MEGA súťaž - POWER ženy - ktoré 3 z Vás to budú ? 🙂

dusanplichta
30. jún 2016

Milé mamičky a žienky ! Stále sa tu medzi vami nájdu,ktoré ešte nevyskúšali naše výrobky. Musíme to napraviť.
Napíšte nám tri veci,ktoré by ste radi od nás vyskúšali a prečo 🙂
My z Vás v nedeľu vyberieme 3 šťastné výherkyne ! Myslím,že to stojí za to 🙂
vyberajte z http://powerlogy.com/

slavaf
30. jún 2016

Ja by som rada vyskúšala kokosový olej, už som veľa o ňom počula, ale ešte som ho neskúšala použiť, takže myslím, že by to bol dobrý podnet...🙂 A potom ešte mandľové maslo a škoricu. 🙂

ciusinka
30. jún 2016

Ja by som velmi rada vyskusala kokosovy olej, kokosove maslo a maslo ghee 🙂 Uz som o tychto vyrobkoch citala, a to same dobre veci 🙂, ale este som ani jeden z nich nevyskusala a rada by som to napravila 🙂Chcela by som tieto produkty vyskusat najma kvoli mojmu syncekovi, pri ktorom sa snazim co najviac dbat o to, aby mal pestru, zdravu a vyvazenu stravu a pri tejto mojej snahe by mi tieto vyrobky urcite velmi pomohli 🙂

tina1992
30. jún 2016

Ak by som si mala vybrat, jednoznacne "kokosak" kvoli jeho nekonecnym moznostiam vyuzitia, dalej oranicku kavicku., ktora by ma dufam presvedcila, ze kava vie byt fajn a ked uz musim uzavriet tuto trojicu, tak maslom ghee, ktore urcite chuti bozsky a je stokrat zdravsie ako obycajne maslo. Inak ja by som vyskusala cokolvek z vasho zdraveho menu a vlastne cela rodinka.
Pekny vecer😊

zdenkakarolina
30. jún 2016

Rada by som vyskusala espreso,,mandlove maslo,kokosovy olej.
Nemali sme možnosť vyskusat tieto produkty,aj ked sme o nich poculi,určite by sme ich ocenili.

lucypaba
30. jún 2016

Mandlove maslo lebo uz su to roky co som ho jedla
Espresso na porovnanie s kavou ktoru pijeme teraz
Skoricu na porovnanie s beznou z obchodu.

menoruze
30. jún 2016

U mna by top 3 boli mandlovy olej na mandlove horalky "poweralky" a organic espresso s MTC olejom, aby som vydrzala piect do noci a rano vstat k detom 😉

suzka
30. jún 2016

Ja by som chcela vyskusat snad vsetko. Ale najviac asi kokosovy olej, mandlove maslo, power coffee 😊. Dakujem ☺

moncsi1987
30. jún 2016

Kedze nepoznam tuto znacku,nikdy som to ani na regaloch nevidela,by som velmi rada vyskusala vyrobky tejto znacky a odporucila dalej. Podla popisu ma najviac zaujala maslo Ghee,kaša Morning Mix a olej Power MCT.

svetlanab
30. jún 2016

Velmi by som chcela vyskusat mandlove maslo a ghee maslo uz len preto pretoze som ich este nikdy nejedla. Takisto ma zaujima Vase organicke espresso, v com je ina jeho chut od mojej rannej kavy. Bez rannej kavy nefungujem, kavu na rano proste milujem.

stepanka274
30. jún 2016

Tak kedze som sa dnes dozvedela vysledky od p doktorky a dozvedela som sa ze synator ma intoleranciu laktozy urcite by mi vase vyrobky padli vhod, ci kokosovy olej, ci organicka kava alebo to speci maslo ghee, vsetky moje deticky (4) som vzorne dojcila a nikdy som nemusela riesit ziadne alergie preto sa musim zaradit k uzivatelom vyrobkov Powerlogy

joja55
30. jún 2016

My by sme radi s muzom a otcom vyskusali maslo, kakao a kavu... Takze myslim, ze to nieje take dolezite co vyskusam...nakolko nic s tej znacky nepoznam a sice som cosi citala - myslim si, ze vlastna skusenost je naj.

aadrika
30. jún 2016

Ja by som najradšej od vas vyskusala všetko!!!!Mate úžasné výrobky a niektoré aj poznám a bežne ich používame v kuchyni☺Ale co som este neskúšala a velmi by som chcela, je maslo Ghee- citala som aj na vasom blogu iba chvalu na toto maslo tak by som ho chcela aj ja osobne vyskúšať a okrem ineho pripravit na nom poriadne domace snicle pre mojho muza☺A ja by som ho velmi chcela vyskúšať do kavicky-a to sa dostávame aj ku kave Organic Espresso, ktoru by som chcela tiez vyskúšať a porovnať s mojou dotersz oblubenou kavou☺a nakoniec kasu Morning Mix pretoze myslim aj na svoje detičky a tie by sa velmi potesili vyskusat tuto kasu pretože raňajky bez kase si nevedia predstaviť ☺

erikaemkina
30. jún 2016

Mna by potešila kávička , kedže som "kávičkarka" kedže pijem len tu istu tak rada ochutnám aj Tu vašu 🙂
Potešila by mááá 🙂)))

lulita
30. jún 2016

Tak vase produkty by som velmi rada vyskusala,pretoze zatial som tu moznost nemala.kedze som maniak na pecenie a varenie rada by som vyskusala mandlove maslo,kokosovy olej a skoricu ;) a s tychto produktom by som skusila upiect napriklad aj taketo zdrave ovsene lievance ;)

kajastefan
30. jún 2016

SMOOTH ARABICA pretože je aj pre mamičky čo ešte koja
POWER COCONUT a ORIGINAL GHEEpre mňa a moju rodinu

levik33
30. jún 2016

Urcite kasu motning mix, lebo kaše u nad ficia kokos olej hlavne na chutne kolaviky a kakao,ktore milujem😉

anka2103
30. jún 2016

Je mi jedno co by som od vas ziskala,ved nic nieje dnes zadarmo a vyskusat zdravy sposob potraviny od vas a este aj zrecenzovat by bolo super. Mna osobne by potesil kokosovy balicek ci uz olej,maslo.. asi sa to sama neodvazim vyskusat kupit a tak by som mala podnet vyskusat veci,ktore su tak referovane. 😉

curcuma
30. jún 2016

Keďže ja kávu rada mám,
určite si na tej Vašej Organic Espresso pochutnám,
pri varení experimentujem,
preto mandľové maslo urobilo na mňa dojem.

A ten tretí výrobok,
no smerom k maškrteniu by som urobila krok,
Power Breakfast Morning Mix ma oslovil,
svojím jedinečným zložením na mňa zapôsobil.

Tak som si teda z ponuky vybrala,
až hladná som odrazu z toho zostala,
už len, aby sa šťastie na nás usmialo,
a Power výhru k nám privialo 😉.

krisiti1
30. jún 2016

určite by som rada vyskúšala mandľové maslo a aj morning mix, lebo raňajky sú základ dňa. a samozrejme power espresso lebo dobrá káva nie je nikdy zlá 🙂

adad23
30. jún 2016

Ja by som rada vyskusala maslo ghee, Morning mix a mandlove maslo 🙂

majjka4
30. jún 2016

Velmi by ma potesilo Mandlove maslo, Cejlonska skorica a Arabika speciality ECUADOR,
preto lebo mam rada zdrave veci a tieto vyrobky som este neskusala, tak by to mohla byt dobra prilezitost 🙂 😉

evulienkaslx
30. jún 2016

My by sme radi vyskusali vasu skoricu, nakolko rada pripravujem "rychle " kolaciky , chutovky a najma cheesecaky, taky skoricovy alebo skoricovo-kavovy by nemusel byt zly.
Pre nasho tatinka by sa hodila kava, aby mal po robote vecer viac energie pre nas.
Pre mna zase morning mix, aby som sa stihla konecne poriadne a zdravo naranajkovat pri nasej malej motorovej myske a vladala po cely den 🙂

patkaa555
30. jún 2016

Tak mna zaujalo uplne vsetko ale najviac ospaevovane su asi: Morning mix, mandlove maslo,a ghee. Takze za mna tieto 3 veci. Rada rada vyskusam 😉Samozrejme nie sama

pillipilli
30. jún 2016

Vyskusala by som kokosove maslo ( milujem kokos ), mandlovy olej ( ten kupuvam v zahranici ale pre maleho natieram ho tym ;) ) a skoricu ( palacinky, varene vinko alebo aj pridavam do domacej masky na tvar )

xxxxxnnnnn
1. júl 2016

Ja by som si vybrala viac výrobkov, keďže ponuku máte parádnu...............ale tri naj sú

* CACAO ALMONDS - bio mandle. Máme radi celá rodinka a bio sme ešte neskúšali. Také na zahryznutie hocikde - pri vode, v aute, doma pri telke

* Mandľové maslo - aby sme mali dostatok energie na naštartovanie pekného letného dňa

* POWER COCONUT - lebo je 100% panenský nerafinovaný a chemicky čistý a znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení..................ako prevencia

Tešíme sa 🙂 😎 🙂

mizub
1. júl 2016

Veľmi rada by som vyskúšala Vaše výrobky 🙂 Najviac ma zaujal kokosový olej - Vašu značku som ešte nemala možnosť vyskúšať, doma sme však mali rôzne iné a mladšiemu synovi chutí dobrý "kokosák" priamo z pohára, len tak čistý 🙂 Manžel má veľmi rád kvalitnú kávu a dnes má akurát okrúhle narodeniny, tak pre neho by som na vyskúšanie vybrala Organic espresso. A čo ma zaujalo najviac je cejlónska škorica 🙂 Ja osobne zbožnújem škoricu, keď je v recepte dáme trochu škorice, tak ja jej dám minimálne za plnú lyžičku, lebo zbožňujem jej vôňu a jemnú pikantnú chuť. Cejlónsku škoricu som ešte nikdy nechutnala, preto by som ju rada otestovala, či je iná ako tá z obchodu, či by som sa po jej ochutnaní vedela vrátiť aj k "obyčajnej obchodnej" škorici 🙂

zuzapavla
1. júl 2016

1. káva
2. kokosový olej
3. kakao

Ďakujem 🙂

maryon1
1. júl 2016

Ja by som rada vyskúšala Vašu kávičku - Organic Espresso alebo aj Smoth Arabica, s manželom milujeme kávu, najmä spoločnú rannú šálku si spolu vychutnávame 🙂

Tiež škoricu - tú mám rada pre jej vôňu, chuť - spája sa mi hlavne s dlhými zimnými večermi, s Vianocami, keď všade vonia vanilka, škorica, med, varené vínko...

jane0123
1. júl 2016

jeej, ja by som rada vyskusala kávu, len si ju nemam kde pomliet, takze okrem toho Morning mix, cejlonsku skoricu a power oil.dakujem 🙂

jane0123
1. júl 2016

oprava mandlove maslo namiesto power oil 🙂)))