SÚŤAŽ: Vyhrajte nové 400g balenie batoľacieho mlieka Nutrilon 4 Pronutra!

miriam_nutrilon
Moderátor
31. mar 2016

Čo robíte s prázdnymi obalmi od mliečka Nutrilon? Podeľte sa o vaše nápady na ich využitie! 3 najoriginálnejšie nápady odmení odborná porota batoľacím mliekom Nutrilon 4 Pronutra 400g.

Súťaž trvá od 31.3. do polnoci 3.4. Mená výhercov budú zverejnené do 5 pracovných dní od ukončenia súťaže na našom blogu. Jediné, čo stačí urobiť je vložiť fotku do súťažného fóra. Tešíme sa na Vaše príspevky 
Pravidlá súťaže nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/blog/miriam_nutrilon/article/statut-a-pravidla-3-sutaze-dni-so-znac-qaxi55/

Potravina na osobitné výživové účely. Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy dojčiat. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch a webových stránkach www.nutriklub.sk.
----------
Vyhodnotenie:

Nutrilon 4 Pronutra 400g vyhrávajú:
@vonava007
@majba
@kacerkal

Gratulujeme!

jarnicka
31. mar 2016

Su super pevne preto ich používam na múku, cukor 🙂

vonava007
31. mar 2016

Ja z nich vyrábam pre synčeka takzvané žetonovace🙂 na vrchnak vysekam dierku v podobe pasika a môžeme cvičiť jemnú motoriku. Je autik a obyčajne hračky ho nebavia,tak si musime takto pomáhať🙂 Keď všetko nahadze,otvorím,vysype a ideme znova🙂

kristinka86
31. mar 2016

My ich využívame na sušené bylinky a synčekovi presypávam Granko do dózičky. Oveľa praktickejšie, ako tie papierové vrecká. 😉
Naozaj praktické balenie - aj po vypití mliečka nám čosi ostane, čo sa dá ďalej využiť. 😝

misel0806
31. mar 2016

@jarnicka presne ja to iste alebo na farbicky pera fixky a tak😀

misel0806
31. mar 2016

@miriam_nutrilon prima napad. Kraasne😊

eliska_nutrilon
Moderátor
31. mar 2016

@jarnicka @vonava007 @kristinka86 @misel0806
To jsme moc rádi, že se vám naše obaly líbí 🙂 A děkujeme za inspiraci!

zuzkabeno
31. mar 2016

aj ako hračku samotnú ako gúľací valec.

gabikas82
31. mar 2016

Manžel ich má v garáži kde si do nich triedi klince, matice, šroubiky a rôzne iné malé vecičky 🙂

majba
31. mar 2016

Otec si v plechovke riedil farbu na plot ked ho maloval. Manzel ma v plechovkach potriedene svoje kutilske srubko klinco drobnosti. ja ich vyuzivam na sypane caje, piskotky pre dcerku, mam v nej glukopur, ckuriky, struhanku 🙂 . Dcera ma v dozickach svoje poklady ako gumicky, naramky, farbicky. Ono je to super v tom, ze te 400g plechovky su rovnake, maju vyborne tesniaci uzaver a aj pri skladovani dobre vyzeraju v kuchyni. 🙂

janettan
31. mar 2016

My ich máme už dosť a tak ich rozdávam aj susedom 🙂 Mám z toho dobrý pocit, že majú aj ďalšie široké využitie a chránim tým aj našu prírodu 🙂 Jedna suseda, staršia dôchodkyňa si ich oblepila farebnými lepiacimi papiermi, vyrobila si tak originálne dózičky na potraviny ako napr. múku, ryžu, strukoviny ..... Ďalšiemu kamarátovi som ich nazbierala viac ako 20 ks a slúžia mu v garáži na uskladnenie rôznych veľkostí klincov a menšieho náradia v garáži. U nás donedávna slúžili na skladanie pyramíd, ale musela som túto zábavu zrušiť, lebo obaly zaberali až 2 boxy na hračky 🙂 Jeden som dcérke predsa nechala. Keď hľadám napr. dcérkinu druhú ponožku, cumlík, nedojedený rohlík a pod., vždy viem, kde sa pravdepodobne bude nachádzať 🙂 , v nutrilon schránke 🙂

harvy27
31. mar 2016

my v nich mame hračky z dreva...puzzle 🙂 svokra mi zopár oservytkovala -keď t dobré píšem a mame ich ma muku :D niečo sme dali dedkovy ktorý ma v nich zrubky 🙂

olivka26
31. mar 2016

my sme si z obalu vytvorili stojan na pera a ceruzy+ja ich vyuzivam velmi v kuchyni na cukor,kavu,muku,granko..staci farebne oblepit,previazat maslou a aj takto spojit prijemne s uzitocnym ;)

domkka11
31. mar 2016

my v tom mame hryzatka, loptičky, ponožky malé a farebné pastelky, ja to mám v kuchyni ako dekoráciu 🙂

taniellita
31. mar 2016

Manžel má na srubky a tie chlapské veci, ja som zase využila v kuchyni na struhanku a schovavam.do nich sladkoskosti (pssst) a mlady panko má v krabičkách ceruzky, a svoj detský bordel (malé autíčka, hračky z kinderka a pod. )

annarita
31. mar 2016

manžel ich miluje- ma v nich skrutky, matice klince,... všetko potriedene od výmyslu sveta 🙂 a ja v nich mám kvety,, a v jednej mám lieky ,,, a ešte máme aj žrebovačku - papieriky kto vynesie plienkové potešenia 🙂

anicka86
31. mar 2016

Ja som si prázdnu krabicu obšila kvetovanou látkou, aby mi ladila s dlažbou v kúpelni a slúži mi pri zrkadle ako minikôš na použité odličovacie tampóny, vlhčené obrúsky, vatové tyčinky a pod.

dobromila1111
31. mar 2016

Ja v nich mam muku,cukor,struhanku,kavu a kasu :D

martinka55
1. apr 2016

mojej babke na dedine slúži už takmer 3 roky ako nádoba na naberie zrna zo suda, keď ide kŕmiť sliepky

marecek1
1. apr 2016

U nás využil prázdny obal najlepšie náš syn - nasypal doň krmivo pre svoje škrečky. Super nápad, lebo zo sáčku sa sem-tam stalo, že sa tie granulky vysypali, a bol z nich zbytočný neporiadok.

kursalka
1. apr 2016

Ja som obaly z mliečka Nutrilon zbierala pre našu prababku, ktorá ich vyžíva v záhrade na pestovanie uhoriek 🙂 😉

eliska_nutrilon
Moderátor
1. apr 2016

Jsem překvapená, jak moc se dají naše obaly využít. Děkujeme za nápady 🙂

karolin2
1. apr 2016

neodmysliteľná súčasť v našej kuchyni. Presypávam tam postupne mliečko, a tak v krabici nezostávajú hrudky z častého otvárania krabice.

mipet
1. apr 2016

Výborná vec su tie pixle 🙂 400g mam v mrazničke s ovocím a tiež v nich mam aj sušené bylinky.....800g budú tento rok na balkóne a do nich chcem nasadiť bylinky.

joja55
1. apr 2016

my to pouzivame na drobnosti v domacnosti - na cukriky, muku, cukor... malej sme spravili s toho pokladnicku - kedze kazdy den prispievame nieco. manzel pouziva na srobiky, skrutky a kutilske veci, otec pestuje bylinky a ja mam v tom susene bylinky, pastelky ci pera. Brat do toho zbiera rozne klubove nalepky..... no najkrajsie je vyuzitie babky - ma v tom zive kvety..... 🙂

martina374
1. apr 2016

Tieto praktické dózy sú vhodné aj ako kvetináče. Stačí ich len pekne obaliť napr. farebným papierom poprípade napísať naň názov rastlinky, prikresliť kvietočky a šup s nimi na okno 🙂 Takisto sú vhodné na sušené bylinky na čaj alebo na kávu, keď máme väčšie balenie a nechceme aby vyvetralo tak odsypeme časť do dózy. 🙂 A aby sa manžel nepohneval, že nemá kde dávať klince a skrutky tak aj pre neho odložíme zopár nech ich využije vo svojej dielni. 🙂

intrograla
2. apr 2016

My máme z fliaš urobený organizér na bločky, listy a diaľkové ovládania. A ešte máme v pláne urobiť z nich sadu bubnov pre synčeka 🙂

matricia
3. apr 2016

My používame menšie dozicky na kávu, fazuľu, väčšie na ryžu, muž si tam dáva klince

alobalka
3. apr 2016

Nutrilon pronutra 4, 800g používam ako smetný kôš na použité čajové vrecká, vyvarenú cibuľu...alebo čokoľvek, čo by znečistilo kôš, čo je tekutejšej konzistencie alebo mastné, farbiace. Zároveň tak šetrím miesto na iný odpad. Ale musím ho dať ďalej na linku, lebo malá sa rada okolo modrého obalu motá, rada asistuje pri príprave svojej porcie, ovoniava ho. Predtým, kým som obal len odhodila medzi smeti, viac ráz ho vybrala🙂 Foto nemám, ešte máme 1/2 v balení🙂

kacerkal
3. apr 2016

Ja som ich ozdobila, naplnila čajovými vrecúškami a boli ako darčeky na Vianoce pre starých rodičov 🙂

minka123456
3. apr 2016

mam v krabickach od nutrilonu lieky krabicu som ozdobila je super