Aké vitamíny a výživové doplnky užívať?

akinom0077
22. máj 2019

Je mi jasné, že najlepšie sú prírodné vitamíny obsiahnuté v strave a celkový životný štýl...No napriek tomu si niekedy telo vyžaduje aj doplniť nejaé vitamíny čo užívate?
Ja som mala dosť chorlavé obdobie od decembra do marca opakované zápaly prínosových dutín, streptokok anhemolitický v hrdle+ ureaplazma (ženské problémy), plúcne chlamýdie na hranici...čo som ť rokov neužívala antibiotika za spomínané obchodbie som mala 5 antibiotik za sebou.
Začala som užívať Chlamydil (odporucaju ho na imunitu aj), na lacno probiotika ana obed dve kapsule oreganového oleja...zda sa mi to vsak vela....
uzivate nejake doplnky?

zooeynka
22. máj 2019

Kalcium a kyselinu askorbovu(vit.c).

monika2012
22. máj 2019

@akinom0077 Cela rodina uzivame uz skoro dva roky vitamin D3/K2. Podstatne nam zlepsil imunitu. Skoro vsetci Europania maju hlboky deficit.

williamska1
22. máj 2019

@akinom0077 ja si dávam Cčko nič viac 🙂

mogaa
22. máj 2019

@akinom0077 ak na zlepšenie imunity v zime - jednoznačne Geriavit. Ale originál, nie náhrady z iných lekární....Nám ho odporučil ešte v nemocnici jeden primár, že v zime ho berú aj lekári.....Mamina mala vtedy ťažký zápal plúc, trojkombinácia ATB jej nezabrala, tak primár vtedy povedal že jej nasadia ešte jednu dvojkombináciu ale že jej to uplne odpíše imunitu....Pri prepustení nám poradil ten Geriavit.....Vtedy mame hodne pomohol lebo ďaľšie 3 roky nebola ani raz chorá....

29simona29
22. máj 2019

@akinom0077 uzivam zelený jačmeň, spirullinu a chlorellu, je to vyborne aj na Detox, pomohlo mi to na akné aj ekzém..

11katka
22. máj 2019

@akinom0077 ahoj,ja a moja rodina( aj deti) užívanie čisto prírodné produkty zo Švédska ....
Balance oil- obsahuje Omega 3 a
Protect- obsahuje Beta-glukan a vitamín D3

sherronko
22. máj 2019

@akinom0077 ja uzivam doplnky na prírodnéj báze...nedam na nich dopustiť, môjmu otcovi onkolgickemu pacientovi tiež pomohli.

sherronko
22. máj 2019

@akinom0077 ahoj... Ja uzivam aloe gél a imunoglutan na prírodnéj báze mám veľmi dobrú skúsenosť

makda
22. máj 2019

@akinom0077 ja pracujem s vyzivovymi doplnkami Finclub. Ak by si potrebovala poradiť, kľudne napíš správu

akinom0077
autor
23. máj 2019

@williamska1 / na jesen som uzivala len C z DM-ky ale to nic to akoby som nebrala nic

shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz