezdičkami.

sisi208
25. máj 2016

4*

cevrik5
25. máj 2016

Uz ja som v detstve pouzivala mydla, proste bupi si vas kupi!!! 😀 👍 *****

anturia78
25. máj 2016

maximálna spokojnosť, a samozrejme patrí im 5*

harvy27
25. máj 2016

jednoznačne 5 ***** milujeme BUPI pena na umývanie je superrrrrr

kim_rossi_stuard
25. máj 2016

kolko...neviem...3? ci 4? vsak to je jednoducheeeeee 😀 😀 😀 😀 5bodov 😀 😀 😀 😀 daju sa s nimi umyt take veci by ste sacudovali 😀

michaela_bupi
autor
26. máj 2016

Milé mamičky, ešte raz veľmi pekne ďakujem za všetky vaše pozitívne hodnotenia a hviezdičky pre naše Bupi vlhčené utierky. Aj u nás doma ich využívame denne a nie len pre drobca, ale celá rodina.
Rada by som túto tému dnes ráno uzavrela a jednej z vás poslala Bupi darček: bude to mamička s nickom: @sperk_2
Ešte raz vám Bupi žabka všetkým ďakuje, že jej produkty využívate! 🙂

sperk_2
26. máj 2016

@michaela_bupi Ďakujem 🙂