Máte skúsenosti s kokosovým olejom na tvár?

tomasko9
1. nov 2014

Prosim mate skusenosti s kokosovym olejom pre deti ,ale na tvar? že či sa môže použivat pri vyražkach, A na suchu plet, dakujem

blbovina
21. dec 2014

Ahoj. Aj ja mam problemso suchou pletou a uz dlhsie nad nim premyslam. Len keby nebol tak drahy.

jessica1996
10. mar 2015

Ja mam taku skusenost s kokosovym olejom ze mi z neho vypadali uplne vsetky chlpy na tele, ale naozaj uplne vsetky, na tvari aj obocie, no vyzerala som hrozne. Este ze som si z neho nespravila zabal na vlasy ako odporucaju lebo neviem neviem ako by som dopadla. Kokosovy olej obchadzam na metre, vsetko od neho smrdi, pradlo aj po troch praniach bolo citit kokosovym olejom. Ja som ho pouzivala na ekzem a vysusoval mi pokozku este viac nez bola. Urcite neodporucam.

lajlilinka
10. mar 2015

Ja s ním mám iba veľmi dobre skúsenosti... Používam ho teraz hlavne na strie, pomáha dokonca viac ako drahý B-oil z lekárne...
Avšak čo sa týka detí, neviem či pre nich nie je až priveľmi aromaticky. Ja by som skôr odporučila olivový olej pre deti Dr.Hoj z lekárne...

anula106
10. mar 2015

Ja ho pouzivam na telo aj deti kremujem,ale na tvar momentalne nie,nerobi mi dobre,od kedy som tehotna.pred tehotenstvom v pohode. My ho s detmi papame lyzickou,sme na nom "zavisli". Ako kizmet.prostriedok urcite by mal byt bio,panensky a s vonou. Ten bez vone by mi pripadalo,ako keby som sa brav mastou natierala