Dni s Nutrilonom
nutrilon_luciaModerátor
5. nov 2018

Nutrilon, spýtajte sa!

Hoci deti považujeme za krehké, v skutočnosti sú schopné úžasných vecí. Veríme, že každá skúsenosť v ich živote pomáha budovať odolnosť. Aby sme deťom dali silu objavovať svet prinášame na trh novú generáciu následných a batoľacích mliek Nutrilon. Prečítajte si viac o novej generácii mliek Nutrilon: www.nutriklub.sk/nova-generacia-mliek

Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy dojčiat. Dojčenská výživa by mala byt používaná na odporúčanie lekára. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch a www.nutriklub.sk. Potravina na osobitné výživové účely.
nutrilon_luciaautorModerátor
6. nov 2018
@babybazar1 ano, mam s nim skusenosti z detskej ambulancie a je celkom ucinny, ale ako kazdy liek, aj tento ma individulane ucinky, cize nie u kazdeho dietatka musi na 100% zabrat.
24tina87
6. nov 2018
Dobrý deň prajem. Mám 7 týždňového synčeka a je dojčený...mlieko si síce odsávam a dávam mu z fľaše lebo začal odmietať prsník ale to nevadí....hlavne že pije materské mliečko...Chcem sa spýtať...začal mi teraz viac piť a niekedy sa bojím či budem mať dosť mliečka preňho...hlavne v noci keby náhodou niečo také nastalo...tak chcem kúpiť pre istotu, pre môj pokoj v duši Nutrilon...ak by náhodou...ale neviem ktorý...ide o to, že manžel je alergik a pediatrička raz spominala že keby že mu bude treba umelé mliečko tak kvôli tomu že manžel je alergik tak hypoalergénny Nutrilon...Je to tak? Lebo manžel sa bol pýtať v lekárni a lekárnička mu povedala že stačí začať s obyčajným Nutrilonom, že HA až vtedy keby mu obyčajný nesedel...tak teraz neviem...ďakujem za odpoveď. Pekný deň prajem. Martina
8. nov 2018
@24tina87 dobrý den. Ano, suhlasim s pani doktorkou, kedze je otecko dietatka alergik, je pre dietatko ci uz na prikrmovanie alebo plne papanie mlieko HA. S odporucanim pani lekarnicky nesuhlasim. Mlieko HA je urcene presne pre taketo pripady, cize ked je rodinna anamneza zatazena alergiami, tak je to vhodne ako prevencia.
8. nov 2018
ďakujeme že sa zapajate do nasich diskusii 🙂 sledujte nas aj nadalej a diskutujte a podelte sa s nami o vase tipy a skusenosti 🙂
hopeja
8. nov 2018
Dobrý deň, syn 2tyzdne ma reflux, je na umelom mlieku, 5ty deň pije nutrilon AR, odkedy ho pije, reflux sa trochu zlepšil, ale zdá sa mi, že veľa kaká, po každom jedle, skôr také redšie, je to v poriadku?
bigapple1
8. nov 2018
Dobry den, vedeli by ste mi prosim napisat v tychto statoch pod akym nazvom vieme najst Nutrilon Profutura? (Rakusko, Madarsko) Dakujem krasne!
8. nov 2018
@bigapple1 Dobrý den. V Rakusku Aptamil a Madarsku si nie som ista, moze byt Aptamil, alebo Milumil.
8. nov 2018
@hopeja Dobrý den. Ano je to v poriadku. Nutrilon AR obsahuje vlakninu karubin a ta moze prechodne robit redsiu stolicu, malo by sa to po istom case upravit. Dericky mozu mat stolicu po kazdom papani, alebo aj 1 x za 2-3 dni, je to individualne.
deedol
8. nov 2018
zdravim, syn pije nutrilon allergy digestive care 1 aj po 6m, kedze pokracovacie mlieko neexistuje. je v pokracovacich mliekach nieco specialne, cim sa lisia od pociatocnych? dakujem za odpoved.
8. nov 2018
@deedol Dobrý den. Je to mnozstvo nutrientov a v klasickych dojcenskych mliekach je to odlisny pomer kazeinu a srvatky. To sa ale netyka specialit, medzi ktore patri aj Nutrilon Alergy digestive care, pretoze je to mlieko s vysoko stiepenou bielkovinou. Pokojne ale mozete bez obav pokracovat s mlieckom Nutrilon Alergy digestive care nadalej.
deedol
8. nov 2018
@nutrilon_lucia dakujem za odpoved, nic ine nam ani neostava 🙂
24tina87
9. nov 2018
@nutrilon_lucia ďakujem veľmi pekne za odpoveď...veľmi ste mi pomohli, tak v tom prípade si zájdeme pre recept k pani doktorke...pekný deň prajem 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli