SOUTĚŽ: Vlhčené ubrousky aneb malý "zázrak" v domácnosti

lidka_hipp
6. jún 2014

Některé maminky si bez vlhčených ubrousků neumí vůbec představit svůj život a nosí je úplně všude sebou. Klidně s nimi očistí nejen špinavou pusinku či zapatlané ručičky, ale i kočárek, vlastní oblečení či kuchyňskou linku 😀 Jsou ale maminky, které vlhčené ubrousky skoro vůbec nepotřebují a považují je za zbytečnost. Do jaké skupiny patříte vy? Co všechno jste už utřela a očistila dětskými ubrousky? Pište a my pět nejvtipnějších odpovědí odměníme velkým balením našich vlhčených ubrousků s BIO mandlovým olejem.

patulka83
10. jún 2014

Na topanky,klavesnicu,telku,monitor,podlahu,pristrojovu dosku,parapety,zachodovu misku... :-X no a na vsetko ostatne,na co boli povodne urcene :-P

bandurka1979
10. jún 2014

Vlhčene obrusky sú ozaj veľký pomocnici ... Berieme ich všade , nedam na nich dopustiť .
Keď obchodík opustíme,
ručičky si utrieme.
Bacilov a špiny na košíčku,
sa už potom nebojíme.
K lekárovi ked ideme
nikdy na nich nezabudneme .:D

glumdolf
10. jún 2014

Tak tiež patrím k maminám, ktoré majú obrúsok vždy po ruke. Naposledy som ním čistila auto 🙂 Totiž môj synátor tak prudko otvoril dvere na aute, že buchol do audiny, ktorá stála vedľa. Okamžite na mňa vybehol šofér audiny, že si mám dávať pozor na dieťa a že teraz mu uhradím škodu a......... A tak som v šoku vybrala obrúsok a tú šmuhu utrela a čuduj sa svete - audina celá a po šmuhe z môjho červeného auta (audina bola biela) nebolo ani pamiatky. Pán sa ukľudnil a ja som si potom v aute utrela vreckovkou ešte spotené čelo 🙂

danielka7
10. jún 2014

Moja dcérka má už síce 15 rokov,ale veľmi často používame vlhčené utierky,a to kamkoľvek ideme.Ved len také verejné toalety sú plné baktérii a my ženy vieme veľmi dobre,aké je to nepríjemné sa podopierať rukami na záchodovej mise 😀 Takže mne slúžia aj na takéto účely a som s nimi maximálne spokojná.A budem pokračovať v tom aj nadalej,nakoľko čakáme malého dubáčika. 🙂

teruskaa
10. jún 2014

No naposledy som s nimi utrela "blitinu" na schodoch, ked som niesla malu po dojčeni, nejako jej to ušlo :D jaj, a raz aj našmu psovi srsť, ked na neho malý synovcek kydol zmrzlinu :D

maribell
10. jún 2014

aj podla mna su vlhcene obrusky zazrak 🙂 utieram nimi vsetko 😀 .. hadam len okna nie 😀 .. velmi perfektne umyju pero z pokozky 🙂 cize ked syn (2roky) najde pero a ja si to vsimnem az ked je komplet cely dopisany tak ziadny problem 🙂 uz sa nemusime trapit pod vodou s mydlom 🙂 staci pretriet vlh. obruskou

betka14
10. jún 2014

Tak mi frčíme na obrúskoch a používame ich na mnooooho veci. Avšak na uplne neštadarnu vec sme ich použili a to: Umyvame s tým sklo na kozube / kto m kozub tak vie že sklo sa skoro začierni a dosť zle sa čistí.dostať an to však špecialne prípravky, ktore su moc drahe./ Muž skusim utierky a je to priam zázram špina ide krásne dole a sklo ostane krásne čiste. vrelo odporučam

vikis5
10. jún 2014

rada pouzivam vlhcene obrusky - utieram nimi topanky, zem v kupelke, smetny kos, prach, obrazy, klucky, notebook, auto atd 🙂

luslus
10. jún 2014

tak u nas sa vlhcene obrusky pouzivaju okrem utierania celeho tela deti aj na telo nas dospelych, na utieranie prachu na nabytku ci v aute, cistenie vsetkeho mozneho a dokonca sme ich vyuzili aj na umyvanie podlahy na dovolenke kedy nebolo po ruke nic ine :D

lasto
10. jún 2014

Použitie je široké, používame takmer všade, na ruky, na podlahu, keď ušpinia oblečenie, ...naše naj použitie- raz syn videl ,ako si lakujem nechty na nohách, chcel ma napodobniť, tak si medzi prsty na nožičke natlačil vlhčené obrúsky , a tak chodil po byte

petramamina
10. jún 2014

Ústa, zadok, ručičky
rýchlo zašpinia sa od kašičky.
Mamka málo času má
do kabelky ruku strčí
a čo vytiahne z kapsy?
Utierky od Hipp
Rúčky krásne voňajú
a my sme zase šik.

raza
10. jún 2014

vlhčené obrúsky používam, samozrejme najmä malému na zadok, ale aj keď utieram prach zo stola v obývačke 😅

skoricaxx
10. jún 2014

no ako citam asi dosť divna som - radsej trochu vody aj na zadok, samoška ked ideme von mame ich v taske na zadok a ine nehody,,,,,,,,ale vacsinou mi balenie po dlhej dobe v taške vyschne.....v skrini sa mi tri baličky nahromadili, ako super darček pri narodeni maleho a co teraz s nimi................

monuliks
10. jún 2014

my ich pouzivame takisto na vsetko mozne...od zadocka,cez tvaricku,rucky,telo,saty,prach zo vsetkeho mozneho,podlaha, zrkadlo,hracky,kociar,auto...dokonca aj na labky kocura,ked pride z dvora dnu 🙂 Su pre nas SOS na vsetko 🙂

denkaa1
10. jún 2014

ja ich tiez používam - od babatka az doteraz, a nielen na dieta 🙂 ale aj v domacnosti - super su na utieranie prachu, tiez na psika, v aute, kocik atd...proste vsestranne vyuzitie 🙂

iv01
10. jún 2014

Ja ich pouzivam iba na cistenie celej domacnosti, napr take zaluzie a okenne parapety si s niecim inym ako vlhcenymi obruskami neviem predstavit umyvat. Vyborne sa nimi cisti rebrikovy radiator v kupelni. A aby som nezabudla aj interier auta a sedacky na bicykloch a odpadkovy kos.

leaitalia
10. jún 2014

My ich doma voláme "VLHČIAKY" a pozná ich už snád každý 🙂 🙂 . Okrem utierania našich zadočkov používame aj na utieranie prachu, škvrn na oblečení, ručičiek, tváričky a celého telíčka, a najnovšie aj na umývanie okien 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adazdca
11. jún 2014

My tiež fičíme na vlhčákoch. Na pokadenú prdel, pri papaní, vonku u lekára, na prach na nábytku, na hovienko od vtáka na trampolíne, na zmrzlinu na tričku... Proste vždy a všade sa naskytne príležitosť , použiť ich... 🙂

janka009
11. jún 2014

my obrusky pouzivame skoro na vsetko pri prebalovani v kuchyni na kocar vonku na dvore proste nosime ich vsade

martinkaha
11. jún 2014

Vlhčené obrúsky mám stále poruke (doma na niekoľkých miestach, v kabelke aj v taške na kočíku), keďže máme aj 2-mes. bábo. Používam neparfumované, cetifikované, a to na utieranie zadočka a ostatných častí telíčka, ktoré sa podarí ušpiniť pri prebaľovaní. 🙂 Pri našich, o trochu, starších deťoch využívame antibakteriálne vlhčené obrúsky - na všetko, čo je špinavé - ruky, oblečenie,. keď naň kvapne jedlo, alebo si naň uľaví vtáča, na zablatené topánky (čo si všimneme keď sa ponáhľame ráno do škôlky), WC doska (keď sme mimo domova). Deti si nimi sem-tam utrú aj pusinku. 😀 Najviac využívame pred návštevou lekára, lebo ak nie po ceste tam, tak v čakárni sa určite zababrú, či niečím oblejú. 😀 🙂 😀

maria613
11. jún 2014

My sme praveze pouzivala aj na jedenie 😀 starsi syn ich miloval obzuvat a zabavil sa stym doslava hodiny. Taktiez ich vyuzivam dennodenne uplne na vsetko od cistenia skvrn ci prachu na rychle utriete okvapkanej podlahy aj na spinave rucicky ci cokolvek. Vecne si nevsimnem ze deti sa medzicasom zababrali tak este v brane vytahujem a utieram ich ale ryyychlo nech susedia nezbadaju 😀

pivonia14
11. jún 2014

Ked sa malá narodila tak som tvrdila, že obrúsky nebudeme vôbec potrebovať,že si vystačím bez nich, jednak z hladiska ekonomického a ešte som si myslela, že by sa mohla malá po nich vysypať.Nooo, vydržala som týždeň a potom som siahla po vlhčených utierkach,zásah do rozpočtu minimálny a alergie žiadne🙂 Naša 7.mesačná Natálka má v obľube chytať každému nos,veľmi ju fascinuje až raz sa jej podarilo chytit ockovi nos tak, že mu strčila prst do dierky a vytiahla sušeň 😀 ešteže sme mali hneď po ruke vlhčené utierky 😀

mija5252
11. jún 2014

obrúsky sú skvelá pomôcka 😉 ked si predstavím ako nám ako deťom mama vždy oblízla prst a utierala špinavé líce 😀 ale zase používam ich na to na čo treba čiže kuchynskú linku určite obrúskami nečistím máme predsa aj handričky 🙂

veronique_1
11. jún 2014

Bez vlhčených obrúskov Hipp,
sa nezaobíde veru nik.
Ritka, rúčky, pusinka,
zrazu nikde ani špinka.
Fľaky kde-tu, plyšák starý,
po obrúskoch celý žiari.
Nábytok a spotrebiče,
aj kuchyňa sa ligoce.
Na ihrisku aj v obchode,
po nich všetko čisté bude.

zuzka444
11. jún 2014

Ja si bez obruskov momentalne neviem predstavit zivot a ani mala.:D pouzivame ich uplne na vsetko.a ked sa nedivam mala mi vezme obrusok a cisti si usta zvnutra :D zrejme su aj chutovo na dobrej urovni :D :D

tatalin
12. jún 2014

ja používam vlhčené utierky na VŠETKO len nie na drobcovu dupu keď sme doma... keď sme vonku používam ich už úplne na všetko... 🙂