SÚŤAŽ o praktický a kreatívny darček

julius_tpd
30. nov 2015

Na jeho získanie pritom stačí tak málo. Keďže sa blížia Vianoce a prípravy stromčekov su v plnom prúde, súťaží sa o najlepšieho detského pomocníka. Prispejte najkreatívnejšou fotkou alebo foto príbehom ako vaše dieťa pomáha pri tvorbe vianočnej atmosféry. Nezáleží na tom, či už sa bude jednať o zdobenie stromčeka, či pomáhanie pri pečení vianočných koláčikov. Jednoducho fantázii sa medze nekladú.

Darček pre novorodenca v tvare TROJKOLKY v hodnote 69,99 EUR.
Balenie obsahuje:
40x jednorázová plienka Pampers veľ. 2
2x bavlnená flanelová plienka T-Tomi
1x hrnček na nápoj 200ml – AVENT
1x plyšová hračka
2x podbradník
2x bambusivá žinka na umývanie
2x detské ponožky veľ. 62-68

Navyše, aktuálne u nás v TPD až do Vianoc rozdávame každý pracovný deň 500 EUR! Preto sme sa rozhodli, že aj keď kreatívny darček vyhrá iba ten najlepší a najkreatívnejší detský pomocník. My dáme až piatim z Vás šancu vyhrať počas XXL Vianoc. Inak povedané, nami zvolení piati najlepší pomocníci budú zaradení do žrebovania o 500 EUR, ktoré žrebujeme každý pracovný deň, pričom nie sú podmienení žiadnou registráciou, ani nákupom.

1. Miesto získa:
Darček pre novorodenca v tvare TROJKOLKY v hodnote 69,99 EUR.
Zúčastnenie sa žrebovania o 500 EUR

2. - 5. Miesto získa:
Zúčastnenie sa žrebovania o 500 EUR

Fotky je možné pridávať do nedele 6.12.2015, víťazi budú zverejnení do piatku 13.12.2015. Darček bude zaslaný do troch týždňov od zverejnenia výhercu, alebo si ho je možné vyzdvihnúť aj osobne v predajni TPD.

------------------------------------------------
Vyhodnotenie:
1. Miesto:
@magdalena459

2. – 5. Miesto:
@iwesska
@majik66
@jeyka
@janulla142

Výhercom gratulujeme!

majik66
3. dec 2015

Misko je moj skoro trojrocny syncek. Rad mi pomaha varit, ci upratovat, ci zehlit.
Obcas aj pozlosti, ale na to kazda mama dokaze rychlo zabudnut, ked sa na nu jej dietatko krasne usmeje a povie LUBIM TA.
Vianocna atmosfera sa u nas prednedavnom zacala vo velkom prude. Ked bol Misko malym babom uzivali sme si Vianoce a kazdy pohlad na neho, ked videl rozvieteny Vianocny stromcek...bolo to mile...
Nakolko je uz z neho ,,velky,, chlap, tento rok je to uplne o niecom inom.
Ako mozete vidiet na fotkach Misko sa zapajal do pecenia pernickov. Spolu s tatinom vykrajali kadejake kreativne postavicky , veci, ( nakolko ich misko vo svojich ruckach este domodelovaval 😎
Muka lietala kadetade, no najviac ma prekvapil ked mi do kuchyne doniesol plech plny pernickov na pecenie...no proste silak 😅 Samozrejme on bol aj prvym ochutnavacom, a kedze chutilo Miskovi, chutit bude vsetkym.
Bol to velmi krasny vecer, aj ked po nom nasledovala upratovanie stalo to za to.
O niekolko dni neskor, sme zacali zdobit stromcek. Malicky, ale peknucky.
Misko hned z krabice povytahoval ozdobky a samozrejme este predym ako ozdobil stomcek, skoncilo to na jeho hlavicke :D
Bola to zabava hrou, spojena s kreativitou Misiaka.
Stromcek sa podarilo ozdobit, este ja predvianocne fotky nafotit a dokonca aj vyskusat, co by bolo vhodne si obliect na vianocnu veceru(nakolko tak rychlo rastieme, tak radsej generalka predym).
Teraz, ked su uz hlavne veci pochystane, spolu sa vytesujeme z vianocnej vyzdoby doma aj vonku 🙂Tesime sa na Viance aj na darceky...
Najkrajsiu vianocnu atmosferu mame vdaka nasmu syncekovi,ktory je pre nas najvacsim darom 😉 Vdaka nemu sa vraciame, do tych nasich cias detskych.
NAJVACIA RADOST JE DETSKA RADOST 🙂 😉 potvrdene na 100krat 😎

aries2004
4. dec 2015

Vianočné upratovanie u nás 🙂

xevulax
4. dec 2015

U nas plati, ze nase deti najviac pomahaju, ked nepomahaju 😂 velmi radi vsak pomahaju pri nakupovani- ako vsetky deti, miluju jazdu v nakupnom kosiku (ked ich tam napracem vsetky tri, uz celky nakup nespravim, lebo sa nezmesti- ma to vyhodi, neminiem tolko penazi🙂, z priprav miluju vyhadzat vsetky misky, sitka a podobne a davaju si ich na hlavu (obcas vezmu aj varechy a vyzeraju ako mali vojaci🙂 najvacsia pomoc je, ked vedia v klude sediet a pocuvat rozpravku, alebo sa zahrat (co su u nas tak 2 minuty). Momentalne zbieram odvahu ozdobit stromcek (snad za tie 2 tyzdne odvaha pride), lebo neviem, ci to tento rok neprezijem ja, alebo chudak sttomcek 😂

janulla142
4. dec 2015

" Jaky si tu udelas takovy to mas " 😃samozrejme je to dama a saty nesmu chybat ani pri peceni😊

ludka140281
4. dec 2015

u náš rád pečie ocino,ale pst,aby sa mi nehanbil a neprestal,a dievčatá samozrejme pomáhaju,,,,.U nás ocino aj žehlí 🙂 aby si mamka oddychla a aby dostal odmenu 🙂 😀

irenaliza
4. dec 2015

Krásny predvianočný čas všetkým v TPD aj Vám @julius_tpd.
Krásnu súťaž ste vymysleli, ale ja akosi pri mojich dcérkach , keď pomáhajú s pečením, upratovaním, alebo akôr rozhadzovaním vecí nestíham fotiť, alebo som možno lenivá a momenty si uchovávam v hlave, a tak aspoň niečo ak môžem napíšam.Tento rok nás pečenie a vykrajovanie čaká ešte, ale minulý rok piekli dcérky s tatinom, 3- takže to bolo, múka všade, najprv vykrajovali vykrajovátkami a potom si tvorili sami, takže sme mali všeličo-tzv.koníkov, veveričky, lopty... a manžel sa obrnil trpezlivosťou, lebo cesto tým , že ho stále posypovali múkou sa potom ťažko vaľkalo a nestíhal, piekol, vyťahoval z rúry, medzi tým sa dievky hádali, ktorá to má krajšie... Ja som aj s vtedy ešte malinkou na rúčkach pozorovala a usmievala sa, že o pár rokov už ony takto budú piecť so svojimi deťmi....
A náš Vianočný príbeh je aj o tom,, že každé tretie Vianoce sme mali o jedného malého človiečika viac pri stromčeku, takže pridávam aj foto- najprv s jednou dcérkou pri jasličkách a Ježiškom, potom s dvoma dcérkami a následne aj s synovcom a potom Tri dcérky a moji rodičia, s ktorými trávime sviatky, čo je najdôležitejšie a tento rok už prídeme k našim na východ so všetkými štyrmi a bude veselo, lebo už aj najmladšia chodí, a teší sa na Ježiška. Takže aj keď ostatné fotky sú krásny a pomocníci super, my aj keď nemáme šancu v súťaži pridávame aspoň fotky pri stromčeku s super starými rodičmi a prajeme všetkým krásne Vianoce a nech Ježiško splní Vaše tajné sníčky. A ďakujem za super týždeň s TPD, určite aj vďaka Júliusovi napíšem Ježiškovi aj adresu, kde môže kúpiť darček o ktorom snívam ja- kávovar. Takže Krásne sviatky a ĎAKUJEM.

wewussh
4. dec 2015

No a my sme sa dnes chytili do rozbijania Orieškov 🙂 Najrw som sa dal na to, že svjej maminke pomozem🙂...aj som pomahal,ale tak ako mne bolo dobre:D ......Podaval som jej oriesky a cakal kym ich ocisti aby som ich mohl spapat :D ..... akto kolace na Vianoce tazko budu ked mi tu škriatkovia oriešky chodia vyjdat 🙂

luma1
4. dec 2015

Kedze o tyzden budeme mat sestricku tak ja uz nevladzem vypekat preto mi moj syn a neterka pomohli piect a zdobit medovnicky, jeden medovnicek sa usiel aj do doma robeneho adventneho venca samozrejme tiez pomahali ;) niet nad vonu kolacikov v byte 🎄🎅👍🔝🎁 vesele vianoce zelame vsetkym 🌟

maryon1
6. dec 2015

Čas Vianoc je u nás spojený s pečením a zdobením medovníkov, zdobíme stromček - a samozrejme - balíme darčeky. Kupujem a balím ich v predstihu, aby som tesne pred Vianocami nemala zbytočný stres.
Tento rok mi pomáhal aj malý pomocník - ale teeeeeda zvyšok darčekov dobalím asi niekedy večer, keď už bude spať, pretože väčšia zábava je darčeky rozbaľovať, ako ich baliť 😀 😀 😀

jankaajanko
6. dec 2015

ahojte tak toto je moja mala pomocnicka ktora pomaha vatahovat ozdoby na vianocnu vyzdobu akeby ste vydeli ten bordel co po nej ostaneee juuuuj ale to nevadi upraceme abude hotvo hlavne ze bude hotova vyzdoba so stromcekom

martinkaha
6. dec 2015

Toto sú traja zo štyroh mojich malých pomocníčkov. Niekedy nevedia, či skôr zdobiť, či papkať. 😀 😀 😀 Som šťastná, že ich mám, veď pre koho iného by som pripravovala Vianoce? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

eny999
6. dec 2015

Dcerka je velky pomocnik po cely rok,momentalne pomaha s predvianocnym upratovanim svojim netradicnym vysavacom (tlcikom na maso) . Hoci dostala imitaciu skutocneho,tento je jej oblubeny. A tymto nas zaroven rozosmieva a o to predsa na Vianoce ide nie? O stastie a veselost. Okrem toho by som nemasla lepsieho pomocnika v ochutnavani vianocnych medovnikov nez je ona. Uz teraz sa tesime na carovne Vianoce 🙂

eliniatko
6. dec 2015

Ako moji krpčekovia pomáhajú, aby boli Vianoce Vianocami? No predsa tým, že sú!!! Sú mojim každodenným darom! (A teda bonus naviac - ešte tým, že tak radi nosia vianočné čiapky, čo vnesú sviatočného ducha všade kam vkročia, všakže 🙂 Môj malý Elfík a Mikulášik)

cmulinko
6. dec 2015

Ja som mamina 4 krasnych deti a moja najvacsia pomoc je,ked sa vedia bez hadky zahrat,postrazit sestricku alebo sa venovat nasim dvom psom. Laska a sudrznost mojich deti je to co mne pomaha najviac zvladnut kazdy den.

bonitka7
6. dec 2015

Moja dcerka 2,5 rocna so mnou pecie, vari, upratuje, pomaha mi pri absolutne vsetkom 🙂. Nakolko cakame druhe babatenko a momentalne zaciname 9.mesiac, tak sa snazi, aby som ja robila co najmenej a aby dcerka mne co najviac pomohla. Je zlataaa, ako velmi sa snaziii 😉 Momentalne ju najviac bavi vianocne pecenie so mnou 🙂

hopacupa
6. dec 2015

Takto sa pecie u nas ...

ip75
6. dec 2015

Sefkuchar 🙂