Veľká súťaž o balíčky hier KVÍDO!

nela_kvido
Moderátor
23. aug 2019

Piatkový večer nemôžme zavŕšiť inak, ako poriadnou súťažou! A že teda odmeny sú parádne. 😎 Hráme o 3 balíčky hier Kvído, každý v tomto zložení:
1x Kvído Vejár plný kvízov
1x Pexeso pre bystré hlavičky
1x Hádanky na cesty
1x Moje prvé kvízy
1x Ulov 10!

Pravidlá na zapojenie sa do súťaže sú jednoduché. Stačí pripojiť fotku obrázka, ako si vaše dietko predstavuje chobotničku Kvído. Fantázii sa medze nekladú 🙂

Fotky môžte pripájať do 24.8. do 18tej. Potom vylosujem 3 z vás 🙂

Tak šup, šup, otvárame peračníky 🙂

Ďakujem vám všetkým za zapojenie sa do tejto neľahkej výzvy. Som rada, že sa vyberá losovaním, inak by sa ťažko volili víťazi....Takže online generátor rozhodol takto: @jaska_c, @livizi, @mischel218. Gratulujem a ostatným ešte raz ďakujem a posielam aspoň srdiečka ❤❤❤❤❤

nela_kvido
autorModerátor
24. aug 2019

Ďakujem vám všetkým za zapojenie sa do tejto neľahkej výzvy. Som rada, že sa vyberá losovaním, inak by sa ťažko volili víťazi....Takže online generátor rozhodol takto: @jaska_c, @livizi, @mischel218. Gratulujem a ostatným ešte raz ďakujem a posielam aspoň srdiečka ❤❤❤❤❤

livizi
24. aug 2019

@nela_kvido Neveriiim. Tešíme sa, ďakujeme veľmi pekne za fantastickú správu 🙂

mischel218
24. aug 2019

@nela_kvido to fakt??? Ďakujemeee veľmi pekne 😘 moooc sa tešíme, parádny darček 😉

lumajka
24. aug 2019

@86488648 Ďakujem krásne 🙂

fada
25. aug 2019

@nela_kvido dakujem za srdiecka 🙂
a vyhercom gratulujeme 🙂

livizi
27. aug 2019

@nela_kvido Dobrý den. Prosím vás, kam treba zaslať kontaktné údaje? Ďakujem 🙂

nela_kvido
autorModerátor
27. aug 2019

@livizi Už som napísala do správy 🙂

livizi
27. aug 2019

@nela_kvido ano, mám to, ďakujem krásne 🙂

jaska_c
28. aug 2019

@nela_kvido Milá Nela, veľmi pekne ďakujeme!! Milo ste nás prekvapili a veľmi potešili - hlavne decká sú nadšené, že ich chobotnice vyhrali 🙂