Aké ovocie máte v jogurte najradšej? Podeľte sa s nami o to, čo vám najviac chutí 🙂

janka_rajo
15. sep 2015

Ahojte maminky aj tatinkovia. U nás doposiaľ jednoznačne vedú príchute ako čokoláda, vanilka a karemel. No priznám sa bez mučenia, že príchute novej Probia NATURE predčili moje očakávania. Ako je to u vás? Ktorá príchuť vyhráva vo vašej rodinke? Radi skúšate aj nové chute, či zostávate radšej pri starých osvedčených? 😀

11nika11
15. sep 2015

U nás jednoznačne čokoláda 🙂

magdicka111
15. sep 2015

U nás vanilka

stepanka274
15. sep 2015

U nas jahoda,

erika630
15. sep 2015

čokoláda a karamel 🙂

sense
15. sep 2015

Mocca, mango al. Rebarbora v posk dobe

bazoskaa
15. sep 2015

My ficime na cokolade 😍

bajka22
15. sep 2015

Nam najviac chuti vanilka 🙂

horana
15. sep 2015

Nielen podla modernych vyzivovych doporuceni, ale uz napr. aj podla tisicroci poznania starovekej ajurvedy a dalsich smerov ktore sa zhoduju, sa jogurt (potazmi mliecne vyrobky celkovo) nemali kombinovat s ovocim. Ide o rozne casy travenia, mlieko, aj kedy "nakysane" a "s priatelskymi bakteriami" sa travi inym sposobom a inym casom (dlhsie) nez ovocie (kratke travenie, ine enzymy sa vylucuju). Ovocie ktore by inak preslo rychlejsie, brzdi jogurt a potom to mierne zahniva v crevach, je tam sice mierna ale toxikacia organizmu. Dokopy to citlivejsim moze sposobit traviace tazkosti, ktore nemusia byt na prvy pohlad viditelne, kazdopadne pre kazdeho je to nieco co ked nemusi, nemal by robit. Ze sa to masovo robi nespravne, je chyba. Jogurt by sa skratka s ovocim dokopy jest nemal vobec.

Ovocie by sa idealne malo komzumovat ako samostatny chod (desiata), cim menej druhov naraz a ked mozno vylucit nezrele (cestou ci chemiou vynutene "zrenie") exoticke druhy.
Ked uz ovocie k niecomu, tak napr. psenovy nakyp.

jasminet
15. sep 2015

u deti jednoznacne cokolada 😀 ovocne jogurty velmi nejedia, ja si dam rada biely jogurt, med a orechy

tinuli
15. sep 2015

Čučoriedka jednoznačne, mňam 🙂

ludka140281
15. sep 2015

jahoda,tvaroh,vanilka

irenaliza
15. sep 2015

My najradšej biely jogurt a samy si nakombinujeme- niekedy si am dcérky dajú Granko, inokedy ale najradšej domáce jahôdky, malinky, marhule- v zime máme zavárané od babiek a dedkov a super, takže na aký máme práve chuť také si samy vyrobíme, ale jasné,že kúpime aj už ochutené, hlavne sú top cez týždeň,kedy máme zhony, ale cez víkend si vychutnáme spolu a vyberáme čo si dáme a stále striedame- aj jablĺčka, hrušky,čučoriedky... Pekný deň

matricia
15. sep 2015

Čučoriedky, maliny, figy

mamulienka30
15. sep 2015

Broskyna a kokos

reni1512
15. sep 2015

moje naj v jogurte su MARHULE 🙂 😉
.....a to vanilkove mlieko MILUJEM 🙂

mabliss
15. sep 2015

Najoblubenejsia príchuť je u nás vanilka, manžel má veľmi rád čokoládu a liesk.oriešok. Často chute obmiename,keďže spotreba jogurtov a podobných výrobkov je obrovská. 🙂 V podstate zjeme všetko,len jahodove nič nekupujem. Tie jediné máme radi len čerstvé-zo záhradky. 🙂

fra
15. sep 2015

brusnice

googlinqa
15. sep 2015

Broskyne, jahody, maliny, vanilka

sluchatka
15. sep 2015

Mango, maracuja a hrusky

anuskaaprazko
15. sep 2015

cokoladu 😀

janka279
15. sep 2015

Ja si kupujem biely jogurt a davam si don figovy dzem.

bandurka1979
15. sep 2015

u nas vedie čokolada a potom jahody

carrie4
15. sep 2015

u nás vyhráva jahoda a čučoriedky 🙂 , ale skúšame radi nové príchute

matusik24
15. sep 2015

Ja skúšam všetko nové a top jogurt pre mňa je káva a tiramisu ,no u detí zásadne vedie jahoda a čokoláda a cez sviatky, keď robia limitované série tak vedie medovník. 😀

purinkaa
15. sep 2015

Napriek tomu, ze rada skusam nove prichute ako MANGO, FIGA,....casto sa vraciam k osvedcenym tradicnym prichutiam ako JAHODA, VANILKA 🙂

kupcovci
15. sep 2015

Čučoriedka, malina

beatabuckova
15. sep 2015

U nás jednoznačne vyhráva vanilka-tú každý zbožňuje okrem mňa 🙂 Za mňa oriešoka straciatella 😀

nikush
15. sep 2015

Ked je cokolada ovocie, tak zozeriem vola. My jeme biele domace

aicha15
15. sep 2015

višne a pečené jablko

zita19
15. sep 2015

Naj naj je broskyna, lenze je tak malo kvalitnych jogurtov s broskynou (ak vobec, lebo uz davno som zivy broskynovy nestretla, takze sa broskynovy vyraba z domacich presladzovanych broskyn a bieleho jogurtu). Na druhom mieste visna. Ale nesmie byt miesany. Ovocie si musi pekne lezkat na dne kelimka a cakat, kym si s nim spravim mramorovy jogurt.