Vianočná výzdoba doma

sisa_dm
Moderátor
11. dec 2018

Ako vyzerá váš byt/dom počas vianočných sviatkov? Je rozžiarený, voňavý po ihličí, škorici a perníčkoch? Alebo radšej nakupujete vianočné dekorácie v obchodoch? Alebo nič nezdobíte a radšej si užívate len ten vianočný pokoj?🙈

My v dmke, na marketingu, si radi vyrábame vianočné výzdoby sami.
Napr. takto rýchlo si viete vytvoriť vianočnú sviečku alebo adventný veniec a hneď doma cítiť tú správnu vianočnú atmosféru!
https://www.mojadm.sk/domacnost/sviecka-beitrag...
https://www.mojadm.sk/domacnost/diy-adventny-ve...

beky1813
11. dec 2018

Nakupujem v obchodoch, na vyrobu som lava

ellaafi
11. dec 2018

@sisa_dm ja som "2v1"😉. Celkom dosť toho nakupim ale s tým že si to aj tak sama "prestajlujem" 😉😀

tinka0000
11. dec 2018

Nejako takto 😍

miriskaz
11. dec 2018

Priznavam,ze ked som mala len dcerku tvorili sme spolu viac.Vyrabali sme ozdoby na stromcek zo slaneho cesta,alebo novinoveho papiera.Teraz,ked pribudol synator,uz je trosku menej casu.
Ale pokusime sa to napravit.
A co sa tyka kupovanych ozdob,budeme to musiet dajako rozumne poukladat.Maly chodec dociahne skoro vsade.😁

monika11m
11. dec 2018

Milujem tvorenie, takže si väčšiu vyrobím sama😁ozdoby na strom, veniec, škriatka....

cadulka2908
11. dec 2018

Nieco kupene a nieco samotvorba

foolie
11. dec 2018

My sme už niečo začali spolu s mojím malým pomocníkom ❤

zuzanatl
11. dec 2018

U nas tvoril syn. Velmi ho to bavi

onmaria
11. dec 2018

Ozdoby na stromček som si vyrabala sama,taktiež venček..snehuliaka..a domček je moja prvotina.
Milujem takéto tvorenie,je to originálne a to sa mi páči

zuzlu26
11. dec 2018

my sme tohto roku s manzelom tvorili taketo snezne krajinky a dekorácie v poharoch, ktore vonaju krasne za skoricou a badianom ❤️😊

monika937
11. dec 2018

My zatial takto

cupakabricka
12. dec 2018

Ahojte. My zatiaľ ešte nemáme nič vyzdobené ;) my vždy na poslednú chvíľu 😂😂😂😂
Ale izabelka sa teší na stavanie 🌲 a ja na vianočnú atmosféru plnej pohody , sviečok, prskaviek a vône škorice a koláčikov ;) a vareného vínka 😂😂😂😂😂🤣🤣😃😃😄😄😍😍😘😘😘🤔🤔🤔
Na tvorbu a výrobu som ľavá 🤔🤔🤔😃 takže ozdoby kupujeme a mm sľúbil že nám kúpi nejakú peknú malinkú jedličku 😀 tak som zvedavá ;)

sisa_dm
autorModerátor
12. dec 2018

@ellaafi tak aj tak sa dá 🙂 Ja som tiež nakupovala veľa a potom z toho vyrábala, no posledné roky mám toho toľko, že mi stačí zbehnúť len do lesa nazbierať ihličie 🙂

sisa_dm
autorModerátor
12. dec 2018

@tinka0000 pekne, v jednoduchosti je krása :P

sisa_dm
autorModerátor
12. dec 2018

@miriskaz tak také ozdoby som veru ešte nevidela! Pred deťmi udržať stromček na svojom mieste so všetkými ozdobami je veru ťažké, už som to zažila aj ja :D

sisa_dm
autorModerátor
12. dec 2018

@monika11m tak to je nádherné 🙂 Doma to hneď ináč vyzerá, keď tam sú takéto krásne ozdôbky a ešte vlastnoručne spravené!

sisa_dm
autorModerátor
12. dec 2018

@foolie s takým šikovníkom malým ide hneď všetko ľahšie 🙂

sisa_dm
autorModerátor
12. dec 2018

@zuzanatl waw toto robil syn? Tak ten má talent, fakt to vyzerá veľmi pekne !

sisa_dm
autorModerátor
12. dec 2018

@onmaria vav super! Super to je, no snehuliak je mega!

sisa_dm
autorModerátor
12. dec 2018

@zuzlu26 to je šťastie mať doma aj takého šikovného manžela 🙂

sisa_dm
autorModerátor
12. dec 2018

@cupakabricka tak verím, že si užijete stavanie stromčeka s izabelkou 🙂 Skúste s Izabelkou spraviť nejakú výzdobku ručne a uvidíš, že si ľavá neni ! :P

bucko555
12. dec 2018

u nas je uz napecene, vyzdobene, vcera sme postavili strom do obyvacky, ozdoby kupujem lebo sama vyrabat na to nemam trpezlivost a ani cas, este mam stromcek aj na chodbe a mala sa tomu velmi tesi ked vsetko svieti

cupakabricka
12. dec 2018

@sisa_dm 😀😀😁😁😁😂😂😂🤣🤣🤣😃😃😃😄😄😄😄😘😘😘😘😘😘😘😘

lucymaud
12. dec 2018

Ja si vsetko vyrabam tento rok aj vianocne pohladnice vyrabam ;)

lucymaud
12. dec 2018
sisa_dm
autorModerátor
12. dec 2018

@lucymaud to vyzerá super! Tú ozdobu na zavesenie, ten domček, si robila z nanukových paličiek?

tatharina
12. dec 2018

Vacsinu si vyrabam sama. Tento rok som uz nic nestihla, tak mam minulorocne 😉 stromcek a zvysne dekoracie az po 21.decembri

miriskaz
12. dec 2018

@sisa_dm este sa to maluje s temperkami😁

zuzanatl
12. dec 2018

@sisa_dm dakujem krasne,😊

onmaria
12. dec 2018

@sisa_dm dakujem..ešte som robila z dreva pred dom dekorácie..sovu,také veľké sviečky..vyzerá to bombovo,nad moje očakávania.snehuliaka sme doviezli (lebo je hrozne ťažký) dcére do školy,chcela som spraviť deckam v triede radost.