Hľadáme NOVÉ tváre do videa – SÚŤAŽ #somtrinitak

patricia_trinityhotels
Moderátor
19. feb 2020

Rozširujeme naše súťaže o sľúbenú súťaž #somtrinitak

Všetci naši „Triniťáci“ srdcom, pripravujeme veľkú NOVINKU a chceme aby ste boli pri tom. Na našich fan page v rámci sociálnej siete facebook už vyše mesiaca hľadáme 6 rodín do nášho nového videa a za odmenu im dáme 6 pobytov. A práve tu a teraz, počas Dni s TRINITY, sme počet rodín rozšírili na sedem. Pretože vidíme, že Triniťákov srdcom je tu viac než dosť. A preto prvú a v podstate akoby siedmu rodinu vyberieme predčasne, ešte počas našich Dni s TRINITY😊

➡️Chcete zažiť najväčšiu Trinity zábavu spolu s nami, zahrať si v našom novom pripravovanom spote, vyskúšať úplne všetko z našich služieb na náš účet a ešte k tomu získať pobyt za odmenu? Tak potom hľadáme práve vás.👨‍👩‍👧‍👧 #hladamesiedmurodinu #zapobyt #somtrinitak

Nezáleží na tom, či ste traja, štyria alebo piati. Ani na tom, či do našich hotelov chodíte, alebo svoju dovolenku u nás ešte len plánujete.

Pripravíme ten najlepší Trinity Day len pre vás, spoznáte sa s ľuďmi zo zákulisia Trinity, zažijete deň s obľúbenými animátormi, maskotmi, všetko budete mať len pre seba a hlavne budete sa hrať, jesť, vychutnávať, blázniť a zabávať ... na náš účet! 🤩🙌 #hladamesiedmurodinu #zapobyt #somtrinitak

Chceme tých najväčších „Triniťákov“, chceme každého, pre koho bude tento spoločný Trinity Day najväčším zážitkom. 🔝🔝🔝

Pošlite nám svoju fotku, video, fotokoláž alebo link na video v youtube, jednoducho čokoľvek, čím sa nám ukážete. Upútajte nás.

➡️AKO BUDEME VYBERAŤ?
Zostavili sme špeciálnu porotu, ktorá triedy príspevky zo všetkých našich fan page. Na výbere si dáme záležať! Nič nenecháme na náhodu, pretože táto súťaž je aj pre nás veľkou cťou.

➡️KEDY A KDE MÔŽETE POSIELAŤ SÚŤAŽNÉ PRÍSPEVKY?
Svoje súťažné príspevky posielajte ako komentár v tomto fóre do 23.2.2020 do 24:00 hod. V príspevkoch sa nám predstavte a povedzte svoje dôvody, prečo chcete byť siedmou rodinou do nášho videa, ktorá zažije ten najbláznivejší TRINITY deň na náš účet.

Táto súťaž nie je len o pobyte, ktorý môžete vyhrať. Je o nezabudnuteľnom Trinity dni, počas ktorého budete mať maskotov, animátorov, game zone, foodie a všetky ďalšie služby len a len pre seba 😊 😎

Teším sa na vaše príspevky 😉. Meno výhercu uverejníme do 7 dní od skočenia Dni s TRINITY, t.j. do 1.3.2020

#hladamesiedmurodinu #zapobyt #somtrinitak

taaanka
19. feb 2020

Ak sme sa do tejto sutaze uz zapojili cez facebooku, tak mozme sa zapojit este aj tu?

bybaa1
19. feb 2020

@patricia_trinityhotels Ahoj ❤️ my sme najväčší blázni na svete. Milujeme spoločne chvíle, je ich veľmi málo, milujeme každý jeden deň spolu, chdoike za zážitkami, ukazujeme malému svet, učíme ho nášmu základnému pravidlu a to je - šťastná rodina, šťastné dieťa! Radi by sme sa zúčastnili tohto bláznivé o dňa, určite by sa zapísali do našej kroniky šťastných chvíľ. Nehovoriac o tom, že by sme konečne spolu ako rodina opäť strávili par chvíľ. Manžel pracuje vo Švajčiarsku, sme spolu malo, toto by bola pre nás mega pecka exclusive!❤️❤️🙏🙏❤️❤️❤️❤️

patricia_trinityhotels
autorModerátor
19. feb 2020

@taaanka SAMOZREJME - tu na koníku som pridala akoby o siedmu rodinu navyše, tých 6 rodín platí na fan page a len sme to navýšili 🙂

gabrielavalova
19. feb 2020

Sme veselá rodinka z Trnavy, tato Marek, mama Gabika a dve dcerky Lucka 7rokov a Natalka 4,5 roka. Pobyt by nas potesil 😊 spravili by sme super zabavu.Nasa prva vytahovka 😊

taaanka
19. feb 2020

Ak by sa na nas stastie usmialo tak urcite by som okrem mojich dvoch synov zobrala aj svoje krstnatko Sofiu ktora aj napriek tomu ze uz je skoro 14 r.pubertacka s mojim 8r.synom sa vo vasich hoteloch vzdy poriadne a rada vyblazni

nancy666
19. feb 2020

My sme rozhodne najideálnejší kandidáti 🙂) jednak sme za každú srandu, milujeme Trinity a sme extrémne fotogenicka rodina 🙂) nieje atrakcia ktorú by sme u vás ešte nevyskúšali a stále nemáme dosť ;)

bebe30
19. feb 2020

Rodinka úžasňakov,rodinka Pálešová🤣❤️

ikabu
20. feb 2020

Ahoj, ja sa volam Ivana, manzel Stevo a deticky Simonka, 8 rokov, a Erik, 5 rokov. Deti miluju vodu a tobogany, my samozrejme tiez, tak by sme sa urcite vysantili a uzili si vsetky aktivity, ktore hotel ponuka. A hlavne by sme si uzili jeden druheho, lebo nejako strasne rychlo ten cas leti. A nebudem klamat - ja by som sa tesila, ze nemusim varit 🙂 🙂

magneska
20. feb 2020

Ahojte, ja som mamička Alena a mám 4 ročnú dcérku a 2 ročného synčeka. Moje deti milujú tých vašich maskotov, boli sme len v Tatrách a mali sme problém opustit hotel, strašne sa im páčilo a doteraz spomínajú: Skalko, Ozvenka.. Velmi som rada, že máme na SR takéto babyfriendly hotely. Deti by skákali od štastia 🙂

elhome
20. feb 2020

@patricia_trinityhotels Ahojte,sme tak trochu bláznivá 4 členna rodinka,ktorá zbožňuje stále nové dobrodružstvá.Nebranime sa žiadnym výletom,zbožňujeme zábavu,smiech a super ľudí okolo nás.V každom ročnom období si vieme nájsť zábavu.V lete si užívame cestu karavanom(retro prívesom) a v zime zas snowboardovanie🍀a medzi tým si všelijaké naše rodinné výlety a túry 🚴🌲u vás sme ako rodina ešte neboli🤦Tato -Peto 👨‍🦱 má 37rokov,mamka-Zuzka👩 36 ale 19.3 už to bude zas o rok viac🤦😅syn-Petko👦 11rokov a naša najmenšia partacka Eliška👧 6rokov ale 4.3. bude mať 7❤️ fotky a videá by som tu popridavala veeeeela 😅

erika630
20. feb 2020

Ahojte. Som maminkou 6 a pol ročného šidla ktorý by sa zbláznil keby ste nás vybrali a mohol by absolvovať pobyt so Skalkou alebo iným Trinity Maskotom 🙂 Ja by som ho zverila do rúk vám a ja s mojou chorou maminou by sme načerpali nove sily na boj s chorobou vo welness zóne alebo vírivke. Drobec by vám uvaril skvelú praženicu alebo volské oko alebo by sa naučil variť aj niečo iné. 🙂 Určite by ho najviac potešila game zóna kde by sa vyhral a vyšantil. A prečo by ste mali vybrať nás? Pretože sme bláznivá rodina ktorá si užíva voľno väčšinou vonku na záhrade 🙂 a verím že by sme si to u vás v hoteli Sitno užili na 110 %. 🙂

kikuska555
20. feb 2020

Takze ahoooojte!!
Zapajam aj ja nasu extremne hlucnu 🤭 stasnu blaznivu rodinu.
Donedavna sme boli traja, extra banda s ktorou je sranda 😂
Moj muz Vlado, ja Kika a nasa Karin. A pres 10 mesiacmi k nam pribudla dalsia blazniva baba Nesska.
Nenavidime sediet doma na zadku a nudit sa, takze vzdy niekam musime vypadnut.
A najlepsie niekam kde je voda, hudba, tobogany!
A kedze som naozaj donedavna ani len netusila ze nejake trinity existuje a som. Toho teraz tak nadsena tal by som hned dopriala mojej milovanej rodine tuto šupa zabavu. To by teda odpadli :D moj muz by sa zas a znova mohol spravat alo dieta a vyvadzat 😂😂 na tychto vyteloch mu to povolujem inak by sa mal spravat zpdpovedne (vynimocne sa mu to podari🤭)
Budeme si drzat palce 👌💪💪 ale verte, neolutujete 😂🤭❤️

livinka1111
20. feb 2020

Ahojte, tak my ako rodinka si spolu veľmi radi vychutnávame krásne spoločné chvíle, je ich veľmi málo, ale keď už sú, tak stoja určite za to... Veľmi radi si užívame krásne výlety, bláznivé dovolenky a práve preto by som tento úžasný zážitok dopriala nesej rodinke, pretože na takýto krásny deň sa len tak ľahko nezabúda a deti by sa nesmierne tešili. Stretnutie s maskotmi by boli pre ich top a keďže sme vo vasich hoteloch ešte nikdy neboli, tak by to bola pecka 😘😘😘

anjelik9993
20. feb 2020

@patricia_trinityhotels
Ahoj, volám sa Nikola, môj manžel Štefan a máme dve krásne dcérky Amandu 4 a Améliu 1. Celkovo milujeme výlety, aj keď teraz sa na ne nedostávame tak často a keď sa dostaneme, niekedy sa nám dejú strašné veci. 😂 Milujeme zábavu a veru bolo by skvelé uniknúť z kolotoča domáceho zhonu. Naše baby sú šialené, keď sa rozbláznia a potom je problém ich zastaviť a tiež sú to riadne herečky. No jednoducho sa vôbec nenudíme. 😉

lujzamisko
20. feb 2020

Sme mladá rodinka mama Lujza táto Janči a nás Kubko. Milujeme výlety a snažíme sa ich užívať plnými duskami. Naše Slovensko je nádherné preto by nás veľmi potešila výhra byť 7rodinou

blbovina
20. feb 2020

Určite nevyhráme, ako vždy. No nevadí, pošlem pre zábavku, menšia polka rodinky.
Ostatní sú mimo domu.

monikatimka
20. feb 2020

Krásny deň prajem. Predstavujem Vám našu rodinku mamina Monika, ocko Jozef a naše tri detičky Timea, Monika a Timotej, nie sme však kráľovská rodina - sme obyčajná rodina zo Slovenska, ktorá sa na deň detí na 1/2 hodinku zahrala, že je kráľovskou. Posielam aj detičky v kroji z našej obce. 😉

hruska7
20. feb 2020

Volam sa Zuzana a moja rodinka pozostava z manzela a troch deti, Zuzky, Sabinky a Petka. Nakolko nemame toho casu tolko, aby sme ho travili spolu tak ako si prajeme. Vyhra by nam urobila velku radost. Dakujeme.

moxito1309
20. feb 2020

@patricia_trinityhotels sme milovníci cestovania, prechádzok turistiky a všetkého možného hlavne sa nám nesce doma sediet😍milujeme Tatry a môj vysnívaný hotel je atrium v smokovci❤️Priateľ sa mi smeje že je to pre mna viac ako Kempinski 🤪už sme tam boli v kútiky , vonku na ihrisku vo wellness a už len ubytovanie nám chyba do zbierky,možno raz💪💪💪držíme palce všetkým čo túžia po vyhre❤️😍

83jaja
20. feb 2020

Ahojky,aj my sa pripájame do súťaže,nakoľko nikde sa necítime tak dobre ako u Vas❣️Vždy z Vášho hotela odchadzame so slzami v ociach😢Veľmi by nás potešilo vyhrat🙏🙏🙏a ak nie,nevadiiii🤣🤣🤣🤣ajtak nás tam budete opäť mat,pretože sme verní ❣️❣️❣️Pozdravujemeeee

katarinka26
20. feb 2020

MYYYY sa hlásime, milujeme zábavu, neodoláme žiadnemu dobrodružstvu, máme radi dobré jedlo , krásy prírody obdivujeme a považujeme ich za dar, ktorý treba chrániť a Ja - mama si vychutnám na maximum chvíľky len pre seba.

nikitkalu
20. feb 2020

Toto sme my 😂 celkom normalna partička zvana rodina Luptakových. Pobyt by potesil vsetkych nas štyroch no teraz by som najviac chcela potesit moju dcéru Oliviu. Ma za sebou ťažší rok kedy prekonala neobviklu operaciu na jej vek, s tym spojene rôzne zdravotné problemy. Ked sa to ako tak vsetko utraslo, mala ist teraz v pondelok na lyžiarsky výcvik zo svojimi spolužiakmi, na ktory sa samozrejme velmi tesila. No zivot to chce inak a ona chytila virózu a tak mi tu leží vo vysokych teplotach s ATB a nešťastná. Samozrejme my s nou nešťastní, že jej odmena, lyzovačka, sa bohužial pre nu nekona. Vyhra v Trinity by bola urcite velkou naplastou 😃😘😎

jahodka789
20. feb 2020

@nikitkalu držím palce a skoré uzdravenie

sabusik321
20. feb 2020

Prečo práve my? Sme mladá,pekná a hlavne skromná rodinka :D ktorá sa o pár dni rozrastie 🙏 milujeme cestovanie, dobre jedlo a všetky ročne obdobia. So staršou dcérkou Timkou sme stihli absolvovať pobyty pri mori, ale aj u nás na Slovensku. Verím, že aj druhé dieťatko bude takýto parťák na cesty ❤️

rena107
20. feb 2020

Ahojte 🙂 Tak skusime stastie aj my 🙂 sme uplne obycajna rodinka, s Martinkom, Adelkou, Filipkom, ktora nie vzdy ide na drahe dovolenky, pretoze nam treba viacej vydavkov na zdravotne pomocky, ale casto chodime na obycajne vylety ako vylety do hor, prechadzky a travime spolu vsetok svoj cas. Ked aj bezne veci v domacnosti ako len nakup ale sme spolu 🙂 Preto by sme si taky den u vas uzili urcite 🙂

anka2103
20. feb 2020

#somtrinitak, teda... chceli by sme byť. Toto sme my. Taká úplne obyčajná rodinka, ktorá by bola fakt mega, neskutočne a wau rada, ak by sme vyhrali pobyt práve vo vašej sieti hotelov. 😍😍😍😍😍🙏🙏🙏🙏👨‍👩‍👦‍👦🤪💕🤩😇🤳👌👀💣

spolocenskesatynela
20. feb 2020

Rodinka zo Ziliny . Veľmi by nás dovolenka potešila. Hlavne naše deti sú to deti cestovatelia, doma sa stále balia a hraju sa že cestujú. Tak prosím nech už konečne pocestujú