Užívate si cestu autom s deťmi?

iva_kuzelnecitanie
Moderátor
6. aug 2020

Poznáte to. Tešíte sa na rodinný výlet, dopredu plánujete, čo treba pripraviť, zbaliť, rezervovať, dokúpiť až nastane deň D. Pripravená desiata v chladničke, ruksaky, oblečenie na kôpkach, stačí sa obliecť, umyť zuby a tvár, učesať a vyraziť. Ideálna predstava. Zobudíte deti a deň začína.

"Mami, chcem si ešte zobrať bábiku, môžem?" "Dobre." Mami, nevieš kde mám peňaženku?" "Myslím, že ju nepotrebuješ, s hracími peniažkami si tam nič nekúpiš." "Mami, nevidela si mi okuliare?" "Hmm, veru nie, ale nemáme moc času na ich hľadanie." "Mami, ja si nechcem obuť tieto topánky, začali ma tlačiť." "Tak si daj tie druhé." "Tie sa mi nepáčia." Do debaty vstúpi tatino: "Už sme mali vyraziť!" Odpoveď: "Neviem nájsť oblečenie pre bábiku a v pyžame ísť nemôže." Zhlboka sa nadýchnete a premýšľate, kde sa v dokonalom pláne stala chyba. :D

Myslím, že nikde. S deťmi je to proste vždy jazda! Konečne sedíme v aute a prvá otázka od detí znie: "Ako dlho trvá cesta?" Keďže ich vnímanie času je veľmi subjektívne, po polhodinke prichádza druhá otázka: „Už tam budeme?“ S manželom sa pozrieme na seba a vieme, že je pred nami ešte viac ako dve hodiny jazdy. Čo s tým? Poďme sa začať hrať!

Hra do auta od Kúzelného čítania sa dokáže postarať o dokonalú zábavu na zadnom sedadle vášho auta. Obsahuje kvízové otázky v dvoch úrovniach náročnosti, pestré úlohy, zvuky a veselé dopravné prostriedky. Zároveň hra deťom sprostredkuje zaujímavé a užitočné informácie, nielen zo sveta dopravy a cestovania. Deti hrou sprevádza interaktívna elektronická ceruzka, ktorá im dáva rôzne otázky a úlohy, súčasne prezrádza i správane odpovede. Môžete si ju na cesty jednoducho zbaliť do textilného vrecka a vyraziť. Určená je deťom od 4 rokov. https://www.kuzelnecitanie.sk/hra-do-auta-43/?u...
Hra obsahuje 3 herné tabuľky v tvare volantu, 1 textilné vrecko a pravidlá.

Súťažná úloha znie:
Napíšte mi, na ktorom výlete by sa vám Hra do auta naozaj zišla. A nezabudnite, že tento týždeň si ju môžete vďaka spolupráci s Modrým koníkom kúpiť so zľavou, pri použití kódu „konik8“ na eshope Albi. https://eshop.albi.sk/hovoriaca-kniha-hra-do-au...
Za odmenu u troch z vás zaparkujú posledné kusy mini-autíčkových hier do auta. 😊

------

Súťaž ukončujem. Ďakujem vám všetkým za zapojenie sa.
Hry v autíčkach zaparkujú u týchto výherkýň.

@anita
@lenuliatko84
@curcuma

Gratulujem! Ozvem sa vám do súkromnej správy.

maryon1
9. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie na akomkoľvek 😉 ci už kratši niekde na slovensko, alebo dlhší niekam za hranice, k moru.... Cesta s našimi deťmi je vždy dlhá, či už trvá 10 alebo 100 ci viac kilometrov 😁

janabar82
9. aug 2020

Zišla by sa na každej ceste 🚘, ktorá trvá dlhšie ako polhodinu 🙂

chocolatka
9. aug 2020

Cestou za svokrusou. Mame to 3 hodinky autom. Takze tam by sa isto zisla 😊

jankacsigabi
9. aug 2020

Ja by som ju brala všetkými desiatimi - hoc aj na 10 minútovú cestu k starkým. Aspoň by mi malý nezaspal na 5 minút lebo by sa zabavil. Keď zaspí na pár minút, už nechce spať poludňajší spánok 😕

veronka444
9. aug 2020

Nám by sa zišla na každom výlete. Máme malého neposedníka a vydržať v autosedačke je pre neho neskutočne ťažké. Radšej by som bola keby sa takto zahrá, než aby sledoval dáke videá. Kúzelné čítanie máme veĺmi radi, je u nás na dennom poriadku

peja65
9. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie cestujeme vacsinou na obedne spanie deti. Starsi 5 rocny syn sa vsak zobudi po kratkej dobe a otazky tipu uz sme tam? kedy tam budeme?v akom meste sme?...su neustale 🙂. Potom zobudi dceru 2 roky a je o zabavu postarane a my s muzom sa modlime nech neplace. Hra by urcite zaujala syna na dlhe aj kratke trasy. Vyborny tip. 🙂

nocky
9. aug 2020

Nam by sa veru zisla nielen na cestu ale aj pocas balenia pred cestou 🙂

ajino
9. aug 2020

Určite by sme si ju často brali do auta, hlavne ak cestujeme k starkej a starkemu a synovi je dlho v aute

missmich
9. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie Táto milá hra by sa nám hodila do lietadla, keď lietame medzi Slovenskom a Istanbulom✈️

janinad
9. aug 2020

Nám by sa zisla pri cestovaní za babickou. Dlhá cesta je pre deti tazka.

martina_mj
9. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie pri ceste k moru

anturia78
9. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie zišla by sa pre deti do auta ak cestujeme k mojim rodičom, bývajú 50 km od nás a niekedy je pre deti dlho v aute a aj teraz keď cez prázdniny cestujeme po výletoch po Slovensku

lauruska_sumienka
9. aug 2020

My sme večne na ceste v aute, bežne nám trvá cesta z práce domov aj 2h. Potešilo by asi najmä mňa že maly by mal zábavu nielen v jasliach ale aj počas presunov

zuzincek
9. aug 2020

Zišla by sa keď chodíme s malým synovcom na výlety. Zbožňuje chodiť na hríby alebo do zoo, miluje zvieratká a prírodu, ale cestovanie už až tak nie. Je mu proste dlho asi ako každému dieťaťu a zabaviť skoro 3 ročného chlapca býva večný boj, preto každá hra, ktorá ho trošku zabaví je super 😊

lucuska28
10. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie Naše deti nemajú radi akukolkovek cestu autom ak trvá viac ako hodinu. Začnú sa nudiť a pýtať kedy tam už budeme 🙂 možno by ich hra dokazala zabaviť.

crakesvk
10. aug 2020

Toto sme uz kupovali synovcovi a je to skvela nahrada za smartfon..
najlepsie sa ucia dopravne predpisy ked sa aplikuju aj v praxi - dieta vidi aj v realnom svete veci z hry

ivec16
10. aug 2020

hru do auta s volantami mame a syn sa s nou rad hra, momentalne sme na cestach a aj hra s perom cestuje s nami ;)

cleona
10. aug 2020

Hru do auta by sme vyuzili v podstate na akejkolvek ceste. Mladsia dcerka nerada cestuje tak by sme ju zabavili. ;)

miroslava123
10. aug 2020

Naši traja chlapci by sa hre určite potešili 😉 najviac by sa hodila do auta cestou na dovolenku do Tatier 😎🏞️🚗

ivoness
10. aug 2020

Takže my by sme ju potrebovali na tie naše presuny autom. Je ich strašne veľa, pretože stále chodíme niekde na výlety (spoznávame Slovensko) a taktiež často chodíme za rodinou. No a každá maminka vie, že nevýstajné dieťa v aute je celé auto hore nohami :D my už nevieme čím zabaviť a preto už vymýšľame hocičo.

monikaaa7
10. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie nam by sa zisla PRI cestovani KE - BA.. kedze syn sa lieci na Kramaroch,Tak tuto cestu obsolvovavame vcelku casto...

michmich
10. aug 2020

Budúci rok by sme chceli ist konecne k moru. Chcela by som ist vlakom takze tam by sa nam takato zábava velmi zišla 😍

luuubik
10. aug 2020

Tato zaujimava hra by velmi ulahcila cestovanie po Slovensku nasim detom. Cestujeme casto za rodinou a sem tam aj na vylety a deti raz aj sledovanie krasnej krajiny za oknom auta omrzi 😉

lenka0302
10. aug 2020

Nám by sa zišla na cestu za babkou a dedkom, ktorá trvá 3,5 hodiny.

worm
10. aug 2020

Momentálne sa chystáme na výlet do Tatier, uzvidim maličkú ako sa zábava cestou na hory 😉

iva_kuzelnecitanie
autorModerátor
14. aug 2020

Súťaž ukončujem. Ďakujem vám všetkým za zapojenie sa.
Hry v autíčkach zaparkujú u týchto výherkýň.

@anita
@lenuliatko84
@curcuma

Gratulujem! Ozvem sa vám do súkromnej správy. 🙂

lenuliatko84
14. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie jej ďakujem 😀😀😀

curcuma
15. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie U nás veľká radosť a Vám veľké ďakujem ☺️. Skvelý týždeň 👍.