Dni s KVÍDOm

nela_kvido
Moderátor
19. aug 2019

Tento týždeň sa nesie v znamení hier, zábavy a darčekov! 😍 Pripravila som si pre vás niekoľko zaujímavých diskusií a súťaží. Tak poďme spolu vstúpiť do sveta zvedavej chobotničky Kvído. 🙂

KVÍDO - Hry pre bystré hlavičky!
To je koncept zábavno-vzdelávacích hier pre deti. Od Albi.

Kvído je veselá chobotnička. Je hravá, vynaliezavá, zaujímajú ju hry a hádanky, je obratná a poradí si s každým problémom. Naša chobotnička Kvído prebúdza v deťoch záujem o poznávanie sveta okolo nás. Vďaka hrám a zábavným vzdelávacím pomôckam môžu objavovať svet pomocou:
• zmyslov,
• emócií,
• rozumu,
• motoriky,
• logiky,
• a komunikácie.

Pri vytváraní hier jej pomáhajú pedagógovia, logopédi aj detskí psychológovia.

Rodinka hier je už pestrá a veselá a nájdete v nej hry pre rôzne vekové kategórie od najmenších až po tých školopovinných.

Tak čo, páči sa vám Kvído a jeho hry?
Máte už niektorú z hier Kvído doma?

www.kvidovehry.sk

86488648
19. aug 2019

Az doteraz som nepoznala,takze rada spoznam hry od Kvida a dufam,ze zaujmu bystru hlavicku mojho synceka😁

julka828
19. aug 2019

Este zatial nie lebo syn bol zatial nato maly ale vyzera to zaujimavo tak si asi zaobstarane 😊

nancy666
19. aug 2019

Mame doma vejár, ani som nevedela že kvido niečo je 🙂 už budem vedieť, krásny dizajn. Trocha som si pomýlila s Kauflandom popravde ale paci sa mi to

etnatn
19. aug 2019

Zatial nie, ale blizia sa dcerkine narodeniny a co nie je, moze byt ;)

adda789
19. aug 2019

My sme pred par dnami dostali vejarik Kvido a je perfektny. Tesime sa tento tyzden a informacie a novinky, ktore prostrednictvom neho ziskame 😊😊.

si14
19. aug 2019

Jeej,,, nemame nic doma ešte, a velmi by sa nam hodili.. Tak dúfam sa nam podari nieco vyhrat ☺️ tesim sa 🙂

terusica
19. aug 2019

Máme vejár a aj povedačky na cesty 🥰

sonkam
19. aug 2019

Mala som možnosť oboznámiť sa s niektorými hrami a musím povedať že sú úžasné. Mám vyštudovanú predškolskú pedagogiku a pri diplomovke zamernej na rozvoj reči som dosť pracovala s týmito hrami, pretože sú edukačné veľmi dobré na rozvoj viacerých zručnosti detí.

2231987
19. aug 2019

Uzastne hracky...idem guglit a pozriet aku hru kupit mojim 5r a 2r chlapcom

vmatuscinova
19. aug 2019

Vlani som sa cez Vas namotala na kuzelne citnie a malo uspech, tak som zvedava, co mate pripravene teraz. ZAatial mame knizky albi a albi hry v krabici, kvida este nie, tak sa tesim na tip na dalsi darcek;)

miriskaz
19. aug 2019

Priznám sa,že zatiaľ ešte nemáme.Velmi sa teším,že sa podozvedam o nich čo najviac.
Mám dvojročného a štvorročnú,určite by potešila nejaká hra,kde by sa vedeli zahrať spolu.😊

martina075
19. aug 2019

No tak v tomto som nováčik. Vyzerajú zaujímavo a určite v blízkej dobe vyskúšame. Raz predsa treba začať 😊

zuzanapd1
19. aug 2019

...asi budeme písať Ježiškovi...

klauduska33
19. aug 2019

Aj mňa to veľmi zaujíma a taketo hry sa začínajú nášmu nezbednikovy páčiť a ja sa teším s ním ak sa nam podarí niečo naučiť.

bebe30
19. aug 2019

Parádne sú....máme iné od Albi,ale takéto má kamoska a moju to veľmi baviiii😉

mummylina
19. aug 2019

@nela_kvido už dávno som sa pozerala po týchto hrách a však som čakala na vhodný vek pre dcérku. Veľmi sa teším že zachvíľku príde vel kedy sa snou budem môcť hrať pexeso a všetky spoločenské hry 🙂

slavka234
19. aug 2019

Kvidove hračky zatiaľ ešte nemáme a nepoznáme ale na Albi knižkách ficime 🙂

nela_kvido
autorModerátor
19. aug 2019

@slavka234 Tak sa v najbližších dňoch dozvieš viac. Budem sa tešiť, ak Ťa aj Kvídove hry oslovia rovnako ako Kúzelné čítanie 🙂

petawoman
19. aug 2019

Mame hru od Kvida a mozem povedat,ze to bola super kupa. Aj my sme sa hocico priucili spolu sp synom🙂

lujzamisko
19. aug 2019

Nemáme ešte žiadny ale veľmi sa tesim že sa poučím ,mozno niečo sa podari vyhrat a zároveň dopise na zoznam k Ježiškovi

majik66
19. aug 2019

Kvido zatial doma nemame, avsak mame ine hry ako su Velbloudi dostihy, Osadníci z Katanu - Junior, tiez Brainbox v kocke...moje 3 rocne dievcatko sa zacina zapajat do hry spolu so mnou a 6 rocny syncek ich miluje. Dokonca sme s nim uz parkrat hrali aj Osadnikov z Katanu 🙂 Urcite pozrieme Kvido. Dobry tip 🙂

veronikazoja
19. aug 2019

Kvído hry zatiaľ nemáme ale vyzerajú super, ale kúzelné čítanie od vás je super na každý deň

sperka
19. aug 2019

😊👍

petronelak
19. aug 2019

@nela_kvido mame a super vecicka na cesty mame hadanky na cesty kazda dcerka ma svoje a urcite planujeme v buducnosti dokupovat dalsie 🤗❤️

majocka24
19. aug 2019

Tešíme sa s detmi na super tyzdeň 💚

boculienka
19. aug 2019

Kvido je vyborny a pacil sa mi velmi vejar o ludskom tele 😍😍😍

ivinka_s
19. aug 2019

@nela_kvido my máme na to ešte asi čas (čochvíľa budeme mať 15m), ale rada sa vopred dozviem niečo nové 😊

krokodilkajmanka
19. aug 2019

Zatiaľ ešte nemáme nič, no vyzerajú všetky zaujímavo.. a hlavne veselo, farebne

barbara24
19. aug 2019

Žiaľ ešte nie, ale uz sa začínam obzerať po vianocnych darcekoch

bambulka9999
19. aug 2019

@nela_kvido Uzasne hracky. Maly dostal na vianoce Moje 1 kvizy - zvieratka