Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako to vlastne celé funguje?

nelakuzelnecitanie
Moderátor
2. júl 2018

Veľmi jednoducho! Stačí si vybrať knižku podľa záujmu a priložiť k nej elektronickú ceruzku. Tá potom prečíta obsah skrytý pod obrázkami v knižke.
Maminy, ak ešte Kúzelné čítanie od Albi nepoznáte, môžete sa o ňom dozvedieť viac napríklad tu:

http://www.kuzelnecitanie.sk/co-je-kuzelne-cita...

Alebo pozrieť videá:

http://www.kuzelnecitanie.sk/video-sprievodca/

Tak čo, zaujalo vás Kúzelné čítanie? 🙂

miroslavan
2. júl 2018

Už som niečo o týchto knihách zachytila -no nemali sme zatial možnosť sa s nimi zatial stretnút...

missia
2. júl 2018

Vyzera to zaujimavo.S knihami sme sa stretli v Draciku.Deti vzdy poskusali,ale doma ziadnu nemame.Ja mam knihy velmi rada a pre moje 3tie dietatko som sa rozhodla,ze budem kupovat knihy so zvukom-take este v kniznici neme 🙂 Tak uvidime casom a mozno pokupime aj Albi.Bohuzial starsie si pozerali bez zvukov.

cilkau
2. júl 2018

veľmi zaujímave,pekné a poučné knižky 🌞👍👏❤🙂😉😎😀😍😘👦👧💃🤰

tuskau
2. júl 2018

Doma máme niekoľko kníh a môžem ich odporučiť. Staršie dievčatá (11, 8 rokov) sa s nimi radi hrajú. Teraz sa nám narodil syn (9 mesiacov), preto by som bola rada, keby sa nejaké vytvorili aj pre menšie deti.

aaddikaa
2. júl 2018

My máme doma už 3 knihy a za nás je to super...dcérka sa s tým vyhrá a hlavne sa aj niečo nové naučí. Teraz sa jej chystáme na meniny kúpiť Svet zvierat....🙂

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
2. júl 2018

@tuskau Pre úplne najmenších pripravujeme knižku Zvieratká na farme. Bude to príbeh o zatúlanom kozliatku, ktoré bude hľadať psík Dunčo 🙂 Prejde celou farmou, takže sa dozvieme niečo viac o každom zvieratku, ktoré tam je. Na konci knižky bude navyše ku každému z nich básnička 🙂

skuste1983
2. júl 2018

Nás druhorodený ich vždy, keď sme šli do obchodu okukoval a skúšal... Aspoň od neho som mala pokoj 😉 Vydržalo mu to veľmi dlho, tak posledné Vianoce nás zlomil... Kúpili sme angličtinu a nebanujeme. Zaujalo to aj menších a beží to u nás denno-denne. A to už je čo povedať 😉 Na pár rokov máme Vianoce vystarané 😉

zuzanka.zuzu
2. júl 2018

@nelakuzelnecitanie cena? alebo link na e-shop? 3r. dievčatko

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
2. júl 2018
zuzanka.zuzu
2. júl 2018

@nelakuzelnecitanie ďakujem 🙂 je to perfektné, ja som to ešte v obchodoch nevidela, asi rovno aj niečo kúpime, len ku každému je napísané, že to pero nie je súčasťou balenia - to nájdem/kúpim kde?

anka2103
2. júl 2018

Ani mamicky nenaucia tolkemu ako tieto knihy. A hlavne pri nasom nestihani, aspon viem, ze davam dietatu zmysluplnu,, hracku,, ak sa nestiham s nimi hrat 🙂. Odporucam vsetkymi desiatimi

monyka92
2. júl 2018

Jeej ani som nevedela ze nieco take je 🙂 to je supeer hlavne pre predskolakov 🙂 dakujem , ze som sa dozvedela o niecom takom 🙂 urcite sa mala potesi 😊 miluje knizky ale na taku som este nenatrafila

mells
2. júl 2018

moja princezná dostane velku nadielku na jej 4 narodeninky 😉🤗😘 som mooc zvedava ako ju to zaujme a na rozprávky co sme dokupili aj pernikovu chalupku... ako zareaguje 😉✊

monyka92
2. júl 2018

@nelakuzelnecitanie pfu to tolko stoji ? Skoda teda 😂

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
2. júl 2018

@monyka92 Prvotná investícia je trochu vyššia, no. Budeme ešte súťažiť, možno sa usmeje šťastie a bude aj nejaká zľava 🙂

malastanus
2. júl 2018

@nelakuzelnecitanie
kedy by mala vyjsť tá verzia o farme pre najmenších? A od akého veku to asi bude?

zorilka
2. júl 2018

@monyka92 Mne sa to tiez zdalo najprv vela, ale fakt sa to oplati. Uz v tom prvotnom baleni je jedna knizka. Cize pero samotne okolo 30€. Je to perfektna zabava. Super darcek napriklad na vianoce (aj nasa tak dostala) a potom treba vzdy niekoho z rodiny poprosit o dalsiu knizku (tie stoja od cca 10-15€), namiesto nejakej hluposti. Este som nepocula, zeby sa u niekoho tato knizka neujala a nezaujala 😉. U nas je o nu vzdy zvada 😀

zorilka
2. júl 2018

@nelakuzelnecitanie A moc sa tesime na Zvieratka na farme! Mame darcek k vianociam pre nasu mladsiu Tatianku a Pismenka pre starsiu Nikolku. Videla som na stranke, ze sa pripravuje predaj 3kniziek, ale tie zvieratka som videla iba v CR 😉

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
2. júl 2018

@malastanus Zvieratká na farme cca október 2018. Bude od 3+

monyka92
2. júl 2018

@nelakuzelnecitanie ano akurat to pozerame ;) ze, len ta prva investicia a potom dokupovanie je už úplne v pohode ;) take priateľne 🙂 a super , že sa potom stahuje subor k dalšiej novej knihe supeeeer normálne som sa nadchla 🙂 no už len kúpiť prvu zakladnu a do jezisika by sme nazberali celu sadu 😂 kazdy mesiac kupiť knihu jednu ja jednu manžel a zapojiť rodinu 🙂 je to supeer a urcite sa da s toho naučiť a dobra priprava a pomocka ci anglictina , svet ludske telo atd dakujem za inspiraciu

monyka92
2. júl 2018

@zorilka presne takto sme presne aj rozmyslali prave kecame a rozmyslame 🙂 už je predškolacka tak už mi to pride praktickejsie ako nejaka elza 😂 ze do vianoc by sme kupili stále nejaku knizku vyzera to naozaj zaujimavo 🙂 no už len sa odhodlať na kúpu 😂 a zainvsetovať

zorilka
2. júl 2018

@monyka92 Akoze fakt je to perfektne! Velakrat sa pri tom aj dospeli zahraju 🤣. My uz takto kupujeme k sviatkom knizky sesternicinej dcerke a teraz sa opat skladame na tento darcek dalsej

zorilka
2. júl 2018

@monyka92 Inak tu anglictinu zvazujem aj pre seba 🤣🤣🤣. Tie su tusim 2knizky.

kajkach
2. júl 2018

U nás ich máme majú jednoduché funkcie takže s kľudom to zvláda aj náš ročný synček ♥️ Milujeme. Ich

ana_mt
2. júl 2018

@nelakuzelnecitanie pero mame doma uz dlhsie urcite odporucam detickam kupit 👍👍

evica48
2. júl 2018

My máme viac knižiek a veeeľmi sa tešíme na jeseň 🙂 syn sa už nevie dočkať dinosaurov 🙂 Úplne prvú mali Svet zvierat, od prvého zapnutia jedna z najpoužívanejších hračiek/knižiek. Teraz najviac frči ľudské telo 🙂

monika937
2. júl 2018

Syn dostal knihu ked mal 3 roky a dcera rok...obom sa pacia a pravidelne k narodeninam a sviatkom dokupujeme. tesim sa uz na tu farmu

zenaajmama
2. júl 2018

@nelakuzelnecitanie presne niečo taketo potrebujeme 🙂 kedy to bude v obchodoch?

moninah
2. júl 2018

@nelakuzelnecitanie My sme drobcovi kupili, ked mal iba rok a pol a musim povedat, ze super. Pusta si zvuky zvierat a ma aj Spievanky, tak s tymi tancuje. Tie knizky porastu s nim, stale tam nieco nove objavi. Keby bola nejaka knizka o strojoch, doprave, stavbe, motoroch atd, spojene napr. s dopravnou vychovou, tak tu by sme hned kupovali. Ocenujem, ze knizky maju hrube strany a pero je fakt odolne. Maly ho teda nesetri a stale funguje na 100% 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli