Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Masáž ako cesta rituálu – čo poviete na tento koncept?

patricia_trinityhotels
Moderátor
19. feb 2018

Neodmysliteľnou súčasťou hotelových služieb sú aj masáže. Novovybudované útulne priestory sú základ, naši kolegovia z Day Spa však chceli viac a to pretvoriť masáž na zážitok a posilniť tak relaxačný a ozdravujúci účel masáže. A preto sa rozhodli vrátiť pár krokov späť, oboznámiť sa s tradičnou formou pomoci prostredníctvom sily prírody. Vznikla tak rada prírodnej kozmetiky 4 ELEMENTS DAY SPA z liečivých bylín, ktorých účinky sú overené rokmi a náš nový koncept masáži inšpirovaný vplyvom tradičných 4 živlov.

Poďme však k predstaveniu celého procesu, pretože nás zaujíma váš názor 😊

4 ELEMENTS DAY SPA – MASÁŽ AKO CESTA RITUÁLU
Vraciame sa k tradičnej ceste k uzdraveniu využívaním pre nás prirodzených produktov z našich slovenských bylín. Cesta rituálu, ktorú si klient sám zostaví sa začína na recepcii Day Spa, kedy si klient vyberá masážny olej podľa želaného účinku danej byliny a jej vône. Kladieme dôraz na kvalitu a odbornosť. Naši recepční sú povolaním maséri, ochotne poradia s výberom procedúry, oleja aj sprievodnej hudby.

Masáž to je zážitok z prepojenia všetkých zmyslov. Už pri vkročení do masážnej miestnosti sa klient stretáva s vôňou oleja, ktorú si vybral. Pred masážou mu masér najprv prikladá teplý uterák, ktorý uvoľní telo aj myseľ. Kombináciou vône a hudby, v kombinácii s príjemným teplom, je docielený rituál prvotného uvoľnenia pred masážou.

Poslednou zastávkou rituálu je samotné ukončenie, kedy klient neodchádza ihneď. Po masáži si vychutná šálku dobrého čaju z bylín, ktorých vône a účinok už vnímal počas masáži. Zážitok z rituálu tak dotvára posledný zmysel v podobe chuti.

oira
20. feb 2018

@patricia_trinityhotels Nie neprisla som neskoro, cakala som tam 5-6 minut vopred na recepcii, tam som sedela a citala si o kozmetike ktoru pouzivaju. Prepacte, ale ak mi nedali vybrat si ani vonu, ani hudbu - asi by to ani nic nemalo s meskanim, skor by mi skratili masaz a vysvetlili mi to, ze meskali ste, skratime masaz. Podla mna je to pristupe jednotlivych maserov. Masaz bola super, len to okolo toho nebolo. Mala som ineho masera ako mama btw (mama muza, ja zenu). Bolo by fajn akceptovat postreh staleho klienta a neskusat hned davat vinu mne a vymyslat v com som ja ako klient zlyhala, ze som ritual nedostala.

patricia_trinityhotels
autorModerátor
20. feb 2018

@jabucko ďakujeme za spätnú väzbu, dnes večer uverejníme súťaž o poukaz na masáž tak môžete skúsiť aj šťastie, možno vyhráte 🙂

patricia_trinityhotels
autorModerátor
20. feb 2018

@oira veľmi ma mrzí vaša skúsenosť, preto som vám poďakovala za vašu spätnú väzbu a len zisťovala či náhodou ste neboli o rituál ukrátená napríklad časom. Ako som písala je to náš štandard a ak pochybíme, berieme každú spätnú väzbu a podnet od klienta. Mrzí ma, že ste to pochopili opačne. Píšem vám IP ohľadom ďalších info. ĎAKUJEM ;)

patricia_trinityhotels
autorModerátor
20. feb 2018

@ajja1 určite aj ja vrelo odporúčam, ja už mám za sebou aj thajskú masáž a to som kedysi bola úplne ztv. "antimasážny" človek až v Trinity som podľahla 🙂

janica009
21. feb 2018

Tak ako píšete v príspevku, je to zážitok - zmyslovy a upokojujúci 🌺💐🌼 nachvíľu len zatvoriť oci & nechať sa rozmaznavat , preniesť sa do inej dimenzie 🙏

hela_tn
21. feb 2018

Masaz je momentalne najvacsi relax pre mna a samozrejme mi aj velmi pomaha po zdravotnej stranke..ked sa da,masaz si veru doprajem!

cilkau
22. feb 2018

vyzerajú lákavo👍👏❤😇😘😍🌞

ferihegy
22. feb 2018

vau dokonala masaz 🙂

cilkau
23. feb 2018

lákave masaže❤👏👍🌞😇😘😍😉

nikuska265
25. feb 2018

Bola som vo štvrtok na masáži v týchto úžasných priestoroch. Ak niekto váha,vrelo odporúčam. Naozaj som si to užila, hodinka relaxu a oddychu pre mňa,masáž a celkový prístup super. Masáž prispôsobili môjmu tehotenstvu . Cítila som sa tam perfektne 👌👍💆 určite si to zopakujem

nikuska265
25. feb 2018

A teda ešte doplním,že všetko naozaj podľa popisu a nad moje očakávania. Prišla som,ešte som pár minút do masáže,usadili ma,ponúkli citronadu,potom som si vybrala vôňu masážneho oleja, hudbu.... Po masáži super čajík.... Všetko , tak ako bolo v popise.

emamaj
11. jún 2018
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

Z vlastnej skúsenosti odporúčam thajskú masáž. V odborných rukách dokonalé uvoľnenie tela aj mysle. Navštívte masáže v Petržalke https://www.thaioase.sk/

Tu začni písať odpoveď...

Odošli