Maminky, kam s klasickým vysávačom v domácnosti?

samsung_tomas
Moderátor
14. nov 2017

Maminky, kam s klasickým vysávačom v domácnosti? Navyše keď potrebujete v byte každých 10cm štvorcových? Ako to riešite u vás doma? A ešte otázočka - aj na vysávač padá prach - ako často ho čistíte?

cupakabricka
14. nov 2017

dobry vecer... ja tak raz za tyzden prejdem s vlhcenym obruskom. a latkove vrecko vyperiem podla potreby.. tak raz dvakrat za mesiac.
uskladnujem v izbe v rohu..ma tam vzdy miesto a je dostupny hned ked potrebujem🙂😉

sissi252
14. nov 2017

vo vstavanej skrini na zemi. hadice a trubicu v krabici na poličke nad vysávačom. je to pokope a nikomu to nezavadzia. ani toľko prachu naň nesadá 🙂

adel47
14. nov 2017

U nás má miesto v šatníku😉

radka2119
14. nov 2017

Ja ho skladujem v spajzi .nezniesla by som ho niekde v spalni kde by bol na ociach.

zltalienka
14. nov 2017

U nás na miesto v kumbaliku, pod regál sa vojde telo vysávača, potom samostatne hadica, rúra a aj nadstavec.

A čistenie? O to sa minule postarali moji junaci. Jeden z nich vysávač olieval vodou zo svojej fľaše na pitie a ďalší dvaja vysávač usilovne drhli s penovymi kockami. Vysávač to našťastie prežil.....a deti tiež.

ivec16
14. nov 2017

na wc v skrini 🙂 som rada ze je wc vacsie a zmestila sa tam skrina s cistiacimi potrebami a vysavac

sperka
15. nov 2017

Dom máme v rekonštrukcii. V pláne máme šatník, kde si spravím "kumbál" na vysávač a iných upratovacích pomocníkov.

nelly761
15. nov 2017

My ho mame v kute pri,skrinie ale veruze prach,na.nom,neutieram 🙈🙊🙉😱

zzkmetova
15. nov 2017

Náš vysávač máme v obývačke v jednej zo sedačiek aj so všetkými príslušenstvom. Čistíme ho podľa potreby. Keď mením sáčok tak čistíme aj filter a utriem ho. Naviac ho používame aj na ťahanie soplikov asi ako väčšina mamičiek.vtedy ho zvyknem (keď je koniec ťahaniu soplikov) trochu vydezinfikovať - hadicu vysávača vyumyvam vo vode a dezinfikuje savom.

lucka011
15. nov 2017

Na chodbe v rohu a vôbec mi neprekáža, že je na očiach. Používam ho veľmi často. Aj keď máme všade plávačku, metlu nepoužívam. Všetko si vždy povysávam. Mám bezvreckový vysávač, takže keď asi tak po kazdom štvrtom vysávaní umývam nádobu, tak ho aj pretriem. Ale utieračky prachu sú väčšinou moje dcéry, oni sa na ňom popri vysávaní aj povozia. Ja naň nedám dopustiť. 🙂

slnieckolu
15. nov 2017

My mame centralny vysavac, takze skladujem len hadicu stocenu vstav.skrini v predsieni. O udrzbu "centraly" v garazi sa stara manzel vtedy, ked je to potrebne.

sonica
16. nov 2017

@samsung_tomas ja ho mam odlozeny v skrini, ale skor mam jednu otazku, mam uz treti vysavac s cyklonovym filtrom na trubici od vas, ale co je problem su labilne hlavice na podlahu, teda ten ich klb, uz tri sa mi podarilo zlomit ked sa zasekli ci uz do strbiny gauca, ci skrinky a kupovat stale novu je trosku drahy spas, ked dve nove hlavice ma stoja prakticky to co novy vysavac... co ma cim dalej tym viac odradza od Samsungu, pritom s týmito vysavacmi som dokonale spokojna aj v domacnosti s dietatom a dvoma mackami, preto by ma zaujimala, ci by sa nad tym mohol niekto zamysliet a nieco s tym spravit, lebo tie klby su neskutocne krehke, nie je nutne ani pouzit nejaku vacsiu silu, staci blby uhol a je to zlomene... :(

samsung_tomas
autorModerátor
16. nov 2017

@sonica Dobry den, nakolko mi servis hlasi nezvycajne chyby u vysavacov. Chcel by som sa spytat ci ste boli dany vysavac reklamovat na servise, pokial sa vam to dokonca stalo viac krat. Nakolko servis je vo vela pripadov nakloneny pro-zakaznicky a pokial by tam bola vyrobna vada. Vam hubice vymeni za nove. Ak sa mozem opytat o aky model vysavaca sa jednalo. Dakujem

girko
16. nov 2017

Chcela by som ho mat v vstavanej skrini kde mame na to vytvoreny priestor. Nas vysavacje vsak stale v pohotovosti a neustale ho presuvame po schodoch ... v detskych izbach je to s vysavanim ako s Eiffelovou vežou - keď skončíte s údržbou na jednom konci môžete začať na druhom.

sonica
17. nov 2017

@samsung_tomas riesila som cez servis zvolen, dva krat som kupovala novu hlavicu, treti krat som kupila radsej cely novy vysavac, nepomohlo, zlomila sa dalsia, komunikovala som aj cez vasu stranku samsung... ne riesila som to ako reklamciu, na kolko mi je jasne, ze by to neuznali, ze bola poucita neprimerana sila...
aj ked teda fakt na to nie je nutna ziadna velka sila, blby uhlol, potiahnete k sebe ako normalne pri vzsavani a uz to je, ten plast je tam krehky a ked som skumala ako to drzalo vlastne ten pohyblivy klbik kde mi to uz vlastne tri krat ruplo, su len take tenucke kusocky...
momentalne vysavam s polepenou hlavicou, aj ked je to nekomfortne, ale uz nemam chut kupovat novu...
a to mam uz fakt treti vysavac tohto druhu, pretoze inak absolutna spokojnost... prvy zostal ec, druhy je funkcny v pivnici a treti v skrini...
presny typ mozem pozrie, ak najdem uctenku, pripadne nafotim...

samsung_tomas
autorModerátor
17. nov 2017

@sonica @sonica poprosim vas poslite mi prosim do spravy na vas kontakt a danu situaciu vyriesime. Pravdepodbne ste nasli specialny uhol s kombinaciou sily, kedy sa vam to podarilo takto vyriesit 🙂 V kazdom pripade servis vo vela pripadoch je velmi prozakaznicky a niekedy sa oplati min informativne to skusit. Specialne Samsung. Dakujem a prajem pekny den

sonica
17. nov 2017

@samsung_tomas no ja som riesial cez vasu stranku kde sa da objednat hlavica, priznam sa, ze reklamaciu som naozaj neskusala, nakolko asi sam mate skusenosti ako to v obchodoch chodi...
odporucili ma na zvolen, kde komunikacia super, dodanie rychle, ako na jednotku, len ked sa mi to stalo uz treti krat, tak to cloveka mrzi...
presne tak, stacil jeden spravny uhol a ani sila nemusi byt velka, dopredu a dozadu tak ako ked normalne vysavate... pre prvom to boli take tie vystupky co drzia tu hlavicu na novej boli take tenke pruzky spodkom hlavice, ktore isli papa...
ale som rada, ze ste sa objavili na koni, vse vyrobky mam naozaj rada a fakt som im verna nie len pri vysavacoch, ale aj televizore 🙂
kazdopadne dakujem za tieto rychle reakcie 🙂
pekny predlzeny vikend aj vam 🙂

kim_rossi_stuard
21. nov 2017

ja mam v kupelni, ale planujem schovat do skrine