Získaj Miniknihu Kúzelného čítania

iva_kuzelnecitanie
Moderátor
5. aug 2020

Častokrát sa pri svojej práci stretávam s otázkou, ktoré knihy Kúzelného čítania odporúčame pre menšie deti okolo veku 2 rokov. Odpoveďou sú Miniknihy (https://www.kuzelnecitanie.sk/ponuka-produktov/...)
V ponuke Kúzelného čítania sú aktuálne 3 Miniknihy:
- Denné činnosti,
- Domáce zvieratká a
- Lesné zvieratká.

Vďaka Miniknihe Denné činnosti môžu Vaše deti stráviť jeden deň so súrodencami Miškom a Zuzankou a ich nerozlučnými spoločníkmi, psíčkom Benom a mačičkou Mínou. Čaká na nich spoločné vstávanie, čistenie zúbkov, česanie, cvičenie, obliekanie, raňajky, maľovanie, obed, prechádzka, hranie sa, večera, kúpanie i spoločný spánok. Knižka navyše obsahuje krásne básničky, jednoduchý kvíz a jednotlivé činnosti sprevádza i pesnička.

V Miniknihe Domáce zvieratká sa deti zoznámia s psíkom, húskou, koníkom, ovečkou, prasiatkom, sliepočkou, králikom, kravičkou i s moriakom. Zistia, čo domáce zvieratká jedia a aké zvuky vydávajú. Dokonca sa naučia pomenovať mláďatká domácich zvieratiek. A to všetko spolu s krásnymi básničkami, pesničkami i jednoduchými kvízmi.

Tretia Minikniha Lesné zvieratká zoberie deti do lesa, kde ich čaká veľa zábavy. Svoj domov tu má mnoho nových zvieracích kamarátov ako sú veverička, medveď, jazvec, vlk, diviak či sova. Kto ju zobudil? Kto práve oslavuje narodeniny? Komu sa narodilo mláďatko? To všetko môžete s deťmi v knihe zistiť.

Kúzelné čítanie však pre deti pripravuje 4 nové Miniknihy, vďaka ktorým sa budú môcť naučiť mnoho úžasných vecí z jednotlivých ročných období. A prvú vydá už čoskoro! Už túto jeseň v regáloch predajní uvidíte novú Miniknihu Jeseň. 😊 (https://www.kuzelnecitanie.sk/jesen-minikniha/?...)
Prejdite sa farebnou jeseňou spolu s Magdalénkou a Jonášom. Môžete s nimi vyraziť do lesa na huby, púšťať si šarkana alebo počas sychravých dní vyrábať zvieratká z gaštanov či navliekať šípkové koráliky. Jeseň, to nie je len upršané počasie, ale aj kopec zábavy. Neskôr v zime sa môžete tešiť na novú Miniknihu Zima. ❄

Myslíte si, že by Denné činnosti mohli pomôcť Vášmu dieťaťu pri vytváraní denného režimu?
Alebo, že Domáce zvieratká či Lesné zvieratká v deťoch dokážu vzbudiť o zvieratká ešte väčší záujem?
Napíšte mi, aká téma by Vám v Miniknihe pomohla dieťa naučiť, čo sa mu opakovane nedarí a dve z Vás odmením Miniknihou.

------

V tejto chvíli ukončujem súťaž.

Výhry poputujú sem:

@bona69
@anicka176

Ozvem sa Vám!

Ostatným ďakujem, že sa zapojili 🙂

ajka6
9. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie Nám by určite pomohla knižka o oblečení. Už veľmi dlho sú u nás všetky sukne a nočné košele šaty, nech to dcérke vysvetľujem koľko chcem. :D

minniminni
9. aug 2020

Jednoznacne by nam bolo treba sa naucit umyvat zuby a v tom by nam denne cinnosti mohli pomoct.

kumbazh
9. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie vnučku by určite potešili lesné zvieratká. Domáce zvieratká už pozná ale tie lesné ešte nie všetky. Určite by jej pri poznávaní miniknižka pomohla.

nocky
9. aug 2020

Nase deti, hlavne to starsie, ma velky strach z doktorov. Cize pekne spracovanie pravielnych ale aj specialnych cinnosti u doktora by bolo fajn. Nevyhybat sa ani "bolestivym" zazitkom s tym, ze vlastne trvaju len chvilku.
Mojou vyhrou bude, ak taka knizka vznikne 🙂

ivana126
9. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie téma upratovania hračiek a izbičky

ajino
9. aug 2020

Pre mladšiu dcérku tvary a farby a pre staršieho syna ako sa naučiť viazať šnúrky 😁

missmich
9. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie nám by sa páčila knižka s rôznymi úlohami pre detičky, napríklad strana s obrázkom upratovania hračiek, umývania zúbkov, papanie obeda, a pod.

manee
9. aug 2020

Mne by sa páčila téma škôlky....u nás teraz aktuálna téma

anturia78
9. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie ako pomôcť mamičke v kuchyni, upratovať.... lebo dcérke sa nie vždy chce upratovať

adriana2503
9. aug 2020

Co sa tyka miniknih tak by to mohla byť zmensenina akejkoľvek knižky kuzelneho citania, ktoré sú dosť veľké na to aby som ich len tak šupla do kabely 😅...brala by som ju do auta alebo ked niekde čakáme (lekár,autobus, a iné vybavovacky). U nas by to bola určite minikniha dopravy 🤣

elanor1
9. aug 2020

Ahoj, mne sa pozdava napad na knizku zdrave - nezdrave, ovocie, zeleninka a sladkosti. Urcite aj denny rezim je vyborna vec. Moje baby pravidelne zabudaju umyt rano zubky, tvaricku a ked sa dohraju, tak upratat hracky, dalej nenechat oblecenie len tak pohodene, ci rano dat pyzamko do postele.

@hamaka moja tiez na vsetko hovorila, ze modra. Len aby rychlo nieco odpovedala :D

lauruska_sumienka
9. aug 2020

Nám by pomohla téma s odplienkovanim, oblečením/prezliekanim ale aj doktori. Našej obvodnej sa boji ako cert ale keď je po vyšetrení tak už jej tam chce robit bordel. A plienky, už pol roka má blok a nechce si ani dať dole pocuranu plienku, ani piskat na veľký záchod ani na nocniky. Síce sa predtým bal nocnika ale 2-3mesiace to zvládal skvelo dokonca na veľký zachod zacal chodit a potom zrazu zlom a zacal boj o mokrú plienku ale aj o oblecenie.stale chce byť len v jednom

lucytm
9. aug 2020

o spanku, preco je dolezity, ze aj zvieratka spinkaju...spanok je nas vecny problem 🤷

crakesvk
10. aug 2020

detom by mohla pomoct minikniha o prechode z malych deticiek na "velkacov" - ako sa zbavit plienky, cumla, pitie z pohara, atd.. ked uvidia ze "toto" uz velke deti nerobia

worm
10. aug 2020

Nás by určite potešila kniha Denne činnosti, ktoré by mojim dvom detickam ukázali, že nie sú samé detičky, ktoré musia niektoré činnosti robiť pravidelne 😉

volakova
10. aug 2020

Uvítala by som knižočku s temtatikou chodenia na nočník a spánku 😉

iva_kuzelnecitanie
autorModerátor
14. aug 2020

V tejto chvíli ukončujem súťaž.

Výhry poputujú sem:

@bona69
@anicka176

Ozvem sa Vám!

Ostatným ďakujem, že sa zapojili 🙂

anicka176
14. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie ďakujem krásne 🤩

bona69
14. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie ďakujem a teším sa 😀

szana
16. aug 2020

Denné činnosti by určite pomohli môjmu dvojročné mu druhorodenemu, trošku "rozviazať jazýček" keďže práve týmto deťom pomáha pri reči skusenost, ktoru si prežijú. Starší by sa tiež potešil, určite by boli pri knižke spolu.