Poslední možnost soutěžit. Dny s HiPP končí

lidka_hipp
7. nov 2015

Jsem moc ráda, že jsem s vámi mohla strávit příjemný čas a opět se s vámi setkat. Naše Dny s HiPP bohužel zítra končí, což znamená, že máte poslední možnost s námi soutěžit: https://www.modrykonik.sk/forum/category/dni-s-...

Zítra se ale také dozvíte jména šťastných výherců 🙂 Mile mě překvapilo, jak velký zájem máte o HiPP mléka, příkrmy i kosmetiku. Stejně tak mě moc potěšily vaše dobré zkušenosti s HiPP výrobky a to, že neváháte se o ně podělit s ostatními maminkami. Doufám, že jsem vám pomohla odpovědět na vaše otázky a bude pro vás snazší rozhodovat se při nákupech.

U nás v HiPP s maminkami komunikujeme celý rok, a tak budeme moc rádi, když se opět uvidíme. Máme pro vás dvě možnosti, kde se s námi můžete setkat a dozvědět se o všech našich novinkách a akcích, ale také s námi soutěžit o krásné dárky. Jsme s vámi na facebooku, kde vám neustále přinášíme novém informace o tom, co se u nás děje, i kde můžete naše výrobky nakoupit za zvýhodněné ceny. Také na našem fb pravidelně soutěžíme o krásné ceny. Rádi vám tu také odpovíme na všechny vaše otázky. http://www.facebook.com/hipp.cz.sk

Pro všechny naše maminky funguje Baby Club, kde máme i moc užitečnou aplikaci s Mámou na cestách, která vám pomůže najít místa přátelská k dětem i upozorní na ty, kterým je lepší se vyhnout. Nezapomenutelné zážitky s vaším miminkem si pak může zaznamenat v naší fotoknize HiPP. Své fotografie, videa a vzpomínky můžete navíc sdílet se svými přáteli. Přihlásit se můžete tady: http://babyclub.hipp.sk/registracia

jarnicka
7. nov 2015

Boli to pekne dva tyzdne KDE som sa dozvedela aj nieco nove 😉

bibinka78
7. nov 2015

toto boli dva perfektne tyzdne prekvapilo ma vela sutazi vyhry potesia ale aj pomozu nejednej mamicke,diskusie boli tiez zaujimave plne peknych pribehov,skusenosti ♡

prada11
7. nov 2015

Dakujem za skvele informacie a sutaze a už teraz sa tesim na dalsie veci ohladne vyrobkov hipp.

lidka_hipp
autor
7. nov 2015

@jarnicka
@bibinka78
@prada11

Jsem ráda, že jsem tu s vámi mohla být 🙂 Je moc příjemné být v kontaktu s maminkami a sdílet navzájem své zkušenosti. A myslím, že tu nejsem naposledy 😉

irenaliza
7. nov 2015

@lidka_hipp Ďakujem za skvelé informácie a súťaže a veľmi zaujímavé informácie o Hipp produktoch, určitesi mi spríjemnila moje dni pri mojom rodinnom zmätku pri mojich 4 dcérkach, keď som si chcela oddýchnuť a odreagovať šla som a čítala super, Pozdravujeme všetkých v HiPP a držím palce nech sa darí, veď si to zaslúžite a zajtra zavriem oči a budeme čakať či.... Ešte raz veľká vďaka a pekný deň.
HiPP príkrmy, kozmetika, utierky sú super vec,
v našej rodine sú nepretržite.
Utierkami utierame všeličo,
Keksíkmi nikdy nepohrdneme a
kupujeme ich na"tisíce".
Ďakujem zato , že sa o naše deti
aj dospelákov staráte za čo
Vám posielam veľké ĎAKUJEM.

kupcovci
7. nov 2015

Aj my ďakujeme za dva týždne užitočných informácii,rad a diskusii.Vela som sa dozvedela o kozmetike hipp aj keď níake výrobky už používame.Pekny víkend a už sa tešíme nabudúce na ďalšie dní s Hipp.

haidi
7. nov 2015

@lidka_hipp Dakujem za prijemne straveny cas ci uz v diskusiach ,alebo v sutaziach 😉 Dozvedela som sa nove veci a informacie za co moc dakujem a tesim sa znova na dalsie dni s Hipp na MK 😉

igiana
7. nov 2015

@lidka_hipp Dakujeme, bolo nam tu s Tebou veselo, si velmi mila 🙂

xperia1985
7. nov 2015

Prijemne straveny cas s moznosti si zasoutezit a dozvedet se spoustu informaci a zkusenosti ostatnich maminek. Dekuju ;)

stacey46
7. nov 2015

Toto boli prvé ''Dni s ...'', ktoré som aktívne sledovala a zapájala som sa. Teším sa na ďalšie Dni s HiPP a ďakujem. 🙂

purinkaa
7. nov 2015

@lidka_hipp Dakujeme Lidka za uzitocne informacie a sutaze, bavilo ma to a dozvedela som vela noveho....tesime sa niekedy nabuduce 😀 😉 😎

ivanka46
7. nov 2015

Perfektne dni s Hipp! Uz sa tesim na dalsie! 🙂 Dakujem velmi pekne za nove informacie a za odpovede na otazky 🙂 Vela stastia prajem a nech sa Vam dari pre nase babatka nadalej dodavat tak uzasne hamky ale aj samponiky 😀 👍👏🔝🍀🍀🍀

baklik
7. nov 2015

dni s HIPP su vzdy ozaj na urovni, ste jedni z mala, ktori ponukate tak vela sutazi pre mamicky 🙂

macopka
7. nov 2015

Boli to ozaj pekne dni, dozvedela som sa novinky, precitala skusenosti a nazory iných mamiciek a zasutazili sme si 🙂 a dozvedela som sa sa aj o FCB stranke, ktoru mate, este som o nej nevedela 🙂 vdaka

topier
7. nov 2015

Opäť raz aj ja ďakujem za čas strávený s Vami aj s maminkami, od ktorých som sa čo-to dozvedela a veľakrát som mala úsmev na tvári pri pozeraní fotiek detičiek.. Budem sa tešiť aj na ďalšie stretnutie 😀
Všetko dobré..

dadka_bb
7. nov 2015

Dakujeme aj my!!!! Za cenne rady!! A vela sutazi!!!! Dufam ze o mesiac pridete zas♡

martina374
7. nov 2015

Dakujeme za skvelé rady, informácie o nových výrobkoch, príkrmoch, kozmetike a aj za súťaže 🙂 Už teraz sa teším na ďalšie dni s Hipp 🙂

foolie
7. nov 2015

Dakujeme 🙂 zapojili sme sa ♡ dakujeme za cenne rady dni s hipp su asi najlepsie zo vsetkych s ktorymi som sa na konikovi stretla ved je to aj vidiet v pocte komentov a ucasti na sutaziach ale hlavne v diskusiach v ktorych sme sa mamicky vela noveho dozvedeli ♡ za seba urcite dakujem a tesim sa opat

bubloska135
7. nov 2015

@lidka_hipp boli to pekne dva tyzdne 🙂 kazdy den som sa tesila na nove informacie , otazky, prispevky. Velmi rada pisem o svojich skusenostiach 🙂 a tiez mam, mame radi hipp a aj teba 🙂

curcuma
7. nov 2015

Ďakujeme za hodnotné informácie a aj možnosť zasúťažiť si, do skorého písania 🙂

ivulkakm
7. nov 2015

Dekuji za krasny dva tydny s vami 🙂 dozvedela jsem se spoustu.novych veci a precetla ruzne a zajimave komentare. Preji vam krasny zbytek dne a plno dalsich uspechu 🙂

beatabuckova
7. nov 2015

Hipp výrobky kupujeme
Na Lidku sa vždy tešíme
radi si aj súťažíme,
že niečo vyháme,dúfame
A Lidke pekne ďakujeme 🙂

moncsi1987
7. nov 2015

Lidka dakujeme pekne za nove informacie, za sutaze,za super 2 tyzdne s tebou.

pipinka4
7. nov 2015

@lidka_hipp Joj Lidka dakujeme za skvele 2 tyzdne. Dakujem za dni plne zabavy a aj novych onformaciachktore mi veru aj pomohli 🙂 dufam ze coskoro tu budes zas a samozrejme dakujem aj za skvele sutaze a za hodiny zabavy co som sledovala prispevky :D takze urcite ti patri jedno velke Dakujem 🙂

mirecka0809
7. nov 2015

Veru, tieto dni s HiPP mi vela dali. A nie len sutazami. Ako nemamicka som sa o tieto veci vobec nezaujimala, ale teraz, ked je nas dlho-predlho ocakavany zazrak tu s nami, sa snazim robit vsetko preto, aby mu bolo co najlepsie. Do teraz som bola zasadne proti kupovanym prikrmom, ale presvedcili ste ma, ze sa im nemusim az tak velmi branit a najdu si miesto aj v Filipkovom jedalnicku ked na ne bude dost velky 🙂 Manzel je dobrodruh a cestovatel, stale rozprava ako bude maleho vsade bravat, do lesa, na vylety, na turistiku, tam sa vase flasticky a tasticky urcite hodia 🙂 Myslim, ze HiPP nam mamickam velmi pomaha aby nase deturence boli spokojne 🙂 Tesim sa na dalsie dni s HiPP

cukricek12
7. nov 2015

Ja som rada,že dni Hipp zavítali na MK. Veľmi ma potešili 🙂

bazarocka
8. nov 2015

Prajem všetko dobré v osobnom aj pracovnom živote, už som si Hipp olajkovala aj na fb, ani som netušila, že ste aj tam, 😉 . Pekný zvyšok dňa.

jahodka30
8. nov 2015

Super dni s HIPP, dakujeme... a prajeme všetko dobré... 🙂

kim_rossi_stuard
8. nov 2015

@lidka_hipp myslim si ze co je dobre, sa chvali samo 😀 😀 😀 a ked tolko mamiciek kupuje Hipp, o niecom to uz svedci 😵

darling82
8. nov 2015

Dakujeme Hipp.....ste super znacka.......bolo tu s vami dobre. 😉