Prírodná alebo konvenčná (bežná) kozmetika?

sisa_dm
Moderátor
13. apr 2018

Čo preferujete vy? Vidíte rozdiel medzi prírodnou a konvenčnou kozmetikou?

sisa_dm
autorModerátor
14. apr 2018

@dominika6 žiaľ nie som moc veľký odborník na zloženie alverde šampónov, ale skúsim to prezistiť a dám vám vedieť 🙂

86488648
14. apr 2018

@sisa_dm dakujem velmi pekne za tipy rozhodne vyskusam😁je presne nieco pre mna

evanab
27. máj 2018

prirodnu, jednoznacne. ale nie z dm ;) najlepsie je priamo od vyrobcu - na slovensku je ich celkom dost - aj dobrych (napr. aj spominana modrapupava 😍 )

smoni
27. máj 2018

Osobne preferujem prírodnú kozmetiku priamo od výrobcu

gab_riella
27. apr 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

@smoni tiež som za prirodnu, ale ako pišeš, treba vediet kde je dobra a naozaj kvalitna. Svojim detom davam iba prirodu kozmetiku, bez chemie, inak sebe iba vlasovu kozmetiku na prirodnej baze

luciadurkovicova
1. nov 2020

Za mňa tiež jednoznačne prírodná 🙂. Roky som mala problémy s vysušenou pokožkou, miestami sa mi na nej robili až "šupiny" a cítila som sa kvôli tomu veľmi nepríjemne. Negatívne to žiaľ ovplyvnilo aj môj partnerský vzťah, lebo som so sebou sama nebola spokojná.. po vyskúšaní xy predražených prípravkov z lekárne, ktoré síce účinkovali, ale iba dočasne som siahla po čisto prírodnej kozmetike a odvtedy nepoužívam nič iné. Vyskúšala som viacero značiek, ale najviac mi sadla kozmetika značky Bodhi. Jednoznačne najlepšia prírodná kozmetika, čo sa týka pomeru cena/kvalita, a navyše úžasne vonia. Používam od nich prírodné mydlá a sadu floral therapy (telové mlieko, olej a sprchový gél)...po týždni používania ustúpili problémy s pokožkou a navyše je úžasne hebká na dotyk a voňavá. Určite odporúčam vyskúšať, ja som s nimi nadmieru spokojná 🙂.