SOUTĚŽ PRO TĚHULKY

lidka_hipp
8. apr 2015

Chcete být během těhotenství krásná? 🙂 Jak o sebe během těchto krásných a zároveň náročných měsíců pečujete? Napište mi, co pro sebe děláte a tři z vás se mohou těšit na voňavý balíček s HiPP Masážním olejem na strie s BIO mandlovým olejem, jojobovým olejem a výtažkem z rakytníku. Náš masážní olej poskytuje intenzivní péči a ochranu, kterou pokožka v těhotenství potřebuje, a je určený pro pravidelnou masáž a péči o oblasti bříška, boků a prsou.

karolina297
8. apr 2015

hodne oddychujem a mažem a mažem odušu :D

kupcovci
8. apr 2015

Dobry vecer,pravdaze chceme byt aj pocas tehotenstva krasna ja akuart zacinam posledny mesiac, od zaciatku tehotenstva chodim pravidelne na prechadzky snazim sa zdravo stravovat apravdaze sa staram aj pokozku bruska bokou kazdodenym natieranim po sprchovany.🙂

ekinka82
9. apr 2015

dobré ránko. Tak ako každá žena chce byť krásna a páčiť sa - tak aj my tehulky sa o seba staráme a doprajeme si 🙂 Snažíme sa papať viac čerstvej a kvalitnej zeleniny a ovocia, viac spávať - aspoň u nás spíme skoro stále - lebo sa pripravujeme na prebdené noci 🙂 Vela oddychujeme, po okupaní sa si natieram brusko a prsia a rozprávam sa s malym a niekedy mi s masazou pomoze aj manzel a pomarísuje mi aj brusko aj chrbátik 🙂

keshuvcokolade
9. apr 2015

Ahojte, mne sa nejak nechcelo dnes spat, uz sme pomaly v osmom mesiaci 🙂 Zaujala ma tato sutaz. Tak reku, ze sa do nej zapojim. Ja osobne pouzivam Niveu, a nemam ani ponatia ci to bola dobra volba. Aj ked osobne si myslim, ze su to hlavne geny, ktore rozhodnu ci strie budu alebo nie. Ale ten vytazok z rakytníka znie zaujimavo, vyskusala by som 😀 kto vie ako vonia?

slecnabezmena
9. apr 2015

Prva vec čo som ako tehulka začala robit ze som zo dna na den prestala fajcit cigarety . Tie boli hnus , teraz pocitujem ako sa mi lepsie dycha a aj kondicia je na dobrom mieste .. S priatelom mame prechadzky, chodime na rozne podujatia ked je cas , vzdy sa ale kazde rano a vecer na tvaricke natriem bio produktmi s aloe vera ,mozno poznate znacka MEDI ..strasne pomaha .. a aj ked len to babenko cakam zacala som pouzivat vasu penu do kupela hipp baby 350ml ☺ nechcem na brusko vo vanicke ublizovat chemickymi samponmi, som zatazena na prirodu a tak to aj ostane .. bio vecicky hlavne od vas su premna uplne vyborne 😊 za vasu znacku mozem len dakovat 😍

ladynaamah
9. apr 2015

@lidka_hipp Doteraz som nezniesla veľmi na sebe krémy no začala som sa natierať kokosový olejom a tiež telovým mliekom s ureou Lactovit a od nich používam aj sprchový gél. Mám po nich vláčnejšiu pokožku. Myslím si, že ide skôr o dostatočný pitný režim ako rôzne doplnky a prehnaná starostlivosť s miliónmi mastičiek 😎

mattkav
9. apr 2015

Ahoj, som v piatom mesiaci tehotenstva a čakáme dvojicky . ☺ Prvé tri mesiace nebolo na mne nič vidieť ako na väčšine tehuliek a od štvrtého mesiaca rastiem závratnou rýchlosťou ☺ také bruško ako mám dnes som mala asi v siedmom mesiaci keď som bola tehotná s dcérkou ale na kilach to chvalabohu až tak nevidiet.Dennodenne sa kremujem hlavne oblasť zadocku,bokov a stehien a keď si v kľude lahnem na gauč a vylozim si nohy,pomazna sa s drobcami môj manžel a kremuje mi bruško a spolu si uzivame tieto pokojne chvilky 😊

christy_
9. apr 2015

Ahojte mamičky, neuverite, ale ja som od 13tt ked mi zacalo pomalicky rast brusko kradla malej kozmetiku presne tento olejcek a natierala som si brusko lebo krasne vonia, po tehotenste a velkom brusku nie je ani stopa po striach iba jazva po sekcii 🙂 takze pri druhom to nemienim robit inak 🙂

mirkamurko
9. apr 2015

Priznám sa že ja moje bruško zanedbávam,manžel mi ho natiera sporadicky,strie mám už po malej,ale HIPP výrobky používam od narodenia prvorodenej doteraz akurát s týmto olejčekom nemám skúsenosť,ale ak vonia ako ten detský,tak zbožňujem tú vôňu,výhra by určite potešila.

melesmeles
9. apr 2015

Doma jedneho drobceka uz mam a cakame dalsie babatko. Kedze na seba vela casu nemam, tak ani s tou starostlivostou o seba to neprehanam 🙂 Ale brusko si natieram ozaj poctivo, po kazdom sprchovani a poriadne, preto aj spotreba kremiku tomu zodpoveda 🙂

zuzana814
12. apr 2015

Denne sa natieram kokosovym olejom proti striam, pijem caj s malinovych lsitov a snazim sa jest omega 3 a probiotika 😵

livkaslivka
12. apr 2015

denne vypijem okolo 2l, kazdy vecer po sprche natieram pocitvo kozu na bruchu a prsiach a vo volnom case prechazky a aktivny oddych

waity888
12. apr 2015

Ja si od začiatku podstivo mastím dva krát za deň kokosovým olejom alebo krémom proti striám- striedam to. Musím si veru zaklopať lebo zatiaľ žiadne strie 🙂 Užívam tehu vitamíny, pijem tehotenské čaje, snažím sa prijímať veľa vápniku. Zásobila som sa ľanovými semiačkami.....každý deň prechádzka. Snažím sa , aby sa mal maličký dobre už v brušku. Myslím, že každá maminka túži po zdravom bábätku a spraví preto všetko, čo sa dá 🙂

misza1
12. apr 2015

chodim plavat, na prochazky a denne mazu brisko, boky a prsa. pecuju o sebe stejne jako v prvnim tehu ;) kosmetiku a jine vyrobky hipp mam velmi radaba doporucuju je vsem

aly
12. apr 2015

neoddychujem, mám 2 detičky na ceste tretie 🙂 bruško krémujem každý večer pred spaním a snažím sa byť pozitívne myslieť 🙂