Zľava na celý sortiment Kúzelné čítanie

nelakuzelnecitanie
Moderátor
20. sep 2019

Zapáčilo sa vám Kúzelné čítanie? Alebo ho už máte a chcete si zbierku spestriť o nové tituly? Tak teraz je tá jedinečná príležitosť!

V e-shope sme si pre vás pripravili Dni s Kúzelným čítaním – celý sortiment KČ teraz kúpite v zľave nasledovne:

Balenie el. ceruzky s knihou: 44,15€ (pôvodne 54,99€)
Samostatná el. ceruzka: 40,19€ (pôvodne 45,99€)
Klasická knižka: 11,95€ (pôvodne 14,99€)
Kniha Spievanky, Básničky z lesa: 8,27€ (pôvodne 9,99€)
Hra do auta: 11,95€ (pôvodne 15,99€)
Pexesá: 6,11€ (pôvodne 6,99€)
Cesta okolo sveta: 20,60€ (pôvodne 27,99€)
Kúzelné samolepky: 4,36€ (pôvodne 4,99€)
Betlehem: 10,48€ (pôvodne 11,99€)
AJ a NJ slovník: 15,63€ (pôvodne 19,99€)

Akcia platí do štvrtka 26.9. vrátane.
Stačí použiť promo kód: kuzelne8
A ako bonus – nad 35 € je poštovné zadarmo!

https://eshop.albi.sk/kuzelne-citanie-sk/

🙂

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
23. sep 2019

@janocka Knižka bude skladom v druhej polovici novembra.

janocka
23. sep 2019

@nelakuzelnecitanie dakujem... tak to sa do Vianoc stiha 🙂

mirkabe
23. sep 2019

@nelakuzelnecitanie môžem sa spýtať? Ak si kúpim knihu a ceruzku. Musím si obsah knihy stiahnuť z webu? A potom každej ďalšej knihy? Alebo ako to funguje? Ďakujem.

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
23. sep 2019

@mirkabe Od výroby je väčšina titulov už v ceruzke nahraná. V prípade, že si kúpite ceruzku, ktorá bola vyrobená skôr, ako boli vydané niektoré tituly, môže sa stať, že vám ceruzka bude hlásiť, že je potrebné stiahnuť príslušný súbor z webu. Je to ale jednoduché a trvá to len niekoľko minútiek. Stačí nájsť požadovaný súbor na webe kuzelnecitanie.sk v sekcii súbory na prevzatie, stiahnuť ho do PC a potom ho skopírovať do ceruzky. Potom bude všetko fungovať 🙂 Je to tak preto, až môžete využívať s jednou ceruzkou aj tie tituly, ktoré ešte len vydáme. 🙂

eliska07
23. sep 2019

Prosim vas - videla som, ze pripravujete knihu o vesmire. Kedy bude prosim v predaji?

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
25. sep 2019

@eliska07 Vesmír bude v druhej polovici novembra 🙂

sonicka315
25. sep 2019

@nelakuzelnecitanie Dobry den, ja sa chcem opytat, mame ceruzku nieco vyse dvoch rokov, asi pol roka mame stale problemy s tym, ze raz funguje, raz nie, nieco ide, ine zasa nie, Pisala som aj do Albi, odpoved bola, ze restartovat, tak sme aj urobili, tyzden isla, potom opat zacala haprovat a tak je to stale. Je nejaka sanca na vymenu aj ked uz nemam doklad o kupe? Dakujem.

nito
25. sep 2019

@nelakuzelnecitanie prosim od kedy sa bude dat kupit knizka Moje prve cisla a Rozmotaj si jazycek?

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
25. sep 2019

@sonicka315 áno, samozrejme dá sa. Skúste zájsť na ktorúkoľvek kamennú predajňu Albi, prípadne sa obráťte na eshop Albi. Ceruzku na základe posúdenia opravíme, alebo vymeníme. 🙂

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
25. sep 2019

@nito Moje prvé čísla by mali byť v prvej polovici októbra. Rozmotaj si jazýček v druhej polovici novembra 🙂

nito
25. sep 2019

@nelakuzelnecitanie Dakujem. Chceli sme objednat uz vcera. Objedname ked budu aktuálne, pripadne kupime v kamennom obchode 🙂

sonicka315
26. sep 2019
malinajahoda
10. okt 2019

@nelakuzelnecitanie prosím bude ešte nejaká akcia na pero do Vianoc? Neviem ci mam teraz objednať alebo sa mi oplatí počkať. Ďakujem 🤗

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
14. okt 2019

@malinajahoda Od 2.11. bude platiť na všetkých predajniach Albi aj na eshope Albi vianočná zľava aj na vybrané produkty Kúzelné čítanie.

malinajahoda
14. okt 2019

@nelakuzelnecitanie ďakujem, už som si v sobotu objednala 🙂

tianaa
14. okt 2019

@lila1988 Nevieš kedy termínov presnejšie býva v tescu tá zľava ?

attenna
14. okt 2019

Mame doma Svet zvierat a Anglictinu, dokupili sme Spievnaky a nejdu mi nahrat do Albi pera :( mate s tym niektora skusenosti, ze novozakupenu knihu sa nepodarilo stiahnut?

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
14. okt 2019

@attenna Určite musia ísť stiahnuť. Stiahnite si ich priamo do pripojenej ceruzky k ostatným audiosúborom. Po priložení ceruzky k ikone zapnutia na prvej strane Spievaniek by mala knižka fungovať. Ak budete mať naďalej problém napíšte na albi@albi.sk, pozrieme sa na to.

2petruska8
14. okt 2019

@lila1988 prosím vás aku skupinu máte na mysli? tu na MK? ďakujem

attenna
15. okt 2019

@nelakuzelnecitanie akrobat na mojom PC nevedel otvorit subor, no na tom v praci to slo a moje dievcata sa uz tesia z knihy 🙂

niccuschca
21. okt 2019

Teraz nie je žiadna zľava ? Dakujem 😊

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
22. okt 2019

@niccuschca Zľava je aj teraz. Nie taká, ako bola počas dní, ale je aj teraz pekná 🙂

lila1988
27. nov 2019

Baby, kto zháňa knizky, teraz je velka zlava na hravú Anglictinu a atlas, aj ostatne knizky

lila1988
27. nov 2019
baklik
27. nov 2019

@lila1988 kde je taka akcia?

lila1988
27. nov 2019

@baklik v hlavičke máš názov eshopu kidmarket.sk