Čo všetko ste už povysávali? Chrumky, lego, ponožtičky, prilepené lentilky - ha ha 🙂

samsung_tomas
Moderátor
16. nov 2017

Čo všetko ste už povysávali? Chrumky, lego, ponožtičky, prilepené lentilky - ha ha 🙂 A vaša skúsenosť? U nás aj papanička pre psiíky sa často-krát ocitne ako úlovok na posteli, ups.

ludka140281
16. nov 2017

často mi vysávač"zožerie" perly,ked dievčatá neupracu,chrumky su u nas bežne,burizony a papierove servítky spoza postele🙂aj ponožka už bola,ale vyberali sme ju ....uáááá,to bolo hrozne,,obalená vlasmi a prachom 😨

sperka
16. nov 2017

U nás sa nájde fakt hocičo. Manžel stolár, takže bežne máme piliny, triesky i klince a pripinčky. U detí hlavne malé hračky z kindervajca, alebo najnovšie penové náboje z pištole. Omrvinky z jedla sú bežné. Našťastie, že nemáme zvieratá dnu. ;)

lucka011
16. nov 2017

Fuuuu, u nás bolo vo vysávači už snáď všetko. Korálky, ponožky, pastelky, kapesniky, hračky, šaty pre bábiky, jedlo, piesok, puzzle. Vysávač je môj dobrý spojenec, keď baby nechcú upratovať, stačí zobrať vysávač. A oni už vedia, že čo nebude upratané spapá vysávač 😝

tanalyn
16. nov 2017

Už ani neviem, čo všetko som povysávala 🙂 Hračky, ponožky, pukačky, gumičky, hračky z lega... A to je asi len slabý odvar 🙂

aliii3
16. nov 2017

Uz sa mi podarilo fakt vsetko mozne povysavat. Vacsinou su to moje sponky, odpadnute gombiky z oblecenia a podobne :D

helena1982
16. nov 2017

u nas strasne casto servitky a ponozky co su pod postelou alebo za nou. plus take veci ako gumicky do vlasov to je uplne bezna vec 😀

lulula12
16. nov 2017

Ja nastastie doposial som vysavala len po mne a po mojej polovicke, takze nejake lentilky alebo nieco podobne sa mi nepodarilo vziat do vysavaca. Ale take arasidy alebo obal z horalky ten tiez za sedackou sa nasiel 😀

deti95060810
16. nov 2017

načúvací prístroj za 800 e....😉

jaruskatt
16. nov 2017

no ja často aj záclonu scucnem do vysávača 😀
tam to ide v stotine sekundy no vyťahujem ju tuším až zo sáčka 😉

1988majka
16. nov 2017

Nasi chalano maju taky chlpaty koberec a velmi nedbaju na upratovanie ..tak to len pocut ten hrkavy zvuk v hadici a vieme ze dalsie lego padlo za obet

samsung_tomas
autorModerátor
16. nov 2017

@1988majka vynikajuce prislusentvo pri vreckovom vysavaci EZCyclone by vam vyriesil problem

https://www.youtube.com/watch?v=5sNBmfAWAXk

. Pripadne bezvreckovy vysavac. Kde dane lego najdete bezproblemov

1988majka
16. nov 2017

@samsung_tomas dobry tip dakujem

samsung_tomas
autorModerátor
16. nov 2017

@1988majka zamalicko

tudla
16. nov 2017

Simku striborne nausnice. To som ked som vusala som myslela ze malu povysavam inak na beznom poriadku su burizony chrumky a ine namky. 😂😂😂

lussy353
16. nov 2017

Ja už aj drobné peniaze, sponky do vlasov. :D

kinga181
16. nov 2017

Stastie ,ze nas vysavac nevie rozpravat. Chudak uz ochutnal toho naozaj ,ze dost. Jeho jedalnicek obsahuje: ponozky, vlasy, cukriky a dokonca je aj kavickar ,ked sa nam podari rosypat ,proste je to gurman.🙂

cupakabricka
16. nov 2017

u nas je to podobne.. sponky stipceky do vlasov gumicky chrumky servitky ponozky a tera z najnovsie obcas aj krieda kedze ma izabelka tabulu na kreslenie a nikdy kriedu neodlozi nazad.. z jedla su to iba omrvinky pripadne sem tam nejaky chlebik alebo rozok lebo zbytok povysava nas pes 😉😝

danmag
16. nov 2017

My povysavame tiez kadeco najcastejsie gulicky do mlieka

simi35768924
16. nov 2017

Ja som sa stale sťažovala manželovi,že mám už starý vysávač a že mi treba už nový lebo tento už neťahá😃😃 ten náš berie tiež všetko jedlo čo je na zemi ale najnovšie berie už aj šrobováky😃 manžel keď vydel čo som schopná povysavať, zahlásil iba ,že nový vysávač mi netreba,že tento keď dokázal povysávať šrobovák vie povysávať všetko...a mala som po novom vysávači😤😤

girko
16. nov 2017

Lego pravidelne dolujem z vysavaca. Najmladšia dcera ked zapnem vysavac uteka upratovat. Pravidelne vysavam ponožky...

samsung_tomas
autorModerátor
16. nov 2017

@girko riesenim, ktore by vam ulahcilo pracu je bud na vreckovy vysavac pouzit specilny cyclonovy filter

https://www.youtube.com/watch?v=5sNBmfAWAXk

Samsung ho ma ako prislusenstvo, alebo pouzit najnovsi bezvreckovy vysavac s Turbinovou technologiou (Anti-Tangle Cyclone filter). Velmi lahko sa cisti s porovnanim akymkolvke bezvreckovym vysavacom a ma vynikajuci staly saci vykon. napriklad http://www.samsung.com/sk/vacuum-cleaners/vc07k... samozrejme su aj lacnejsi a drhahsie modely

sisao
17. nov 2017

Ked vypraznujem vysavac,tak zasnem co vsetko v nom najdem,chrumky,gombiky,igelitovy sacok,lego,rozobraty stipec na pradlo,vlhcenu vreckovku,miny auticko,keksiky,palicky,fokonvs mince,ceruzky a podobme a cudujem sa potom preco😅 zle berie smeti

jajajaja01010101
2. apr 2018

to ja pravidelne ponožky silonky servitky nestažujem sa,ja sa z toho opačne tesim,,ehmm ked si niekto nevie upratat veci na miesto šup s nimi do vysavača,myslím si že asi nebudem jediný "škodoradostný" či mylim sa? 🙂

jkadankova
2. apr 2018

môj brat ako dieťa povysával vodu z vázy ;) "vysávač sa pocikal" Prežil aj brat aj vysávač.

jajajaja01010101
2. apr 2018

treba kupit vodny,a este pridam šampon nech je penova party :D

sisao
2. apr 2018

Moj maly syncek ten povysava vsetko naposledy svoje ponozky