Ako často ste kúpali bábätká v prvom polroku života?

simi_linola
25. okt 2016

Názory na kúpanie sa rôznia. Niektorí odborníci radia kúpať zriedkavo, iní naopak pravidelne. Ako to bolo u vás?

blackcat8885
26. okt 2016

Kupala som ho takmer denne a vzdy potom natrela detskym olejcekom. Ked som ho nekupala oplachla som mu aspon zadocek

trudy1717
26. okt 2016

Ja som svoju malicku kupala denne. Vacsiu cast tyzdna v repiku. Nikdy som ju nenatierala ani kremom ani olejcekom a pokozku ma ako zamat.

joja55
26. okt 2016

Kupala a stale kupem kazdy den. Bud v cistej vode alebo v pripravku oilatum ci tak dako sa vola... Potom ponatiwram bud mlieckom alebo olejcekom

jabucko
26. okt 2016

Prve 2 mesiace ti bolo obden, dokonca 2. Celovelove kupanie. Potom asi kazdy druhy den, v lete kazdy den. Ale kozmetika ziadna. Cista voda a po plavani Obcas olej na premastenie pokozky. Clapkanice vo vode a co najdlhsie, samozrejme, su najvacsia zabava 🙂

egiginka
26. okt 2016

@petah82 , ja mam velmisuchu kozu a seboreu a dcerka tiez ma suchsiu, ale drzi sa, tak podla mna aj pre toto, keby som ju macala denne v hocicom, asi by mozno aj exem mala

tina1991
26. okt 2016

Každý druhý deň, občas sa stalo že to bol tretí deň ale následne zas každý druhý 🙂

miskalevica
26. okt 2016

Prvú sme kupavali raz za 3 dni čistou vodou, prípadne v harmanceku,druhého raz za týždeň v repiku s kvapkou konopneho oleja, ale ritku umyvame pri každom prebaleni pod tecucou vodou 🙂🙂

beatabuckova
26. okt 2016

Malú som kúpala každý deň, ona zbožňovala vodu,ale malý sa strašne bál,takže jeho len tak každé 3 dni ... samozrejme v lete každý deň, aj keď s "revom" 😀

artusa3
27. okt 2016

Ahoj, tak 2-3x/tyzden, kedze mame deticky narodene v zimnych mesiacoch. bez pouzitia akychkolvek mydiel ci samponov 😉

jaruska118
27. okt 2016

dcerku sme kupali kazdy den vo vode s par kvapkami olejceka sebamed, bol to nas ritual pred spanim a je to tak dodnes.

lilien1914
28. okt 2016

v lete kazdy den(a kazdy druhy den sprchacom) a v zime kazdy druhy den, ale rukou som mu po chrbatiku presla, v podpazusi a tvaricku...

p_etrisha
28. okt 2016

Dcéra má 3 roky a kúpe sa každý deň 😊 Minimálne sprcha, vaňu napúšťame, keď sa jej zažiada 🐳

20tanicka20t
28. okt 2016

Drobcov sme kúpali ..2 krát do týždňa..čistou vidličkou..

diablikovci
28. okt 2016

Mi cca 2-3 do týždňa. Ale ritulu aj 3-4x za deň keď sa pokakaju 🙂.

jarusmischo
28. okt 2016

@20tanicka20t A neskriabalo ich to 😀

stanislavao
28. okt 2016

Kupala som deti denne od narodenia. Dieta si zvyka na rezim. Neviem si predstavit vecer sa neumyt a detto deti.

nikaella
28. okt 2016

Tiež sme umývali denne... Nakoľko to bábo sa pokaká pri skoro každom papaní... uff.. V prvom roku sme kúpali buď v čistej vode alebo vo vode s olejom.

20tanicka20t
28. okt 2016

@jarusmischo čo by malo skriabat?? po kúpaní sme natierali olejcekom...a od pol roka..sprchový gél a potom bioderma telové mlieko alebo olejcek..

jarusmischo
28. okt 2016

@20tanicka20t Lebo je napisane,ze ste ich umyvali cistou vidlickou,tak mi to prislo usmevne,nemyslim to v zlom 🙂

20tanicka20t
28. okt 2016

@jarusmischo v pohode...🙂 asi som to zle sformulovala..myslela som bez sprchového a šampónu..len vo vode...

miskalevica
28. okt 2016

@stanislavao ej keby si mala atopicky ekzem a po kazdodennom sprchovani/kupani by sa ti dramaticky zhorsoval, tak by si inak hovorila 🙂 v dobrom to myslim, nech vas ta pliaga na kilometre obchadza ja s nou zijem uz 16rokov ;)

stanislavao
28. okt 2016

@miskalevica aj syn ma atop. Do kupela som mu davala oilatum, pomahalo.

miskalevica
28. okt 2016

@stanislavao vidis, mna oilatum stipe. Ale tak kazdy mame inu citlivost a inu toleranciu aj roznu skalu priznakov a vnimanie diskomfotru na kozi 🙂

ivec16
28. okt 2016

kupali sme kazdy druhy alebo treti den, v cistej vode a len vlasky detskym samponom. po kupeli natreli cele telicko olivovym olejom v kreme... zadocek umyvala po kazdom kakani pod cistou vodou

bonitka7
30. okt 2016

Kazdy den. Niekedy kazdy druhy den ☺

papricka33
30. okt 2016

Každý deň, čistou vodou 🙂

michaelamilan
30. okt 2016

každý druhý deň. Maly sme problém s kožičkou a kožná nám dala taký olejček do kúpela a len rák kvapiek som dávala. Asi do 2 rokov som potom len v čistej vode kúpala a teraz už si sám vyberá 🙂