SOUTĚŽ O VLHČENÉ UBROUSKY HIPP

lidka_hipp
7. apr 2015

Nevím, jak pro vás, ale pro mě jsou vlhčené ubrousky zásadním vynálezem lidstva 🙂 Anička sice už chodí do školy, ale já mám vždy v kabelce malé balení vlhčených ubrousků HiPP s výtažkem z BIO mandlového oleje. Hodí se na osvěžení pleti, otření brýlí, rychlé umytí rukou, když voda není poblíž a vůbec mají spoustu užitečných funkcí 😀 Věřím, že i vy berete vhlčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o velké balení (4x56 ks) Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, k čemu všemu jste kdy ubrousky použily a deset nejvtipnějších odpovědí se může těšit na balíček 🙂

Mimochodem, Čistící vlhčené ubrousky HiPP s výtažkem z BIO mandlích jsou vyráběné bez minerálních olejů s cílem minimalizovat riziko vzniku alergií. Nenajdete v nich aromatické látky, které mohou vyvolat alergickou reakci, éterické oleje, alkohol, mýdlo, barviva, PEG emulgátory a ani parabeny. Nejsou ani bělené chlórem a mají neutrální pH.

minulin
8. apr 2015

@lidka_hipp Ahojky, tak neviem ako ostatni, ale my pouzivame doslova na vsetko. Na rychle upratovanie - trebars ked zazvoni necakana navsteva - aj podlahu nimi vytriem, ked je niekde nieco :D je to rychlejsie ako hladat, kde mam mop :D hehe.. Samozrejme vsestranost je nekonecna. Milujeme ich a kazdy mesiac kupujeme minimalne 6 ks baleni. Hipp je naj! Odporucame vsetkym 🙂

svetulienka21
8. apr 2015

Náš maličký nezbedník
veľa kaká, ako nik. emoticon
Keď poriadne zas "naloží",
hovienka sú rozotreté v plienke aj na koži. emoticon
Ocko ruky zalamuje,
starší braček sa čuduje... emoticon
Príde mamka vyzbrojená
utierkami HIPP,
poutiera maličkému jeho malú riť.
HIPP utierky - skvelá vec!
Používa ich aj veľký, aj náš malý drobec.
Utierame sa my všetci,
veci, ruky, ústa...,
najviac, však, malého chrusta. emoticon
Bez nich von, ani na krok!
Fungujeme tak už rok. emoticon
Používame ich všade -
doma, v práci aj v záhrade.
HIPP utierky do zásoby
privítame radi! emoticon
Táto súťaž - nápad skvelý!
Že vyhráme, tomu verím! emoticon

nelinkabublinka
8. apr 2015

manzel jazdi na kamione a nie vzdy je po ruke voda, casto musi spat mimo civilizacie, niekde medzi fabrikami v industrialnej zone, kde po zatvoreni firiem moze o vode len snivat a o sprche nehovoriac. Preto mu vzdy na SOS situacie balim aj vlhcene vreckovky. Raz mi telefonuje, ze co som mu to zabalila, ze ho vsetko stipe,hovorim, ze ved som ta upozornovala, ze tentokrat som zabudla kupit, ze ti nebalim ziadne. Manzel zhrozene, a s cim som sa to potom "poumyval"? A on sa vydrhol tymi na palubovku 🙂 Odvtedy si naozaj davam zalezat na tom, aby som mala doma dostatok v zasobe, nielen pre svoje male babo ale aj pre to moje vecne dieta 😀

meranti
8. apr 2015

Vlhcene utierky pouzivam na vsetko,malemu na ritku,pri jedeni nesmu chybat,lebo sa vie zabrindat az za usamk,utieram mu s nimi hracky,podlozku na hranie,v kuchyni su vzdy po ruke,ked mi nieco kvapne na zem pri vareni...vyborne nam posluzili,ked muz olial kocik cervenym vinom na vianocnych trhoch 😀 minule si nimi utieral tvar ked isiel od kadernicky a mal po tvari vlasy...proste vzdy a vsade su uz vernymi priatelkami 😉

alienka000
8. apr 2015

Naposledy som vlhčené obrúsky použila keď som si po dlhej-dlhej dobe (teda tehotenstvo + 7 mesiacov) obula na slávnostnú príležitosť vítania detičiek moje obľúbené vysoké čižmy. Keď som vyšla z domu musela som totiž narýchlo zachraňovať situáciu - moje čižmy boli totálne zaprášené po takej dlhej dobe nečinnosti 😀

aluxka
9. apr 2015

U nás majú vlhčené obrúsky tak isto všestranné využitie. Hipp vlhčené obrúsky sú pre mna NAJ. Najjemnejšie, najšetrnejšie, najvonavejšie no bohužial sú dosť drahé. Čo ale chápem, pretože sú aj najkvalitnejšie. Obrúskami Hipp utieram výhradne len ritku, špinavé rúčky, pusinku po papaní alebo nejaký fliačik na oblečení. Na utieranie parapetnej dosky, zeme alebo kočíka mám iné - lacnejšie pretože naša podlaha nepotrebuje tú najlepšiu starostlivosť 😀 To najlepšie chcem len pre svoje deti 🙂 😵

paulinkapp
9. apr 2015

Mi by sme s našou malou slečnou asi nevedeli existovať...používame ich takmer vždy preto máme aj takú spotrebu akú máme 🙂 ale čo už keď máme doma malú úsmievavú šmudlinku 🙂 a niečo vtipné? ako u nás keď fungovali ponožky na žmolky medzi prstíkmi pri Sofi sú to obrúsky a veľmi jej to je vtipné lebo ona si dočiahne jeden koniec a mama ťahá za druhý 🙂

christy_
9. apr 2015

No my sme zacinali s obruskami az po 4 mes, dovtedy som poctivo umyvala malinku cistou vodou vzdy pri prebalovani, ale potom to uz neslo ked malinka rada papala bolo to citit na vahe :D tak obrusky sme pouzivali na ritku, na sopliky, taktiez pri papani, mame ich radi lebo nie su moc vlhcene iba tak akurat huggies su strasne a po ostatnych sme sa vyhadzovali, takze sme verne hipp, a ano tiez ich nosim aj v kabelke, stane sa mi ze ked umyvam dlkazku a este najdem fliacik na zemi tak ukradnem malej obrusok a zotrem to s nim :D tak tiez manzel ked pracoval okolo domu a chcel malu na ruky najprv som ho musela utriet obruskami :D aby malu neuspinil :D snazime sa nimi setrit 🙂 ale dakedy to nejde, takze su nasou kadzdodennou piotrebou vsade, von, v kuchyni, v spalni neuverite ale aj tam sa zidu ked nechcete hladat uteracik po maznani :D

ferihegy
9. apr 2015

júúúúúúj vlhčené obrúsky nás už veľakrát zachránili :D Radi chodíme s drobcom do parku kde sa blázni a váľa po trávičke. Vedľa parku je krásny hotelík kde vieme vybehnúť potom na kávičku a koláčik a vďaka vlhčeným obrúskom je z prasiatka hneď princátko :D ... Inak frčíme a nich denne. Topánky, ruky, riťula, všetko vyliate na dážke, stole ... Veľmi mi zjednodušujú život a VĎAKA ZA NE. Kto ich vymyslel by si zaslúžil minimálne medailu :D

jaru_lienka
9. apr 2015

Ahoj, ja neviem či to nebudú skor " temne priznanie" ale... 🙂)

1. Klasika - utret ručičky, pusu, sem tam aj nejaka ta škamrička, kakaničky, slinky a pod.
2. Rýchle utretie a odstranenie zvyškov jedla zo stoličky (Zn. rýchlo kým to nezaschne nech potom nedrhnem)
3. Piesok - perfektne s nimi idu hračky očistiť od mokreho piesku - poznate to - slinky piesok hračka... a samozrejme aj blato z topanočiek či hračiek... ako prva pomoc su nenahraditelne ....
4. Raz sme s nimi vyberali z vlasov rozmačkaný banán - su dost pevne - ide to ;)
5. Odstrania aj flaky od jedla z oblečenia (z pevnej latky ako riflovina a pod. - žiadny problem) niekedy mi zachranuju teplaky a odsuvaju pranie aj o 1-2 dni ;)
6. Ja ich tajne "kradnem" na odličovanie oči ... maminy, ktora z nas to nerobi, ze? 😅
7. Vzdy prva pomoc v kabelke - myslim, ze je už len par veci co som nimi neutrela ked sme vonku / u pediatričky a pod. 🙂
8. Ked mala prist svokra (cháp ako Predpadove komando, "či sa ten moj zlaty synačik dobre oženil"...) nemala som umyte dlazky, tak som rychlo "šuchla" rohy Hippkou aby tam nebol prach... ale pššt 😀
8. Bola som si ista, ze maly spi - nakuknem do postielky a on sedi obrusky ktore som nechala tak ze cez palicky v postielke dociahol vytahuje a rozklada okolo seba - padlo cele balenie = 5 minut ticha a vone za celu izbu - tak namiesto skladaciek 😝
9. Malujem a ...rada si nimi utieram vodove farby - okolo aby neboli "spinave" trochu puntičkarka, ja viem ...
10. Nechala som maleho so sestrou (17 rokov) - nevedela kde mame latkove vreckovky na nos - vybrala vlhcenu - nechala ju usušiť na radiatore a použila pre maleho na nos - citujem "Nevedela som ci takemu dietatu sa fuka aj do papierovych, chapes aby to nevdychlo" - ehm 😅
11. Chodila som po byte, potrebovala som maleho prebalit a Hippky nikde... tak hladala som že kde som ich zase nechala (klasicke mieste čo mamičky na MD určite poznaju - chladnička, kuchynska linka, policky, vrecká, kabelka, rura na pečenie a pod...) Hippky si vzal MANZEL - že na čo? ...vyčistil nimi palubovku 🙄
12. a ked sme pri tom panovi manzelovi... si ich chcel minule vziat do posilky - pytal sa, že či to bude Ok na tvar - a ja že hej ... ale potom sme usudili ze v posile s tak velkym chlapom by vonavucke obrusky boli "too much" 🙂 ved co by povedali iní "100% mužní chlapi"
13. a .... ja som ich par krat použila aj ked som mala svoje dni alebo som sa spotila v lete vonku ...
Ehm, tak tolko o nasej rodinke 🙂))

lolah
9. apr 2015

Na rychle utretie prachu pri necakanej navsteve su vyborne a vzdy poruke 🙂

leuska_vari
9. apr 2015

Ahoj, prosim do kedy trva suraz...teda trva este?... My iba na prdelku 🙂

chrenkovae
9. apr 2015

Vlchčene obrusky,najlepšia vec aku mohli vymisleť.Odkedy sa mi narodila malinka princeznička si neviem ppredstaviť byť bez nich a to už budeme mať päť rôčkov.Mame na WC,v kabelke v aute proste vždy po ruke.Vlchčene obrusky použivam aj na utieranie prachu skvela vecička.Proste v domacnosti nesmie chybať. 🙂 🙂 🙂 🙂 .Super skvela suťaž.

destineee
9. apr 2015

Vlhčené obrúsky sme kupovali ešte , ked sme nemali synčeka. Kupovali sme ich pre náško francúzskeho buldočka Sonyho, kedže velmi slinta, na čistenie záhybov a kedže je velmi fajnový tak aj na osobnú hygienu 😉 . Teraz už mame Simonka, takže máme dvojnásobnu spotrebu 🙂

curcuma
9. apr 2015

Zdravíme všetkých 🙂 , tak ako to už býva klasika používame vlhčené obrúsky na zadoček, aby sme ho mali stále čistučký a voňavučký, potom sú to ruky a ústa. Samozrejme sa občas zadarí, že keď sa stane nejaká malá nehoda v domácnosti, ale aj mimo nej, že sa napríklad niečo vyleje, tak sú tiež našim verným pomocníkom, aj prach nimi moje dievčatko utiera ak si ho všimne 🙂. A viete čo nám veľmi pomáha pri prerezávaní zúbkov?......... keď ich môže Lilienka zobrať do úst a prechádzať si nimi zúbky, občas aj trhne a žužle. Aj obal si už našiel miesto v ústach ako najlepšie hryzátko 🙂. To sme my a vlhčené obrúsky 😉.

irenaliza
10. apr 2015

Myslím si, že ten kto vynašiel vlhké utierky bol génius. A prečo? pred vyše 9 rokmi som ich začala používať na zadoček mojej najstaršej dcérky, postupne ako rástla utierali sme nimi rúčky, tvár, a keď sa narodili ďalšie ľ dcérky ich využitie u nás doma stúpalo každým dňom- utierali sme okrem detí aj kolieska na kočiarikoch, kolobežkách, bicykloch, utierali sme bábiky. Ale keď sa narodila naša posledná/zatiaľ 🙂 / dcérka spotreba vlhčených obrúskov výrazne stúpa a každý deň sa čudujem, že zas chýbajú a musíme dokupovať. A prečo? 🙂 Pri narodení dcérky mi staršie/2.a3./ dcérky chceli pomáhať, vzali si bábiky a utierali ako ja našu najmladšiu, keď bola pokakaná a spotrebovala som viacej obrúskov, tak aj ony. A teraz, keď trochu podrástla Irenka tak aj ona začína ich používať a veľmi rada sa s nimi hrá, ani neviem kedy stihne ale pricupitá na štyroch, ale chodí, keď sa pridržiava a obrúsku uchmatne a s veľkým úsmevov všetky povyberá a začína utierať zem, okná, poličky, skrine.
Minule, keď 3.dcérka prišla zo škôlky a mala pokreslené rúčky schmatla obrúsky z poličky a utierala jej ich. 🙂 🙂 Snažím sa ich odkladať vyššie, ale niekedy aj ja zabudnem a naša malá má radosť a zábavku. Okrem toho nimi aj ja rada utieram prach, keď vidím, aká vrstva je na poličkách, pri telke a ja rýchlo poutieram, aspoň naoko je čisto. 🙂 🙂 Berú si ich aj dcérky do školy, utierajú sa, keď desiatujú, ale prídu z vonku do družiny.
A mám aj milú príhodu, asi mesiac po narodení našej najmladšej dcérky som oslavovala 40rokov a manžel sa pýtal, aj ostatný z rodiny čo by som si priala, naša 3 dcérka pohotovo za mňa odpovedala, no predsa maminka sa poteší vlhčeným obrúskom, ale musí ich byť veľa, mamka veľa minie na Irenku. A naozaj som dostala tortu z obrúskov- zasmiala som sa, ale fajn, praktické, a už sa aj minuli, veď každý ich potrebuje. No nie? 🙂 🙂 Takže v našej rodine vlhčené obrúsky používame vo veľkej miere a veľmi sa nám zídu... Pekný deň. 🙂 🙂

kajca84
10. apr 2015

Vlhcené obrúsky pouzívam pri dcérke aj pri synovi.Samozrejme na zadocky,tváricku,ruky..V stredu mal syn zly den,robil neplechu,tak som mu dala obrúsok do ruky,nech si vylozí z policky hracky,utrie ju a ulozí pekne hracky a ked uz zacal,tak pokracoval v utieraní,urobil poriadok aj sa ukludnil 🙂 Inokedy si obtrel kabát o stenu,tak som ho utrela obrúskom a bol znova cisty,inokedy padol,oskrel si ruku,tak sme ju cistili obrúskom 🙂 Dcérke som ním utrela tváricku a potom som pokracovala v utretí mojich topánok a samozrejme pouzívame aj v aute.

bandurka1979
10. apr 2015

Vlhčene obrusky su fajn. Ked sa zaspinilo nečakane dieta šup šup a ručky boli čiste. ked sme sli niekam do obchodu a vysli von tiez sme si utreli ruky "od košika" Naj bolo ked mi kamoška poradila ze sa nimi super čisti digestor 😀

dankaa78
10. apr 2015

Pouzivame vsetci clenovia.Ja,manzel a deti😀
Ked ide muz do prace vydrhne si tenisky vlhcenym obruskom.Utierame od tvaricky po nozky a nevynechame aj hracky ci stol.Nedavno som cistila palubovku v aute.Pamatam si ked sme raz boli na chalupe a zamrzla voda taka zima bola.Sneh sme si topili v hrncoch a umyvali sme sa 3 dni obruskami.Cely balik padol ako nic 😀

anita
10. apr 2015

Ja kvalitné čistiace obrúsky používam iba na utieranie zadku malému 😊. Dostala som ako darček utierky, ktore boli strašne parfumované, manžel povedal, že voňajú ako prostriedok na umývanie riadu, tak tie som použila v domácnosti na utieranie prachu .

zuxik
11. apr 2015

Tento tyzden som sa vratila po MD do prace a hned som vyfasovala novy pocitac. Prisla som domov a vytiahla som k nemu svoju mysku. Ta narozdiel od noveho pocitaca uz ma nejake roky a priznam sa ze som ju asi nikdy nejako neumyvala. Kto nie je pocitacovy maniak, predstavte si stare dialkove ovladanie, uplne zazrata spina. No otras. Uz som zacala uvazovat ze hold mys asi vyhodim a kupim novu. A v tom som si spomenula na tuto temu, kde baby pisali ako vsetko dobre ide dole vlhcenymi. Tak reku, nemam co stratit. Padli 4 kusy a mys vyzera ako nova 😎
vdaka za inspiraciu, nabuduce isto vyuzijem aj manzelovi v aute, pripadne na ine vytvrvale skvrny

maruskasb
11. apr 2015

Pri nasom babatku s refluxom ich vyuzivame velmi vela... a na vselijake "cistiace prace" 🙂 Mam ich doma, v kociariku, v kazdej kabelke... :D Zachranili ma neraz, avsak za ich top vyuzitie povazujem situaciu, ked som cestou k lekarovi v aute neustale okolo seba citila znamy grckaci zapach... asi desatkrat som skontrolovala cele oblecenie az som si v spatnom zrkadle auta vsimla obrovsku obgrckanu zlepenicu vlasov na pleci... :D Cize pouzila som ich na rychloumytie vlasov :D