Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Dni s KVÍDOm

nela_kvidoModerátor
19. aug 2019

Tento týždeň sa nesie v znamení hier, zábavy a darčekov! 😍 Pripravila som si pre vás niekoľko zaujímavých diskusií a súťaží. Tak poďme spolu vstúpiť do sveta zvedavej chobotničky Kvído. 🙂

KVÍDO - Hry pre bystré hlavičky!
To je koncept zábavno-vzdelávacích hier pre deti. Od Albi.

Kvído je veselá chobotnička. Je hravá, vynaliezavá, zaujímajú ju hry a hádanky, je obratná a poradí si s každým problémom. Naša chobotnička Kvído prebúdza v deťoch záujem o poznávanie sveta okolo nás. Vďaka hrám a zábavným vzdelávacím pomôckam môžu objavovať svet pomocou:
• zmyslov,
• emócií,
• rozumu,
• motoriky,
• logiky,
• a komunikácie.

Pri vytváraní hier jej pomáhajú pedagógovia, logopédi aj detskí psychológovia.

Rodinka hier je už pestrá a veselá a nájdete v nej hry pre rôzne vekové kategórie od najmenších až po tých školopovinných.

Tak čo, páči sa vám Kvído a jeho hry?
Máte už niektorú z hier Kvído doma?

www.kvidovehry.sk

kristina2708
19. aug 2019

Úžasné hračky 😍 na tieto dni sa veľmi teším 🙂

misel0806
19. aug 2019

👍👍👍😘😘😍😍

saba2012
19. aug 2019

Dizajnovo sú krásne a pestré, ideálne pre deti. Nakoľko ich ešte doma nemáme, radi sa dozvieme o hrách niečo nové 😉 a ak oslovia isto ich kúpim synom.

livinka1111
19. aug 2019

Teším sa, pre detičky ako stvorené 🙂

betula
19. aug 2019

Prvý krát to vidím a hneď googlim keďže syn ma veľmi rad spoločenské hry, musíme mat ich veľa, keďže nevydrží veľa sa sústrediť na jednu vec 😉 dobrá inšpirácia 👍

kikuska555
19. aug 2019

Kvido je u nas top! Este na obrazku chyba vejar kvizov! A zuby brusime na vsetky postupne! Darcek by nasu Karin potesil!

martina2ve
19. aug 2019

Niektore mame, niektore sme kupili ako darceky a vzdy to bola zabava.krasny dizajn a vzdy potesili mensich aj velkych 💜

ellaafi
19. aug 2019

@nela_kvido ja sa priznám KVIDOve hračky ešte nemáme, čakáme na vhodný vek, ale Albi knihy sú u nás už obľúbené 😉

1kriosa1
19. aug 2019

Veľmi sa teším týmto dňom. Už som pozerala akú úplne prvú hru kúpiť dcérke, len neviem vybrať. Velmi rada sa nechám inšpirovať a bližšie spoznať svet Kvído 😊

sisska
19. aug 2019

Super, teším sa, pretože učím v škôlke a tieto hry by boli pre "mojich" škôlkarikov ako stvorené :* Rada sa nechám inšpirovať 🙂

cadulka2908
19. aug 2019

Od kvida nemame este ziadnu hru,preto sa nechame inspirovat a pri najblizsom sviatku detom nejaku kupime...

nela_kvido
autorModerátor
19. aug 2019

@kikuska555 Super, tak už nejaká tá zbierka doma je, teším sa 🙂 Darčekov aj súťaží bude, myslím si, dosť, tak snáď sa usmeje šťastie 🙂

nela_kvido
autorModerátor
19. aug 2019

@ellaafi Teším sa, že sa vám páčia knižky KČ 🙂 Verím, že osloví aj Kvído 🙂

evita2222
19. aug 2019

KVIDOVE hračky nemáme, ale vyzerajú úplne super.

nela_kvido
autorModerátor
19. aug 2019

@1kriosa1 Záleží od jej veku. Ale postupne si to tu všetko predstavíme a dúfam, že inšpirujem k nejakej tej chobotničkovej hre 😉

stewusik
19. aug 2019

Jej to je super, to.by sme sa doma zabavili paradne 🙂

heeedka
19. aug 2019

@nela_kvido wow, dizajnovo vyzerajú byť "zmáknuté" na 1. Zatiaľ nepoznáme, ale sériu Kúzelné čítanie už máme kompletnú a teší sa u nás veľkej obľube. Ú Kvída by sa hádam čochvíľa našlo niečo aj pre najmenšiu 😁👍

karolin2
19. aug 2019

ešte nemáme, ale nechám sa inšpirovať

liligreg
19. aug 2019

Super, že sú tu tieto hry. Napocudavnie, doma ešte nemáme, ale pravidelne v rôznych hernickach a u známych sa nimi bavíme. O dva týždne ma Adam štvrté narodeniny, snáď konečne nejakú kupime

monicka9
19. aug 2019

Pre mňa je to úplna novinka tak sa těsim a najviac ma zaujali rozne hry na cestovanie😍👍🏼

nela_kvido
autorModerátor
19. aug 2019

@heeedka Určite áno, Kvído už je od 2 rokov, čo pri KČ zatiaľ nebolo 🙂

nela_kvido
autorModerátor
19. aug 2019

@monicka9 Áno, na cestovanie ich je tam hromoda: Vejáriky, Hádanky, Povedačky 🙂

lussia151lucia
19. aug 2019

Máme zatiaľ len tieto, ale už teraz sa tešíme na ďalšie. Sú perfektné!!!

z3
19. aug 2019

Nemame ale uz som po nich poskulovala,na vianoce jezisko urcite prinesie 🙂

alusiatko13
19. aug 2019

@nela_kvido vyzerajú naozaj inšpiratívne ( by som sa s nimi aj ja zahrala :D )

anka2103
19. aug 2019

Vítame a zatiaľ doma nemáme žiadnu, no určite sa to zmení 🙂

slavuska237
19. aug 2019

Už by sme radi aj nejaku domov😂😘

monicka9
19. aug 2019

@nela_kvido tak to je super lebo mam styri deti vo veku od 2 do 15 rokov tak asi pre každý vek sa tam niečo najde😍👍🏼

helen11
19. aug 2019

Ja tiež kvido hry zatiaľ nepoznám, tak som veľmi zvedavá, že sa dozviem viac

nela_kvido
autorModerátor
19. aug 2019

Super, že ste sa tu zišli aj tie, ktoré Kvída ešte nepoznáte. Dúfam, že za týchto 7 dní si ho obľúbite a bude patriť k vašej hernej zbierke 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli