VELKÁ SOUTĚŽ o LEGO DUPLO Lesopark

bara_lego
10. nov 2015

Chodíte s dětmi rádi do přírody? To je moc dobře, protože s námi můžete soutěžit o krásné stavebnice LEGO DUPLO Lesopark 🙂 Nakreslete obrázek s oblíbeným zvířátkem vašeho dítěte. Fotografii malůvky vložíte sem do fóra a deset nejoriginálnější obrázků odměníme stavebnicí plnou roztomilých zvířátek.

Díky stavebnici LEGO DUPLO si děti mohou hrát se zvířátky, která můžete potkat i v našem lese. I když medvěda bych teda potkat nechtěla 😉 Stavění se stavebnicí LEGO DUPLO Lesopark dává spoustu příležitostí k tomu povídat si o životě divokých zvířat, třeba o tom, co jim chutná a co mají rádi. Také se děti mohou dozvědět o tom, jak je důležité pečovat nejen o zvířátka, ale i o přírodu kolem nás.

jarnicka
10. nov 2015

Toto su nase kresbicky 😉 najviac leti motylik

beata149
10. nov 2015

@bara_lego nejde mi pridať foto☹

gabikkas
10. nov 2015

Nasa dcera miluje lienky...vyrabali sme si z kamenov, ktore sme vonku najskor spolu nazbierali lienky, malo to u nej obrovsky uspech 🙂
@bara_lego

beata149
10. nov 2015

Hovorim malemu nakreslime zabu🙂 na to ze nema este 2 rocky som rada ze aspon farbu trefil🙂

katka708
10. nov 2015

Keďže má Adamko len 2r. tak vie nakresliť len "čosi" abstraktné, takže som si dovolila rýchlo nakresliť jeho obľúbené zviera ja. Vždy keď vidí medveďa, od radosti kričí brm brm (brum brum) 😀 Jeho ale naj naj najobľúbenejšie zviera je kôň no na to si už ja netrúfam 😀 . Stavebnica so zvieratkami z lesa by nás veľmi potešila lebo v nich nemáme až taký prehľad ako v domácich 🙂

wandie
10. nov 2015

Nas Thobiasko ma iba 14 mesiacov, kreslit este nevie, ale jeho najoblubenejsie zvieratko je asi psik, lebo vsetky zvieratka vola HAVO 😀 Starsi Thomasko ma velmi rad dinosaurov, obrazok nieje sice nakresleny, ale postavicky sme si vytvorili z plasteliny sami 🙂 Lego Lesopark by mojich drobcov velmi potesilo 😉

s1m.one
10. nov 2015

Posielam vam fotku ako kresli moje skoro dvojrocne dievčatko, najskor som nakreslila srnku a potom som jej dala parohy a v tom ma napadlo, ze to snad nebolo znamenie.. Tak som to nakoniec nechali na malej nech vymaluje a dufam, ze nadanie bude mat lepsie ako ja 🙂

s1m.one
10. nov 2015

@s1m.one ako pridam foto?

s1m.one
10. nov 2015

Prosim poradi mi niekto? Veľmi sa chceme zapojit do sutaze, dakujem

hanicka32
10. nov 2015

toto kreslila moja 7 rocna dcera, motylik je jej najoblubenejsie zvieratko...chcela pomoct v sutazi, lebo by chcela lego pre braceka, ktory ked nieco nakresli tak nikto nevie co to je, len on sam...a mozno niekedy ani on sam nevie 🙂

s1m.one
10. nov 2015

citim sa ako sampion, ked potesim svoje dieta, hoc aj nepodarenym obrazkom, nakolko nie som umelecky nadana, ale mala sa potesila a obrazok vyfarbila, jej oblubeny bambi 🙂 verim, ze s postavickami z dupla, by sa jej hralo super, lego duplo zboznuje 🙂

s1m.one
10. nov 2015

@hanicka32 velmi pekne 🙂

mabliss
10. nov 2015

Odkedy máme malého, robím veci,ktoré viem,že neviem,ale čo už pre naše deti neurobíme,že? 🙂 Teda spievam (falošne,ale jemu to nevadí) a veruže aj kreslim,aj keď častokrát ani ja neviem,čo to je. Nevadí,aspoň rozvíjam malého fantáziu. 😀 Tentokrát som mohla nakresliť jednoznačne len jeho havika,ktoreho neskutočne ľúbi. Podelia sa o granule (dá si aj malý), o rožky aj o kadečo iné. Vsak treba budovať imunitu. 🙂 Tak teda zverejňujem svoju kresbu našej Fanynky-na obrázku je psík,ak by sa nedalo identifikovať. 🙂 Áno,ja viem,že to vyzerá ako kresba 3r dieťaťa,ale nič už s tým nenarobím. A pridavam aj jednu reálnu. Pekný večer všetkým. 🙂

stevkagallova
10. nov 2015

bara_lego my chodíme pravidelne do lesa a samozrejme na ryby. Ale najmilovanejším zvieratkom môjho drobca je medveď. Jedného plyšového má od malička, bez ktorého sa ani nepohne ale minule sa mu podaril v škôlke zajačik

emka2610
10. nov 2015

Moja Emka má rad všetky zvieratká, ale najradšej ma leva a medveďa 🙂

alienka000
10. nov 2015

Náš obrázok možno nebude najoriginálnejší, ale naša 15 mesačná princezna kreslila 1x v živote, takže výnimočný je určite 😀 A keď sa na neho poriadne zahľadím, otočím a pustím predstavivosť na plné obrátky, ja tam jej najobľúbenejšie zvieratko - psíka aj vidím 😀 😀 😀

blsacik
10. nov 2015

Tak o toto duplo sa zapojíme i my... je neskutočne krásne a ešte som ho nevidela 🙂 Decká hneď dali spoluprácu a nakreslili zvieratká, ktoré by chceli určite mať v lesoparku 🙂 Medveď, žaba a bocian 🙂 Papier bol malý, určite by ich pripojili i viac 🙂

vonava007
10. nov 2015

Súťaž o lesopark je supeeeeeer🙂 dlho uz na toto lego myslíme🙂 posielame špeciálne pre váš tým túto kresbu aj s našimi zvieratkami. Snad sa bude páčiť🙂

piskotik
10. nov 2015

Dcérkam sa Lego veľmi páči a najstaršia nakrelila svoje milované zvieratko koníka 😵 😵 😵

irenaliza
10. nov 2015

Zvieratká mi rady máme, rady ich aj maľujeme,
ale s tatkom vymýšľame rôzne masky a potom divadlo o zvieratkách si hráme,
teraz keď jeseň beží, slimáka z lístia sme si urobili a vrany z otlačkov prstov sme pre potešenie spravili.
LEGO DUPLO mi štyri sestry rady máme aj s tatkom ho spolu staviame,
Lesopark doma ešte nemáme, tak obrázky, masky do súťaže posielame
možno @bara_lego aj ostatných s lego tímu nimi "ohúrime" a darček
pošlú aj do našej 6-člennej rodinky. Zatiaľ všetkým pekný večer prajeme a za všetko o LEGU ďakujeme.
A obrázok- mačky a kačičiek maľovala naša 7 ročná dcérka, ktorá miluje maľovanie a masky a slimáčika a otlačky rúk sme robili spolu tatko a dcérky

lusulko
10. nov 2015

nas drobec este kreslit nevie, jedine zvieratko, ktore vie napodobnit je ovecka, takze som mu nakreslila a on "vyfarbil" 😀

hamaka
10. nov 2015

Nase kresby este nemaju velku vypovednu hodnotu ;) ale zato zvieratka zboznujeme.

igiana
10. nov 2015

Ked 4rocna dcerka videla ze moze vyhrat toto krasne lego, hned sme museli kreslit 🙂 . Velmi sa jej paci, ked sme v lese je stastna. Chcela nakreslit medvedicu v lese. 2 rocna dcerka by nakreslila iba originalne carbanicky 🙂 .

ankazdca
10. nov 2015

Náš Šimonko sa rozhodol ze vam nakresli zajacika ako oddychuje🙂

wewetko
10. nov 2015

mi máme najradsej psika a medveda, to su zvieratka s ktorými ideme spinkat a chodia s nami na prechádzky a vsade kam sa nasa princezná pohne. Lesoparku z lega by sme sa tiez velmi potesili🙂

idris
10. nov 2015

poprosila som našu čo chvíľa 6 ročnú dcérku aby mi nakreslila orbázok lesných zvieratiek, že sa s jej obrázkom chcem zapojiť do súťaže o Lego duplo. Nemusela som ju dva krát prosiť a už sa pustila do kreslenia a písania aby bolo jasné čo je čo :D :D .

naba1
10. nov 2015

Naš malý škôlkár tiež rád kreslí zvieratká. Najlepšie mu pomôžu tie ktoré má z lega dupla 🙂. Najskôr ich obkreslí a potom vyfarbí. Aj takto duplo pomáha pri rozvíjaní detičiek.

trudy1717
10. nov 2015

My ešte nevieme nekreslit,,, mame iba 10 mesiacov 🙂 Moja dcerka všaj najviac miluje nasho coudyho 🙂 lubia sa uz od perinky 🙂 Rebecka ho krmí mňamkami a velmi ho lubi ..... aj takto sa učíme starat o zvieratka a oni nám to napokon aj tak opätuju svojou laskou ..... 😀 tuto je dokaz ich priatelstva 🙂

mizub
10. nov 2015

My do lesa chodíme veľmi radi. Dovolenku sme tento rok mali v Tatrách na túrach 🙂 Náš starší syn má 3r a necelých 10mesiacov. Nedávno sa naučil kresliť slimáčika a keďže jeho mladší braček zbožňuje slimáčiky a vždy sa nadchne, keď ich vidí, tak mu ich kreslí o106 🙂 Tu je malá ukážka 🙂 P.S.: za deň zakreslí aj 6 takých papierov 😉

veronique_1
10. nov 2015

Dcerka ma velmi rada vytvarne dielnicky - toto je jeden z jej vytvorov.