POSLEDNÁ SÚŤAŽ/ANKETA

sisa_dm
Moderátor
14. apr 2018

Napíšte mi, ktorú našu značku máte najradšej a prečo 😊.
Zajtra večer vyberiem 3 z vás, ktorým pošleme dm balíček🙂

beky1813
14. apr 2018

Babylove 😊 objavila som ju pri prvej dcerke a bola pre nu top a aj pri druhej pokracujem. Pouzivame plienky, vlhcene, prikrmy, kozmetiku. Je to idealny pomer ceny a kvality.

radka1907
14. apr 2018

Baby Love pouzivam plienky a vlhcene. Najlepsie nam sadli zo vsetkych znaciek. A pri nazbierani bodov paradna zlava 😚😚😚

slavuska237
14. apr 2018

Babylove všetko vsetulinko tejto značky je top! A pravdepodobne to už prešlo aj našimi rukami ♥️

viktoriadiana
14. apr 2018

Babylove a dm bio su moje najobľúbenejšie značky. Moja dcérka ma všetko od tychto dvoch značiek uplne všetko. Používame ju kvôli dobrým ohlasom a hlavne kvôli zlozeniu. Babylove plienky bez parfumacie, vlhcene, kozmetika pre bábätká, babylove prikrmy a dm bio prikrmy u nás top ine jej nedavam neobsahuju cukor, soľ. Všetko pre moje dieta nájdem na jednom mieste čo je pre mna veľká výhoda

jance333
14. apr 2018

Babylove, hlavne eko-plienky, sú super. chvíľu sme látkovali, ale zo zdrav.dôvodov sme to nechali a pri týchto plienkach ma svedomie až tak nehryzie. + som zaťažená na srnky a bola som veľmi milo prekvapená, keď som na plienočkách objavila moje milované zvieratko 😂

matarka
14. apr 2018

Aj u nas je to znacka Babylove, hlavne plienky - velmi dobry pomer kvalita-cena, kupovala som ich pri starsej a aj nadalej budem aj pri mladsom. V tesnom zavese ide DM bio, pretoze odkedy mam deti, ovela viac dbam na zlozenie potravin.

lbk
14. apr 2018

Balea krem na nohy (Urea Fusscreme). Manzel mi s nim vecer masiruje nohy.
Inac mame radi vsetko od Balea.
Ked boli deti male, tak sme pouzivali plienky baby love a vlhcene utierky.

alobalka
14. apr 2018

@sisa_dm za mňa nateraz Denkmit a Sanft und sicher. Lebo veľmi rada používam vlhcene obrusky (do domacnosti, na podlahu, antibaktetialne) a popri deťoch aj vlhceny toaletný papier, ktorý máte najlepší na trhu! Obzvlášť ten s bambuckym maslom. No a čochvíľa to iste bude babylove a vaše plienky. Dve novorodenecke sady už mám nachystane🙂

nikush24
14. apr 2018

Jednoznacne babylove! Je to super znacka,jemna k detskej pokozke,hlavne plienocky,vlhcene utierky,kedze som cestvou mama len od januara,tak mi velmi zalezi na krasnom voňavom a zdravom syncekovi.detsku kozmetiku pouzivam aj ja,odporucam ju vsetkym znamym.a kedze som v dedine v partii mamiciek,tak si robime plienkove torty,kde su vsetky veci z Dm🙂 jednoducho skvele prrodukty na jednom mieste!

barca127
14. apr 2018

Balea ficime ma nej ja muz aj dcery ;)

hela_tn
14. apr 2018

Babylove do rucicky

bambulka9999
14. apr 2018

Babylove jednoznacne. Super znacka, jemna k detskej pokozke. Pouzivali sme vsetko, plienky, vlhcene utierky, mlieko, flase, presnidavky, tycinky. Proste vsetko, co vas napadne.
Pouzivame vela produktov z DM predajne.

lelusa
14. apr 2018

Babylove jednoznačne! maximálna spokojnosť!

anka2015
14. apr 2018

Balea - celá rada, dobrý pomer kvalita - cena 🙂

majocka24
14. apr 2018

Nebude jedna ale dve babylove a balea na tieto ja nedam dopustit ❤👍❤ a nehnevajte sa ze som nevybrala len jednu

lbkz
14. apr 2018

Babylove znacka zvitazila. Pre drobca kupujeme vsetko - plienky, vlhcene utierky a aj Bio mlieko babylove. Drobec nema ziadne problemy. Som s touto znackou velmi spokojna. Je prijemna a jemna k detskej pokozke.

shilou
14. apr 2018

Babylove plienky...a vlhcene...su top

patriciakm
14. apr 2018

Ja mam najradšej značku Alverde a to konkretne pleťové kremy, na moju citlivú pleť. 💆🤗

ivusa3
14. apr 2018

Spokojnost s Babylove kozmetikou, vlhcenymi utierkami pre nasho syna ;)

erikaemkina
14. apr 2018

Krásny večer prajem , najradšej Balea
Pocit sviežosti a oddychu , relax a neskutočná famózna vôňa .. Všetko od Balea

jasminet
14. apr 2018

u nas ebelin a balea - fajn kvalita za rozumnu cenu

anka2103
14. apr 2018

Babylove, koli detom. Ci uz obrusky, plienky, sprchovacky. A Denkmit cistiace prostriedky vsehodruhu.
No nesmie chybat u mna doma ani zasoba sprchovaciek Balea. To sa neda vybrat jeden 😊

kacerkal
14. apr 2018

U nás vyhráva kozmetika z Weledy, najmä nechtíkový krém, ktorý zahojí všetko 🙂

dajusha
14. apr 2018

Babylove pre drobceka a pre rodicov Balea. Sprchace aj spreje su uplne uzasne 😊😊

ciusinka
14. apr 2018

Určite Denkmit,pomer ceny a kvality týchto výrobkov je proste bezkonkurencny 🙂

miriamka24
14. apr 2018

Jessa - najdlsie pouzivany produkt, ktory od kedy som 1x vyskusala nevymenila som ho ;)

veriton
14. apr 2018

Babylove - plienky sú najlepšie za skvelú cenu 👍

86488648
14. apr 2018

Pre mna a manzela alverde,pre syna babylove a alverde pre nas dom denkmint....

esme22
14. apr 2018

Pre mňa je to baby-love a DM bio, plienky su výborné, výživy, mydlá, šampón, zubná pasta,ovsené vločky, kukuričná a špaldová kaša...nič z toho nemôže u nás chýbať. Kupujem ale veľmi rada aj značku feel eco- prášok na pranie, aviváž, prípravok na riad aj do umývačky riadu. A pre seba aj kozmetiku alverde.