Kúzelné čítanie – základné informácie

nelakuzelnecitanie
Moderátor
16. sep 2019

Viem, že väčšina z Vás už Kúzelné čítanie veľmi dobre pozná. Ale, ak sú tu aj maminky, ktoré ešte možno o knižkách nepočuli, pozorne čítajte.

O čo teda vlastne ide?

Kúzelné čítanie je zaujímavé prepojenie tlačenej knižky a elektronickej ceruzky, ktorá po priložení ku knižke číta skrytý obsah. Takto si knižky môžu „prečítať“ aj deti, ktoré ešte nevedia čítať samy. Šikovná ceruzka to spraví za nich. 😎

Knižky sú zamerané na rôzne témy. Od sveta zvierat, cez rozprávky a spievanky až po spoznávanie vesmíru. Zaručene si tak vyberie každé dieťa (a veľa krát aj dospelák 🙂) to, čo ho najviac zaujíma.

Bonusom je, že jedna elektronická ceruzka číta všetky produkty označené logom Kúzelného čítania. Stačí už len rozširovať svoju zbierku 😉

www.kuzelnecitanie.sk

Máte už aj vy doma svoju zbierku Kúzelného čítania?
Ak ešte nemáte, nič sa nedeje. Aj tu bude možnosť o knižky a hry súťažiť 👏 Stačí sledovať a prispieť svojim komentárom 🙂

duana1
17. sep 2019

Super tešíme sa na súťaž. Ale potešila by aj nejaká akcia na knihu s perom 😊 Bojím sa to kúpiť že ho to náhodou nezaujme 😞🙈

vierkaviera
17. sep 2019

@nelakuzelnecitanie ooooo skoda, ze tak neskoro, no dakujem 😉

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
17. sep 2019

@duana1 Možno by stačilo vyskúšať nejakú knižku na predajni Albi. Je tam kútik určený práve na skúšanie knižiek. A podľa reakcie sa uvidí, či by ho bavilo, alebo nie 🙂

lucia1080
17. sep 2019

Uz som citala a pocula o tomto citani.... Chystam sa pre malu 20 mesačnu nieco vybrať. Co by ste mi poradili? Ďakujem 🙂

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
17. sep 2019

@lucia1080 Začala by som buď Spievankami alebo Básničkami z lesa. Prípade v októbri vyjdú dve miniknižky pre najmenších: Domáce zvieratká a Denné činnosti.

editjal
17. sep 2019

@nelakuzelnecitanie ahoj. nebudu nejake akciove ceny teraz na knihu s perom 🙂 pretoze planujeme kupit. 🙂

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
17. sep 2019

@editjal Budú, ku koncu týždňa 😉

editjal
17. sep 2019

@nelakuzelnecitanie Ďakujem 🙂

lucia1080
17. sep 2019

@nelakuzelnecitanie ano tie spievanky som obzerala 🙂 pero si treba kúpiť osobitne?

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
17. sep 2019

@lucia1080 So Spievankami set nie je, takže osobitne. Ale teda vždy sa viac oplatí kupovať už aj s ďalšou knižkou. Napríklad s Hravým učením? Toto balenie je výhodnejšie, môžte sa naviac zapojiť do súťaže o rodinný pobyt 🙂 A som si istá, že nezostanete len pri jednej knižke 🙂

duana1
17. sep 2019

@nelakuzelnecitanie prosím napíš mi ak bude nejaká akcia na knihu s perom. Rada si ju pozriem 😊💓

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
17. sep 2019

@duana1 Budem ju promovať tu v diskusiách aj na blogu, takže určite neprehliadneš 🙂

duana1
17. sep 2019

@nelakuzelnecitanie super Ďakujem 😊

stevka818
18. sep 2019

Tiez sa neviem rozhodnúť ci kúpiť pre deti

kajkach
18. sep 2019

@stevka818 my sme kúpili jednu sadu a bude treba asi druhú 😂🤷🏼‍♀️

stevka818
18. sep 2019

Takže asi kúpim syn ma 3,5 roka tak snáď vyuzije

roselyn
8. okt 2019

Dobry den, chysta sa nejaka akcia na knihy Albi - kuzelne citanie? My planujeme kupit set s ceruzkou a plus nejaku knizku pre prvacku pod stromcek. Vdaka za info.

janulik2008
8. okt 2019

@nelakuzelnecitanie my sme vcera kupili a htame sa s tym my 🙄

roselyn
8. okt 2019

@nelakuzelnecitanie
Aj ja poprosim o radu 😉

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
14. okt 2019

@roselyn Na všetkých predajniach Albi aj na eshope Albi bude od 2.11. platiť vianočná zľava aj na Kúzelné čítanie.

vierkaviera
14. okt 2019

@nelakuzelnecitanie ak sa mozem opytat v akej vyske? Mam totiz kupony na hriesny dobre nakupy a neviem teda ci vyuzit alebo pockat 🙂 dakujem

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
14. okt 2019

@vierkaviera Set s ceruzkou by mal stáť 47,99€, knižka v klasickom formáte 12,99€.

vierkaviera
14. okt 2019
stevka818
14. okt 2019

@vierkaviera
Ak sa môžem spýtať co sú to za kupóny? Tiež by som chcela tu knihu na cena je vysoká

ja851976
14. okt 2019

@nelakuzelnecitanie ved tie ceny sú teraz na stránke albi. O akej zľave od 2.11. Píšete?

vierkaviera
14. okt 2019

@stevka818 teraz ma eva v aktualnom cisle kupony na hriesne dobre nakupy v auparku, kde je zlava na vsetky nezlavnene produkty albi 25% v kamennej predajni v auparkoch 😉

stevka818
15. okt 2019

@vierkaviera ďakujem za info 🙂

roselyn
15. okt 2019

Aj v Draciku su super zlavy s dracikovskou kartou 😉

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
22. okt 2019

@ja851976 Áno, pravda. Napísala som mylnú info. Od 2.11. budú platiť nižšie ceny (set 47,99€, kniha 12,99€) na kamenných predajniach Albi. V eshope sú ceny nastavené takto väčšinu roka. Tieto ceny budú platiť aj pred Vianocami, vyššia zľava plánovaná nie je. Ďakujem za upozornenie.