Aké ingrediencie vám najviac vadia v potravinách?

Množstvo alergii a intolerancii narastá. Na individuálnej úrovni ľudia riešia lepok, kaseín, laktózu, konzervanty, éčka, cukor...
Ktoré zložky riešite pri nákupe potravín a prečo?
dusanplichtaautor
4. júl 2016
@katrin21 perfekcionizmus je viac na skodu ako uzitok...avsak da sa to sikovne oklamat, ak namiesto "somariniek", ktore oslabuju vas idealny vykon organizmu, vyberiete vopred dobre veci, ktore organimus posilnuju. Ja pouzivam aj pravidlo 80/20. A dolezite z toho pohladu je aj to ako clovek zacne den. 🙂
Aj sladke sa da zvladnut na lepsej urovni, co vydime uz aj v kaviarnach.
Posielam cokoladovo, avokadovy kolac 🙂
sono2
4. júl 2016
@dusanplichta žiadne intolerancie, chvála Bohu. Varím všetko od slovenskej kuchyne po zahraničné a znášame všetko.
dusanplichtaautor
4. júl 2016
@evittam Indicka kuchyna je mega...aj ja mam velmi rad 🙂
KAzdopadne pouziate ghee? Na tom ked sa spravi to korenie, tak je to najvacsia krasa 🙂
Proste parada.
dusanplichtaautor
4. júl 2016
@alotrie waaw toto som nevedel...to akoze v UK ? Ze tam vam daju slaninu zadarmo...to mi povedzte ako funguje 🙂
Inak v UK ked ide clovek na market, tak dostane uzasne maslo, ci cedar. 🙂
bubutko
4. júl 2016
farbiva karminy ktore su skoro vo vsetkych potravinach ruzovej a cervenej farby a pritom vo svete su zakazane a povazovane za rakovinotvorne, palmovy tuk, modifikovane skroby, aspartam (davaju aj do liekov pre deti!) ...
dusanplichtaautor
4. júl 2016
Dakujem za vas pohlad a som rad ze fakt vidno uvedomelost vo vasich rozhodnutiach. Verim, ze takto mozeme ist prikladom pre nase okolie a postupne zlepsovat nakupne spravanie nasho Slovenska...lebo kym neodmietneme smejdy a umeliny a cukor, tak to tu vsade vokol bude prevladat.
Mozno sa vam zide taky moj pohlad na skoro idealny nakup potravin, tak si kludne stiahnite, alebo napiste mi mail a radi vam posleme. dusan@dusanplichta.com
evittam
4. júl 2016
@dusanplichta My pečieme niekedy chlieb doma alebo kupujem naozaj 100% celozrnný chlieb - jediný a našom trhu - slatinský. 😉
katrin21
4. júl 2016
@dusanplichta ano , da sa aj zdrave sladke pripravit.
ja ked som bola mesiace bez cukru a (zo zaciatku aj v ketoze), tak som si robila sladke ked uz som sa citila dobre a chcela som si dat aspon maly kusok niecoho... bez muky a cukru, len brezovy cukor, orechy a kokos... + mascarpone, kokosove mlieko a pod...
a taketo lasagne z tekvice som si robila 🙂
P.S: ten kolac vyzera dobre, ale asi by mi nechutil,, pocitam, ze je tam min. 70% kakao a tomu ja neviem prist na chut, je to pre mna horke a citim taku praškovu chut, nemozem si pomoct. hoci je to kvalitne... Ja prilis kakaove veci nemusim.... ale mozno zdanie klame, ktovie... lebo aj v mojich je kakao, ale nie su horke...
Rovnako som neprisla na chut karobu
alotrie
4. júl 2016
@dusanplichta V USA. 🙂 Na Floride zadarmo, neviem či aj v iných štátoch, ale predpokladám, že áno.
zuzitko74
6. júl 2016
@dusanplichta Nuž ja som z tých ľudí, ktorým prirodzene vadí všetko priveľmi ochutené. Solím, ale s mierou. Také slané oriešky nedokážem zjesť vôbec, kupujem si iba nesolenú verziu. Tak isto mám od detstva zvýšenú citlivosť na kapsaicín - papriku nezjem ani neštipľavú, lebo ju aj pol dňa cítim v žalúdku. Chuťové receptory na pikantnú chuť neexistujú - to, čo cítime pri jedení pikantného, je bolesť. Tú istú bolesť zažíva aj tráviačka, preto nám pri konzumácii pikantného tak fantasticky rýchlo pretrávi - ten náš úbohý tráviaci trakt to chce mať čím skôr za sebou, tak zrýchli peristaltiku. Tým samozrejme nechcem povedať, že je to nezdravé. Len to nie je moja šálka kávy.

Začni písať odpoveď...

Odošli