SÚŤAŽ - 3x POBYT v SR pre celú rodinu

patricia_trinityhotels
Moderátor
3. jún 2019

SÚŤAŽ O 3 POBYTY v sieti najlepších babyfriendly hotelov na Slovensku.

Zaslúžite si oddych a relax! Len tak, na chvíľu „vypadnúť“, nemusí to byť ďaleko, len zmeniť prostredie. Teraz máte možnosť vyhrať pobyt, ktorý bude pre celú rodinu. Lebo v našich hoteloch sa deti rozhodne nudiť nebudú. Vyskúšajte prepracované služby najlepšej siete babyfriendly hotelov na Slovensku.
V hre máme hneď 3 pobyty – 1 x pobyt v hodnote 500 € a 2x pobyt v hodnote 385 €.

My vám chceme dať viac a preto pobyty v tejto súťaži môžete využiť podľa vlastného výberu v ktoromkoľvek z hotelov siete Trinity Hotels. Rovnako sme mysleli aj na variabilné uplatnenie výhry. Buď ako pobyt a nezaplatíte nič navyše alebo ako ceninu v danej hodnote pobytu ( 500 € / 385 € / 385 € ) a využijete ho na kúpu akejkoľvek dovolenky v našich hoteloch podľa vlastného výberu. Tak poďme SÚŤAŽIŤ!

AKO SÚŤAŽIŤ:
Pošlite nám váš TIP, v ktorom hoteli by ste využili svoju výhru a prečo (obľúbená lokalita, vzdialenosť, referencie na hotel a podobne).

HRÁME O POBYT v ktoromkoľvek hotelov siete Trinity Hotels & Resorts – hotel Senec s vlastnou súkromnou plážou na brehu Slnečných jazier, hotel Sitno s nádherným areálom v srdci Štiavnických vrchov alebo hotel Atrium v Novom Smokovci s ideálnou polohou na výlety vo Vysokých Tatrách.

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 09.06.2019 do 24:00. Meno 3 výhercov uverejníme v utorok 11.06.2019.

kika1989
8. jún 2019

Vyberám si hotel Sitno, tam sme ešte neboli. Pre krásnu prírodu a rodinný relax.👪👪👪🥰🥰🥰🥰

kika1989
8. jún 2019

Vyberám si hotel Sitno, tam sme ešte neboli. Pre krásnu prírodu a rodinný relax.👪👪👪🥰🥰🥰🥰

kika1989
8. jún 2019

Vyberám si hotel Sitno, tam sme ešte neboli. Pre krásnu prírodu a rodinný relax.👪👪👪🥰🥰🥰🥰

kika1989
8. jún 2019

Vyberám si hotel Sitno, tam sme ešte neboli. Pre krásnu prírodu a rodinný relax.👪👪👪🥰🥰🥰🥰

s1m.one
8. jún 2019

Ahojcek, tak pre nás by to bol určite https://www.hotelsitno.sk/pobytovy-balik-first-... prostredie zasadene do Štiavnických vrchov, pre deti bohaty program napríklad aj minidisko so Svetluškou a Kopkom, pre tatinka golf a pre mna NEVARENIE 🙂)👍 a ochutnávka z bufetovych stolov 🙂)) 😉 napríklad aj sweet life cooking , krasna priroda, o deti postarane a rodičia maju dovolenku 💃🍹🌞🍀🇸🇰

zuzanaturska
8. jún 2019

Dobrý deň , vybrali by sme hotel Senec, kvôli vzdialenosti a plazi.

kaja_73
8. jún 2019

Dobrý deň, využila by som služby hotela Sitno. V tejto lokalite sme ešte s rodinou na pobytovom zájazde neboli. Prechádzajúc tým krajom, obdivovali sme krásnu prírodu a predpokladám, že predovšetkým náš 5-ročný syn by bol možnosťami hotela určite nadšený 🙂

alenkapalenka
8. jún 2019

Asi by som si vybrala sitno...chceli by sme ist konecne pozriet hotel a okolie

19mylittlepony83
8. jún 2019

Vybrala som si hotel Sitno, je tam krasne okolie, mily personal, utulne izby a nase spomienky kde sme sa zasnubili.

sijkad
8. jún 2019

Ja by som pre nasu rodinku vybrala hotel Atrium, lebo toto leto chceme detom poukazovat Vysoke Tatry 🙂

zuziatko
8. jún 2019

hotel sitno.....urcite by to bola super dovca 🙂

velvettka
8. jún 2019

Sitno,mam uz sice dospele deti,19 a 22 ale stale su to deti,chodia s nami na dovolenky,milujeme turistiku,Slovensko a Sitno je nadherny kraj,bohata historia,urcite za mne jedine Sitno

mokkadesign
8. jún 2019

@patricia_trinityhotels hotel Sitno, stiavnicke vrchy su nádherne ❤️

janulla25
8. jún 2019

Vybrala by som hotel Atrium v Novom Smokovci pre rodinu. V Tatrách sme boli viackrát a stále sa nám tam páči.

123gabika
8. jún 2019

Vyberám si hotel Sitno, tam sme ešte neboli. Pre krásnu prírodu a rodinný relax 👪

majah212
8. jún 2019

Ja by som si zvolila hotel Atrium,pretože konecne by som sa dostala po desiatkach rokov do Tatier a už aj ako rodina 🙂

akrim8
8. jún 2019

Vyberam si hotel Sitno. Stiavnicke vrchy by sme chceli tento rok po prvy krat navstivit s nasimi detmi. Postupne prechadzame a spoznavame cele Slovensko a v tejto casti sme s nimi este neboli.

bublinka1313
8. jún 2019

Vyhrala by som pre svoju rodinku Sitno... Už pár rokov dozadu pokukujem po tejto dovolenke, ale minulý rok nám to nevyšlo a tento rok by som doplatila pobyt aj svokrovcov, aby mal kto prizriet deti, tie by si to tam dokonale užili a ja by som si kúsok oddýchla... Momentálne taký oddych aj s manželom potrebujeme.. 🙄

lienkatrojbodkova
8. jún 2019

Vybrali by sme si Hotel Atrium v Novom Smokovci, pretoze milujeme Tatry 🙂

bubibucka
8. jún 2019

Velmi rada by som vyhrala pobyt v hoteli Sitno a moju Rebeku by som zobrala na vylet 🥰

mmatam
8. jún 2019

Hotel Sitno pre svoju rodinku, hlavne syna Matúška, ten by sa potešil najviac

deedol
8. jún 2019

vybrala by som si sitno, je tam nadherne. maly ma rok, zacina chodit a ja by som si s nim a s muzom fakt rada sla niekam oddychnut 🙂

cleioleti
8. jún 2019

Hotel Sitno. Rada by som navštívila s rodinou túto lokalitu. Zatiaľ sme nemali možnosť. Držím si palce. 😊

veronikapredaj
8. jún 2019

Zo siete hotelov Trinity by som vybrala hotel Atrium v Tatrach spojenie krásnej prírody s príjemným hotelom s výbornými službami a milým personálom na úrovni je proste dokonale ;) Keďže sme už pár mesiacov rodičia a ešte sme spolu s malou nikde neboli veľmi by nás táto výhra potešila ;)

veri22
8. jún 2019

Dobrý deň, my by sme si vybrali hotel Sitno, nakoľko sme tam strávili prvý krát Veľkonočné sviatky a veľmi sa nám páčilo, dcérka bola nadšená, super personál, nálada, aktivity, veľmi krásna príroda

ketrinka4
8. jún 2019

Hotel Senec keďže bývame v horách. Deti by mali trochu zmenu

veveli
8. jún 2019

@patricia_trinityhotels Hotel Atrium v Novom Smokovci, mame dve male duracelky a radi by sme vymenili metsky vzduch za cerstvy horsky, a ako rodina si spolu trochu oddychli. A ak by sa podaril nam rodicom aj wellnes, bol by to nas darcek k dnesnemu 12 temu vyrociu.

evita999
8. jún 2019

Vybrala by som si hotel Sitno kvôli polohe, Štiavnické vrchy sú krásne, už sme dávno s deťmi nikde neboli

ikushka19
8. jún 2019

Vybrala by som hotel Sitno, pretoze este ked sme boli bezdetni boli sme vedla neho na chate a uz vtedy sa nam velmi pacil...no a teraz ked mame malu bambulku o to viac by sme ocenili pobyt v tomto vsetkymi odporucanom hoteli.

ikai
8. jún 2019

Vybrali by sme si hotel Atrium, Tatry mame velmi radi 🙂