Mama battle v Sitne 🙂

patricia_trinityhotels
Moderátor
18. feb 2020

Keď MODRÝ KONÍK príde do Sitna, tak je to určite nejaká výzva. Náš prepracovaný babyfriendly koncept si prišli vyskúšať a otestovať Jennys so synom a Petush.

Link na video Mama battle:

https://www.youtube.com/watch?v=-oePtg663zY

Ktorá aktivita vás najviac oslovila? 😊

janickadr
19. feb 2020

@attenna Tobogan, lezenie na stene v bazene, pecenie pizze a robenie rafaello guliciek... 👍

patricia_trinityhotels
autorModerátor
19. feb 2020

@katie233 detaily, detaily... až keď je človek rodič, tak si ich uvedomuje 😊 Ja sa už teším, až bude moja dcérka väčšia a budem si môcť dovoliť nechať ju aj takto viac samostatne. Keď sme boli v PROMENADE reštaurácii, tak tam si už trúfla ísť k air hockey stolu aj sama, našla si tam kamarátov a nás rodičov naozaj nepotrebovali, keď bolo nutné prišla povedať 🙂 ... a kamošky čo majú starších, tie prídu do hotela, deti sa rozprchnú do MiniMe, GameZone, MediaTro a rodičia len oznamujú, že keby niečo, sme v bare :D

05ada
19. feb 2020
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

Vodny svet moju Lenku by bavilo varenie😉

luspik
19. feb 2020

Air hockey varenie ale aj vodný svet

barbara24
19. feb 2020

Vodný svet 😎👌

terezka1947
19. feb 2020

@patricia_trinityhotels akurat dnes som pozerala,co s jarnymi prazdninami a hoci som na MK,nejako som trinity dni nezaregistrovala. No velmi sa mi paci,ze deti maju aj animacie....program. my sme s manzelom s detmi stale a vsade od narodenia.....a vzdy preferujeme ich zazitky,no pri pohlade na vsetky fotky,by som uolne bez vycitiek nechala deti vo vasich rukach par hodin a v klude si vypila kavu s tym,ze je o ne postarane a su stastne. Viem....rodicovsky egoizmus?mozno. Ale uz aj rodicia musia trosku oddychnut. Unaveny rodic,zly rodic.

kikanunka
20. feb 2020

@patricia_trinityhotels masazeeeee a foodie varenie 🙂

lilapa
20. feb 2020

No starší synček by sa najviac vybláznil vo vode a samozrejme v detskom kútiku, guličky sú top hlavne ak je ich veľa 😊😀 určite by nepohrdol ani jedlom 😀

patricia_trinityhotels
autorModerátor
20. feb 2020

@terezka1947 nie ziadny egoizmus, je to len príležitosť ako dopriať deťom zábavu a zážitky a keď sú zaujaté a spokojné tak si my mamičky môžeme dopriať aj keby len 20min kávu len tak samé bez toho aby sme ich kontrolovali či niečo v tej kaviarni nerozliala niečo.... oddýchnutá mama = spokojná mama = spokojné dieťa

irenaliza
20. feb 2020

Všeličo jesuper air hokej, vodný svet, Mini svet, vodný svet...

terezka1947
20. feb 2020

@patricia_trinityhotels je to tak....nikdy som tej vete nerozumela,ale odkedy ma clovek deti,vela veci pochopi☺

ali_z
20. feb 2020

Masáž s obrovským nadšením ja a decká s vysokým nasadením tobogán.

kremko
20. feb 2020

Mne a dcéram sa najviac páči varenie.

tramtada31
21. feb 2020

Určite wellness a massz

hzkatka
22. feb 2020

Tobogan, to by sme sa vyjasili, ale dopriala by som si aj masaze.

helen11
22. feb 2020

Airhockey a kino

laura156
23. feb 2020

wellness varenie a mamina masaze👍

emes11
23. feb 2020

Vodny svet a varenie 👍

petrakl
23. feb 2020

Príjemný večer.
Za nás je to vodný svet a detský kutik;)

nika1082
23. feb 2020

Nás veľmi zaujalo varenie, tu by sa môj syn vyšantil, on tak veľmi rád pomáha v kuchyni. 😊 A v kine by si tiež prišiel na svoje, stačilo by pustiť nejaké rozprávky, popcorn do ruky a môže sa spokojne pozerať. 😳😍

v3v3rica
3. mar 2020

Všetky aktivity, air hokej sme ešte nehrali, to by moji dvaja hokejisti radi vyskúšali